bloger-logo

10 קורס עבודה בגובה הטובים ביותר

אספנו רשימה של קורסי הכשרה לעבודה בגובה המכסים נושאים כמו בטיחות בסולם, בטיחות פיגומים, מעליות אוויריות, רתימה ותקני OSHA להגנה מפני נפילות. קורסים אלו נועדו לעזור לצוות שלך להבין את סכנות הנפילה ואת החשיבות של שימוש בציוד בטיחות וטכניקות בטיחות אחרות להגנה מפני נפילה בעת עבודה מגובה.

1. הגנה מפני נפילה

קורס הגנת נפילה של EdApp נועד להגביר את הידע של פועלי הבניין שלך על אמצעי הגנה בסיסיים ונפילה כדי לעזור להם למנוע תאונות בזמן עבודה מגובה באתר בנייה. קורס זה מחולק ל-6 חלקים, מדגיש את החשיבות של יישום הנחיות הדרכה להגנה מפני נפילה, מפרט על זכויות העובדים ומכסה מערכות הגנה מפני נפילה כמו מעקות בטיחות, רשתות בטיחות ורתמות גוף.

  הוא גם מדבר על אמצעי הבטיחות השונים המגינים על העובדים מפני נפילת חפצים. קורס מיקרו-למידה זה, הנגיש דרך מחשב שולחני או נייד, מאפשר ללומדים להשלים שיעורים בקצב שלהם. אתה יכול אפילו לשלוח הודעות דחיפה אוטומטיות דרך האפליקציה כדי להזכיר להם כשקורס חדש זמין, מה שמבטיח שיעורי סיום גבוהים יותר.

עבודה בגובה

מחיר: חינם

אורך: 5 עד 10 דקות לשיעור

הסמכה: זמין

2. בטיחות בסולם

קורס בטיחות הסולם של EdApp נועד לתת לעובדים שלך סקירה בסיסית של סולמות, בדיקות בדיקת סולמות וסכנות בטיחותיות. באמצעות קורס זה, העובדים שלך יכולים ללמוד על אמצעי זהירות פשוטים בסולם כמו מניעת עומס יתר ושמירה על שלוש נקודות מגע כדי לעזור להם למזער את הסיכון לנפילה מגובה.

הוא דן גם בשני הסוגים העיקריים של סולמות, הכוללים סולמות נשענים וסולמות מדרגות, ולאילו משימות הם משמשים בצורה הטובה ביותר. אתה יכול לייבא קורס אימון עבודה בגובה זה מספריית הקורסים של EdApp בחינם. גם ללא ניסיון בעיצוב או כישורי קידוד טכניים, אתה יכול בקלות לערוך את התוכן שלו, לשלב משחקים, להוסיף חידונים או למתג מחדש את הקורס כולו בהתאם להנחיות המיתוג של הארגון שלך.

מחיר: חינם

אורך: 5 עד 10 דקות לשיעור

הסמכה: זמין

3. קורס מקוון עבודה בגובה

קורס Working At Height Online של Commodious הוא תוכנית הדרכה וקורס רענון שנוצרו כדי לעזור לצוות שלך להבין את הסיכונים הכרוכים בעבודה מגובה. הוא דן במסגרות החוקיות והרגולטוריות השונות התומכות בעבודה בגובה.

הוא מדבר גם על ציוד גישה גבוה ונמוך ותהליכי בדיקה ותחזוקה נאותים של ציוד. עד סוף הקורס, הלומדים יוכלו לעמוד בדרישות ההכשרה של תאימות HSE. השיעורים, הכוללים 4 מודולים אינטראקטיביים והערכה סופית, אורכים כשעה ו-15 דקות להשלמת השיעורים. לאחר שהלומדים יעברו את ההערכה הסופית שלהם, הם יוכלו לקבל תעודה מוסמכת של RoSPA (החברה המלכותית למניעת תאונות) שאין לה תאריך תפוגה.

מחיר: £10.00 ליש"ט + מע"מ

אורך: שעה ו-15 דקות

הסמכה: זמין

4. אימון עבודה בגובה

אם הצוות שלך עובד בגובה בסביבה שאינה בנייה, אתה יכול לנסות ליישם את קורס Working at Heights של OSG כדי לעמוד בתקנות הבטיחות ודרישות ההדרכה. הוא דן באחריות הכללית של העובדים ובנהלים הדרושים להפחתת הסיכון לנפילות.

הקורס עובר גם על שימוש נכון, בדיקה ותחזוקה של רתמות. לאחר השלמת ההכשרה, הלומדים יוכלו לזהות מערכות שונות לעצירת נפילה, סכנות נפילה ובקרות. בניגוד לקורסים מקוונים אחרים, יהיו לך 90 ימים לכל היותר כדי להשלים את ההערכה המעשית האישית הנדרשת אם ברצונך לקבל את ההסמכה להגנה מפני נפילה לשנתיים של OSG.

מחיר: $45 דולר

אורך: שעה

הסמכה: זמין

קורס עבודה בגובה

5. רתימה

בין אם אתם מנהלים פועלי בניין, מנקי חלונות, טכנאי חשמל או כל מי שעובד בגובה, מתן הכשרה בסיסית לרתימה חיונית לבטיחותם. קורס EdApp החינמי הזה מאפשר לך לשפר את הידע של העובדים שלך על החלקים הבסיסיים של מערכות שונות לעצירת נפילה, שחלקן כוללות מערכות ריסון, מערכות מתלים, מערכות ירידה מבוקרות וסולמות קבועים או ניידים.

הם גם ילמדו כיצד לבדוק רתמות לאיתור פגמים וכיצד לתחזק את הציוד שלך עם פינוי ואחסון נאותים. עם כלי הכתיבה הידידותי למשתמש של EdApp, אתה יכול לייבא קורס זה ישירות מספריית הקורס ולערוך את תוכנו בהתאם לצרכי ההדרכה של הצוות שלך. ניתן לגשת אליו גם דרך שולחן העבודה או מכשירים ניידים, כך שהלומדים יכולים להשלים את הדרכת הבטיחות באתר שלהם תוך כדי תנועה.

מחיר: חינם

אורך: 5 עד 10 דקות לשיעור

הסמכה: זמין

6. אימון הגנה מפני נפילה

קורס הדרכה להגנה מפני נפילה מאת 360training מספק ללומדים ידע כללי על שיטות שונות למניעת נפילה המשמשות בתעשיית הבנייה. חלק מהנושאים הנלמדים בקורס המקוון בן שעה, כוללים מערכות מכשירי מיקום, מערכות ניטור בטיחות וסוגים של מערכות הגנה אקטיביות ופסיביות להגנה מפני נפילה לרבות מעקות בטיחות, מערכות רשת ביטחון ומערכות לעצירת נפילה אישית.

העובדים שלך יכולים גם לצפות ללמוד יותר על בדיקת ציוד נאותה, זיהוי סכנת נפילה וניהול סיכונים, שכולם חיוניים לעמידה בתקני הבטיחות של OSHA לעבודה בגובה. תובנות מהקורס הזה מועילות במיוחד בעת ביצוע עבודות בסיכון גבוה כגון קירוי. עם פלטפורמת הלמידה האלקטרונית של 360training, הצוות שלך יכול לצפות להטבות כמו היכולת לחסוך בהתקדמות תוך כדי גישה וגישה 24/7 לתמיכת לקוחות, אך שים לב שהקורס יעלה לך 20 דולר ארה"ב לכל לומד.

מחיר: $20 דולר

אורך: שעה

הסמכה: זמין

7. בטיחות פיגומים

קורס בטיחות הפיגומים של EdApp מצייד את העובדים שלך בידע ובכישורים הדרושים להם כדי לעבוד בבטחה עם פיגומים. החלק הראשון של הקורס דן בהבדלים בין פיגומים תלויים, פיגומים נתמכים ופיגומי כלובי ציפורים.

לאחר מכן הוא יפרט על הסוגים השונים של גישה לפיגומים כמו רמפות, שבילים, סולמות ומגדלי מדרגות, הנדרשים כאשר מבני פיגומים נמצאים יותר משני מטרים מעל או מתחת לנקודת גישה. העובדים שלך יכולים גם לצפות ללמוד יותר על הקיבולת המקסימלית וסוגי העומסים שיכולים להשפיע על פיגומים. אלה כוללים עומסים מתים כמו פלטפורמות וכבלי מתלים, עומסים חיים כגון אנשים שעובדים על הפיגום, ועומסים סביבתיים כמו רעידות אדמה, רוח ושלג .

קורס EdApp זה הוא רק אחת מתוכניות הכשרה רבות בחינם לבטיחות במקום העבודה שתוכלו להפיץ לצוותים שלכם. זה ניתן לעריכה מלאה כך שתוכל להוסיף תוכן חדש בהתאם לצרכי ההכשרה של העובדים שלך או מיתוג מחדש כדי לעמוד בדרישות המיתוג של החברה שלך.

מחיר: חינם

אורך: 5 עד 10 דקות לשיעור

הסמכה: זמין

8. קורס הדרכה להגנה מפני נפילה של OSHA

ניתן למצוא סכנות נפילה במקומות עבודה מוגבהים רבים כמו פיגומים, גרמי מדרגות, גגות ומבנים תלויים. קורס ההכשרה להגנה מפני נפילה של OSHA של בית הספר Hazmat יכול לעזור לך להכשיר את העובדים שלך בנושאים כמו מבנים והתקנים להגנה מפני נפילה, דרישות מערכות פיגומים וקריטריונים אישיים של מערכת מעצור נפילה.

כשהעובדים שלך יעברו את השיעורים, הם ילמדו גם על תקנות OSHA ודרישות בטיחות, הנחוצות כדי למנוע נפילות שעלולות לגרום לפציעות חמורות באתר העבודה או מוות. לאחר השלמת הכשרתם, הלומדים יוכלו להגדיר שיטות בקרת מפגעים ולזהות את המרכיבים של תוכנית הגנה מפני נפילה. שימו לב שאין דרישות מוקדמות לקורס הכשרה זה, אך הלומדים יצטרכו לעבור הערכה סופית אם הם רוצים לקבל תעודת סיום.

עובד בגובה

מחיר: $25 דולר

אורך: שעה

הסמכה: זמין

9. הגנה מפני נפילה באינטרנט

קורס הגנת נפילה מקוון של BIS Safety Software מכסה את היסודות של בדיקה, שימוש ותחזוקה של ציוד הגנה מפני נפילה כמו רתמות לכל הגוף ובולמי זעזועים. זה גם מדבר על אמצעי בטיחות נפילה שונים כמו מעקות, מעקות ומחסומים קבועים אחרים, כמו גם מערכות בלימת נפילה כגון רשתות בטיחות.

העובדים שלך ילמדו כיצד לחשב מרחק נפילה חופשית ומרווח וכיצד ליצור תוכניות חילוץ להגנה מפני נפילה. בסוף הקורס, העובדים שלך יכולים לעבור הערכה סופית כדי להבטיח שימור ידע ואם הם משיגים ציון עובר של 80 אחוז ומעלה, הם יוכלו להוריד ולהדפיס את תעודת ההשלמה שלהם.

מחיר: $99.95 דולר

אורך: 3 שעות

הסמכה: זמין

10. מעליות אוויריות

מעליות אוויריות הן פלטפורמות מותקנות על כלי רכב שמסוגלות להזיז אנשים אנכית, אופקית, או שניהם כדי לעזור להם לבצע משימות כמו צביעה, עבודות חשמל, התקנת קיר גבס וכריתת עצים. כדי להפעיל בבטחה מכונות אלו, העובדים נדרשים לעמוד בתקני הבטיחות של OSHA על ידי ביצוע הכשרה מתאימה. קורס מעליות אוויריות של EdApp מציג לעובדים שלך כיצד פועלות מעליות אוויר וכיצד ניתן להשתמש בהן לעבודה מגובה בבטחה.

זה גם מדבר על הסוגים השונים של מעליות אוויריות כולל מעליות בום, המשמשות למשימות תעשייתיות בקנה מידה גדול ופרויקטי בנייה; מעליות כוח אדם, המשמשות בדרך כלל אדם אחד לבנייה או תחזוקה פנימית; ומעליות מספריים, המיועדות להרמה אנכית כבדה בתעשיות כמו ייצור ותחבורה.

באמצעות כלי הכתיבה החזק של EdApp, אתה יכול לערוך, למתג מחדש ולפרוס את הקורס ישירות למכשיר הנייד של העובדים שלך בכמה לחיצות קלות בלבד.

מחיר: חינם

אורך: 5 עד 10 דקות לשיעור

הסמכה: זמין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן