bloger-logo

קורסי הצלילה החופשית הטובים ביותר לצוללים חופשיים חדשים

לימוד צלילה חופשית היא הרפתקה שלוקחת אותך אל מעבר לגבולות שלך לעולם כחול שליו. זוהי בחירה בסגנון חיים שאין כמותה, עם תחומי צלילה חופשית ומיומנויות רבות ללמוד. אבל מה אתה עושה אחרי שאתה מקבל הסמכה לראשונה? הנה הסיכום שלנו של 10 קורסי הצלילה החופשית הטובים ביותר להצטרף.

המשך בהרפתקה – קורסי צלילה חופשית מובילים להצטרף.

ארגונים שונים המלמדים קורסי צלילה חופשית

1. Molchanovs – תוצרת הצוללת החופשית הטובה בהיסטוריה, נתליה מולצ'נובה. על ידי צוללים חופשיים, עבור צוללים חופשיים. ארגון זה עוסק ללמד אותך את הדרך הנכונה מההתחלה. אם אתה רוצה ללמוד מהמדריכים הטובים ביותר ולוודא שהמדריך שלך אמין ובעל תשוקה אמיתית לצלילה חופשית, אז הארגון הזה הוא בשבילך.

הצלילה החופשית הטובה ביותר

2. AIDA Association Internationale pour le Développement de l'Apnée, כאן אתה מקבל קורס טוב עבור הכסף שלך. קורס בטוח ואמין שבו לומדים את היסודות הנכונים.

3. SSI – Scuba Schools International, בית ספר מאוד נגיש שתוכלו למצוא ברוב המקומות אליהם אתם הולכים. אבל למרות שהם התחילו בהוראת צלילה, עכשיו הם עוסקים בעסקי הצלילה החופשית כבר זמן רב והם גם הימור בטוח לבחירה והם נפוצים מאוד ויש להם הכרה טובה.

4. Apnea Total – לארגון זה יש גישה מאוד נוחה ומהנה כלפי חינוך לצלילה חופשית ובדרך כלל הוא מאוד משתלם.

5. PADI – אולי הארגון הידוע ביותר מבין הנ"ל. אתה יכול למצוא בית ספר המלמד PADI כמעט בכל מקום שאתה הולך, כך שהוא באמת נגיש ויש לו הרבה מדריכים ברחבי העולם.

קורסי הצלילה החופשית הטובים ביותר

 1. צלילה חופשית רמה II

קבלת הסמכת צלילה חופשית רמה II שלך היא הצעד המרגש הבא שצריך לעשות ברגע שתהפוך לצולל חופשי מוסמך. תלמד כיצד לשפר את טכניקות עצירת הנשימה שלך, לשפר את יעילות הצלילה החופשית ולהגדיל את עצירת הנשימה הממוצעת שלך.

הקורס הטוב ביותר לצוללים חופשיים

כל אלה הם השלבים המרכזיים במסע הצלילה החופשית שלך ויעזרו לך להתחיל לצלול עמוק יותר ולאורך זמן. לאחר שתסיים את קורס הצלילה החופשית הזה, הצטרף להתמחויות הצלילה החופשית של SSI. יש לנו מגוון תחומי צלילה חופשית לבחירה ואתם תתקרבו להשגת הדירוג היוקרתי של SSI Master Freediver תוך כדי למידה.

 1. מונופין

גלה את הדולפין הפנימי שלך תוך כדי צלילה! לצוללים החופשיים הטובים ביותר בטבע כולם בעלי מונופינים ותוכלו ללמוד לשחות כפי שהם עושים על ידי הפיכתם לצולל חופשי SSI Monofin. לצד היותה מהנה, צלילה חופשית מונופינית ממקסמת את המהירות שלך מתחת למים, כך שתוכל לחקור עוד ולהפיק את המרב מכל רגע של עצירת נשימה.

זה דורש תרגול כדי להשתמש במונופין, אבל לאחר ששולטים בו, אתה תעבור ללא מאמץ במים! ואם אתה באמת אוהב צלילה מונופינית, אתה יכול להפוך גם לבת ים SSI.

 1. טכניקות הדרכה

לכל צולל חופשי יש חוזקות וחולשות שונות לעבוד עליהן כדי לשפר את הביצועים שלו. למד הכל על שלך עם קורס צלילה חופשית של SSI Training Techniques. בקורס צלילה חופשית מתקדמת זה, תלמדו תרגילים מיוחדים לעצור נשימה לעשות בבית או במים וליצור תוכנית אימונים מותאמת אישית כדי לעזור לשפר את הביצועים שלכם.

הצולל החופשי הטוב ביותר

זוהי דרך מצוינת להבין את סגנון הצלילה החופשית והלך הרוח שלך, כדי שתוכל לפתח את כישוריך. ילמדו אותך גם את הטיפים והטריקים של המקצוענים, כדי להבטיח שיש לך את כל מה שאתה צריך כדי לשפר את יכולות הצלילה החופשית שלך במהירות!

 1. טבילה חינם

אם אתה אוהב את השלווה שבצלילה חופשית ורוצה לשלב את התחושה הזו עם צלילה עמוקה יותר, הצטרף לקורס צלילה חופשית SSI Free Immersion. זהו אחד הקורסים הטובים ביותר לצלילה חופשית להפוך לצולל חופשי רגוע ובטוח ולצאת לצלילה לעומק של עד 40 מטר.

בנוסף ללמוד כיצד לצלול על קו, יהיו לך שפע של הזדמנויות להשתלט על כישורי השוויון שלך ולגלות את השמחה שבצלילות עמוקות בנוחות מלאה.

 1. משקל משתנה

מוכן ללכת אפילו יותר עמוק? מומחיות SSI משקל משתנה מלמדת אותך לצלול עד לעומק של עד 50 מטר באמצעות הגדרת משקל משתנה. על ידי הסרת המשקולות שלך, אתה יכול למנוע את הלחץ מהצלילות העמוקות שלך ולהיות חופשי להתמקד בקביעת שיאי הצלילה החופשית שלך, מבלי לפגוע בבטיחותך.

קורס צלילה חופשית

עם זאת, לא מדובר רק בהעמקה כדי לקבוע שיאים. זהו אחד מקורסי הצלילה החופשית הפופולריים שלנו כדי ללמוד את הלך הרוח הדרוש לצוללים עמוקים יותר וללמוד טכניקות להשוואה בעומקים גדולים יותר.

 1. צלילה חופשית ללא סנפירים

צלילה חופשית ללא סנפירים היא הצורה הטהורה ביותר של צלילה חופשית ומעניקה לך חופש מוחלט. היפטר מהציוד שלך, למד איך מרגישה רגיעה מוחלטת, וחקור את המעמקים ללא טיפול בעולם. זו הסיבה שאנחנו אוהבים את המומחיות של SSI No-Fins צלילה חופשית.

מלבד חופש, צלילה חופשית ללא סנפירים היא הסוג הטכני ביותר של צלילה חופשית ותחדד את הטכניקות שלך בדרכים חדשות. תגלו גם את הסודות לציפה מושלמת של צלילה חופשית. אבל בואו נודה בזה, תחושת החופש היא מה שלעולם לא תשכחו בקורס הצלילה החופשית הזה.

 1. צלילה חופשית רמה III

אחרי כל אותם קורסי צלילה חופשית, הייתם חושבים שאין מה ללמוד. אבל הלמידה אף פעם לא נגמרת! אם אתה מוכן לאימון האולטימטיבי לצלילה חופשית, הצטרף לקורס SSI צלילה חופשית רמה III. זה המקום שבו תלמדו את הטכניקות שבהן משתמשים בעלי שיא עולמי בצלילה חופשית ותהפכו את מטרות הצלילה החופשיות הגדולות ביותר שלכם למציאות. התכונן לגלות את הפוטנציאל האמיתי שלך עוד היום!

 1. תגיב נכון

React Right הוא קורס התגובה הראשונה לשעת חירום של SSI ומבטיח שיש לך את הכלים והביטחון הדרושים כדי להתמודד עם מצב חירום. הסמכה זו היא דרך חיונית לעזור לצוללים חופשיים אחרים ולתמוך בקהילה שלך כשהיא זקוקה ביותר לעזרתך.

הקורס הטוב ביותר לצלילה חופשית

אתה יכול לבחור על אילו נושאים אתה רוצה ללמוד, כולל הערכה ראשונית, עזרה ראשונה, החייאה וטכניקות ייצוב, בתוספת מתן חמצן ובסיסי AED. עד שתהיה הסמכה, תוכל לפעול כמענה ראשון במצב חירום רפואי.

 1. קורס צולל חופשי של PADI

כדי להירשם לקורס צולל חופשי של PADI עליך להיות בן 15 לפחות. אתה צריך כישורי שחייה נאותים וצריך להיות במצב בריאותי גופני טוב. אין צורך בניסיון קודם עם שנורקלינג, צלילת עור או צלילה חופשית.

קורס הצולל החופשי של PADI מורכב משלושה שלבים עיקריים:

 • פיתוח ידע על עקרונות צלילה חופשית באמצעות לימוד עצמאי עם PADI Freediver eLearning (או שהמדריך שלך עשוי לערוך מפגשים בכיתה אם לא זמין בשפה שאתה מבין).
 • מפגש מים מוגבל ללימוד טכניקות לעצור נשימה וכן דום נשימה סטטי ודינמי. מטרה – דום נשימה סטטי של 90 שניות ודום נשימה דינמי של 25 מטר/80 רגל.
 • מפגשי מים פתוחים לתרגול טבילה חופשית וצלילות חופשיות במשקל קבוע, בתוספת נהלים נאותים של חבר. מטרה – צניחה חופשית במשקל קבוע של 10 מטר/30 רגל.
קורס צלילה חופשית הטוב ביותר
 1. קורס צולל חופשי מתקדם של PADI

כדי להירשם לקורס צולל חופשי מתקדם של PADI עליך להיות בן 15 לפחות ולהיות בעל הסמכה של PADI צולל חופשי (או הסמכה מסמיכה מארגון אחר של צולל חופשי). אתה גם צריך לעבור הכשרה לטיפול ראשוני ומשני במענה ראשון (חייאה ועזרה ראשונה) במהלך 24 החודשים האחרונים. ניתן להשלים הכשרה זו במהלך קורס צוללן הצלה. המדריך שלך עשוי להציע במקביל את קורס ההתמחות של ספקי חמצן חירום של PADI.

קורס הצולל החופשי מתקדם PADI מורכב משלושה שלבים עיקריים:

 • פיתוח ידע על טכניקות וציוד מתקדמות של צלילה חופשית. תלמד באופן עצמאי באמצעות PADI Freediver eLearning (או שהמדריך שלך עשוי לנהל מפגשים בכיתה אם לא זמין בשפתך).
 • מפגש מים מוגבלים ללימוד טכניקות מתיחה והרפיה וכן חידוד דום נשימה סטטי ודינמי. מטרה – דום נשימה סטטי של 2 דקות, 30 שניות (2 דקות לצוללים חופשיים מתחת לגיל 18) ודום נשימה דינמי של 50 מטר/165 רגל (40 מטר/130 רגל עבור צוללים חופשיים מתחת לגיל 18)
 • מפגשי מים פתוחים לתרגול טבילה חופשית עמוקה יותר וצלילות חופשיות במשקל קבוע, יחד עם נהלי חברים נוספים וטכניקות חילוץ. מטרה – צניחה חופשית במשקל קבוע של 20 מטר/65 רגל (15 מטר/50 רגל לצוללים חופשיים מתחת לגיל 18)
 1. קורס PADI מאסטר צולל חופשי

אם אתה צולל חופשי מתקדם שרוצה ללמוד כיצד לכוונן את אורח החיים והאימונים שלך כך שתוכל להתקרב לרמות צלילה חופשית עילית, אז קורס PADI Master Freediver הוא בשבילך. באמצעות מפגשים ממוקדים, תביא את דום נשימה סטטי, דום נשימה דינמי, טבילה חופשית ומיומנויות משקל קבוע לשלב הבא.

קורס PADI Master Freediver מורכב משלושה שלבים עיקריים:

צלילה חופשית
 • פיתוח ידע בנושא תזונה, הרפיה וטכניקות נשימה מתקדמות. תלמד באופן עצמאי באמצעות PADI Freediver eLearning (או שהמדריך שלך עשוי לנהל מפגשים בכיתה אם לא זמין בשפתך). כמו כן, תשלים מחקר עצמאי כחלק ממשימת המאסטר Free Diver.
 • טיפול במים מוגבלים לשיפור ניסיונות דום נשימה סטטי ודינמי, כולל דום נשימה דינמי ללא סנפירים. מטרה – דום נשימה סטטי של 3 דקות, 30 שניות ודום נשימה דינמי של 70 מטר/230 רגל.
 • מפגשי מים פתוחים לתרגול איזון מילוי פה וביצוע צלילות חימום ואימון לטבילה חופשית וצלילה חופשית במשקל קבוע. מטרה – צניחה חופשית במשקל קבוע של 32 מטר/105 רגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן