bloger-logo

קורסי טכנאי מחשבים הטובים ביותר

קורסים והסמכות יכולים להיות כלי רב עוצמה כדי להראות למעסיקים שאתה יודע את הדברים שלך. עם זאת, לא כל האישורים נוצרו שווים.

ריכזנו עבורכם רשימה של הקורסים וההסמכות הנפוצות ביותר לטכנאי מחשבים. לא רק שקבלת אישורים אלה תיתן לך הזדמנות לחיפוש עבודה, הם גם יגדילו את הערך הכולל שלך.

ההסמכות הטובות ביותר לטכנאי מחשבים

1. הסמכת רשת 5

הטכנולוגיה היום היא 'מרושתת' – אפילו במובן המילולי. רשתות הפכו לחלק בלתי נפרד מהקיום הארצי. לא יעלה על הדעת לחשוב על תקשורת בלעדי רשתות. רשת 5 משמשת לחשוף את הלומד למושגי רשת בסיסיים.

טכנולוגיית מחשב

2. טכנאי מחשבים רשת מוסמך (CNCT)

טכנאי מחשבים מוסמכים ברשת צפויים לקבל ידע במושגים בסיסיים של אלקטרוניקת מחשבים, אינטרנט וטכנולוגיית רשת החלים בתחומים שונים בתעשיית המחשבים. לאחר שה-CNCT רכש את המיומנויות, היכולות והידע הללו, הוא או היא יוכלו להיכנס לעבודה בכל חלק של תעשיית המחשבים. עם הכשרה מינימלית בתחומים ייחודיים למוצרים הספציפיים, ה-CNCT אמור להפוך לחלק רווחי ויעיל מכוח העבודה של תעשיית המחשבים.

3. טכנאי שירות מחשבים (CST)

ניתן לצפות להלן לזהות את התחומים העיקריים של הכשרה-לימוד-ידע ומיומנויות להם זקוק טכנאי שירות המחשבים לצורך ביצוע מלאכת השירות לחומרה ותוכנת המערכות למחשבים אישיים: הרכבת מחשבים-פירוק; לוחות אם; אוטובוסים; משאבי מערכת, מאפייני מעבד; מאפייני זיכרון (פיזי ואלקטרוניקה); התקני אחסון משניים; התקנים היקפיים; יציאות I/O; מושגי כוח וספקי כוח; מושגי רשת בסיסיים; ניידים; קונספטים דיגיטליים; פתרון תקלות/תחזוקה מונעת; מערכות הפעלה נוכחיות; ניהול קבצים; נהלי בטיחות/טיפול; ושיטות עבודה במקום.

4. הסמכת אבטחה 5

הסמכת Security5 היא רמת הכניסה לכל מי שמעוניין ללמוד רשתות מחשבים ויסודות אבטחה. תוכנית Security5 מעניקה לאנשים כישורי אוריינות רשת בסיסיים כדי להתחיל תוכניות IT מתקדמים.

5. טכנאי אלקטרוניקה מוסמך (CETma)

טכנאי עם שש שנים או יותר הכשרה משולבת של עבודה ואלקטרוניקה עשוי להיות זכאי להסמכת ETA Master Certified Electronics (CETma). הסמכת המאסטר נוצרה כדי להציג את אותם טכנאים המסוגלים להפגין בקיאות בתחומי האלקטרוניקה הרבים. בנוסף להסמכה ברמת Associate, יש להשיג בהצלחה שש הסמכות אחרות, כאשר לא יותר משניים מקורן מאותה קטגוריה מתמחה, על מנת להעפיל.

6. Cisco Certified Network Associate (CCNA)

הסמכת CCNA היא הרמה הראשונה של הסמכת Cisco Career ומעידה על בסיס וידע מתלמד ברשתות. אנשי מקצוע מוסמכים של CCNA יכולים להתקין, להגדיר ולהפעיל שירותי LAN, WAN וחיוג עבור רשתות קטנות (100 צמתים או פחות), כולל אך לא רק שימוש בפרוטוקולים אלה: IP, IGRP, Serial, Frame Relay, IP RIP, רשתות VLAN, RIP, Ethernet, רשימות גישה.

טכנולוגיית מחשבים

7. Cisco Certified Entry Networking Technician (CCENT)

הסמכת Cisco CCENT (Cisco Certified Entry Networking Technician) מאמתת את הכישורים הנדרשים לתפקידי תמיכה ברשת ברמה התחלתית, נקודת המוצא לקריירות מצליחות רבות בתחום הרשת. על המועמדים להיות בעלי הידע והמיומנות להתקין, להפעיל ולפתור תקלות ברשת סניפים ארגוניים קטנים, כולל אבטחת רשת בסיסית. הסמכת CCENT היא הצעד הראשון לקראת השגת CCNA, המכסה רשתות סניפים ארגוניות בגודל בינוני עם חיבורים מורכבים יותר.

8. מומחה מערכות מוסמך של Dell (DCSE)

Dell מציעה הדרכה לתחזוקת חומרה באמצעות תוכנית Dell Certified Systems Expert. DCSE מכינה טכנאי תחזוקת שירות עצמאיים או חברות עם הידע והמיומנויות הדרושים כדי לספק תחזוקה משלהם. טכנאים נדרשים לעבור בחינה כדי להשיג הסמכה במערכות לקוח (ניידים, שולחנות עבודה ותחנות עבודה) או שרתים. טכנאי עשוי לקבל הסמכה בשני התחומים אם תרצה בכך.

9. טכנאי תמיכה שולחני מוסמך של Microsoft (MCDST)

שפר את קריירת תמיכת ה-IT שלך עם אימות ללא תחרות כ-Microsoft Certified Desktop Support Technician (MCDST). אישור זה מוכיח את יכולתך לפתור בהצלחה בעיות בסביבות שולחן עבודה הפועלות על מערכת ההפעלה Microsoft Windows.

זה גם מראה שיש לך את הכישורים הרכים הדרושים כדי לחנך את המשתמשים ולעזור להם לפתור בעיות תפעול חומרה ותוכנה ואפליקציות ב-Windows.

10. אישור ליבת אינטרנט ומחשוב (IC3)

הסמכת ליבת האינטרנט והמחשוב של Certiport (IC3) היא ההסמכה האידיאלית לכל מי שרוצה להפגין כישורי מחשב ואינטרנט קריטיים המוערכים בסביבות האקדמיות והמקצועיות של ימינו.

11. טכנאי פלבוטומיה מוסמך (CPT)

טכנאי פלבוטומיה מוסמך (CPT) שואב דם מחולים או תורמים בבתי חולים, בנקי דם או מתקנים דומים לניתוח או למטרות רפואיות אחרות.

12. טכנאי בית מרקחת מוסמך (CPhT)

תוכנית הסמכת טכנאי בתי המרקחת של PTCB מאפשרת לטכנאים לעבוד בצורה יעילה יותר עם רוקחים כדי להציע טיפול ושירות בטוחים ויעילים למטופלים. ההסמכה מושגת על ידי עמידה בדרישות כשירות ספציפיות והשגת ציון עובר בבחינת הסמכת טכנאי רוקחות (PTCE). תוכנית ההסמכה של PTCB מוסמכת על ידי הנציבות הלאומית לסוכנויות הסמכה (NCCA).

טכנאי מחשבים

13. הסמכה להנדסת תוכנה מאסטר (SEMC)

הסמכת מיומנות מקצועית זו מחייבת השלמת מוצלחת של תעודות מיומנות ב-12 תחומי ידע מרכזיים: דרישות הנדסת תוכנה, עיצוב הנדסת תוכנה, בניית הנדסת תוכנה, בדיקות הנדסת תוכנה, תחזוקה של הנדסת תוכנה, ניהול תצורה של הנדסת תוכנה, איכות הנדסת תוכנה, תהליכי הנדסת תוכנה, מודלים ושיטות הנדסת תוכנה, ניהול הנדסת תוכנה, ניהול פרויקטים של הנדסת תוכנה, כלכלת הנדסת תוכנה והשלמה מוצלחת של שני מודולים יישומיים מתקדמים.

14. מנהל אבטחת מידע מוסמך (CISM)

מנהל אבטחת מידע מוסמך® תוכנית ההסמכה (CISM®) פותחה במיוחד עבור מנהלי אבטחת מידע מנוסים וכאלה שיש להם אחריות לניהול אבטחת מידע. הסמכת CISM מיועדת לאדם שמנהל, מעצב, מפקח ו/או מעריך את אבטחת המידע (IS) של ארגון. הסמכת CISM מקדמת שיטות עבודה בינלאומיות ומספקת להנהלה הבכירה ביטחון שלמי שזוכה בתואר יש את הניסיון והידע הנדרשים כדי לספק שירותי ניהול אבטחה וייעוץ יעילים. אנשים הזוכים בהסמכת CISM הופכים לחלק מרשת עמיתים מובחרת, ומשיגים תעודה מיוחדת במינה. פרקטיקת התפקיד של CISM מגדירה גם תיאור תפקיד גלובלי למנהל אבטחת המידע ושיטה למדידת צוות קיים או השוואת עובדים חדשים פוטנציאליים.

15. מנהל מוסמך של Novell

מנהלי Novell מוסמכים (CNAs) מספקים לחברות תמיכה ישירה למשתמשי תוכנה בסביבות עבודה שונות, כולל משרדים מקצועיים ועסקים קטנים, קבוצות עבודה או מחלקות ושירותי מידע ארגוניים (IS).

16. מנהל מערכות מוסמך של מיקרוסופט (MCSA)

מוכן לאתגר חדש בניהול המערכת והרשת היומיומי שלך? תוך 8 ימים בלבד הפכו לחלק מההסמכה הרב-בחינה החמה ביותר בתעשייה, ה-MCSA.Global Knowledge יכול להביא אתכם בדרך ל-MCSA שלכם! Global Knowledge יעזור לך ליצור מסלול פיתוח המתאים לאחריות העבודה שלך ולמטרות קידום הקריירה שלך. ההכשרה שלנו בעולם האמיתי תספק לך את הידע הדרוש כדי לקבל את הסמכת MCSA שלך.

17. Cisco Certified Network Professional (CCNP)

עם CCNP, איש מקצוע ברשת יכול להתקין, להגדיר ולפתור בעיות ברשתות מקומיות ורשתות רחבות עבור ארגונים ארגוניים עם רשתות מ-100 עד יותר מ-500 צמתים. התוכן מדגיש נושאים כמו אבטחה, רשתות מתכנסות, איכות השירות (QoS), רשתות וירטואליות פרטיות (VPN) וטכנולוגיות פס רחב.

18. טכנאי מקינטוש מוסמך אפל

הסמכת טכנאי מקינטוש מוסמך של אפל זמינה לטכנאי שירות ניידים ושולחניים, ומסמיכה אותך גם לעבוד אצל ספקי שירות מורשים של אפל

19. אבטחת מערכת מחשבים מתקדמת

המטרות העיקריות שיש לנו עבור תוכניות ההסמכה שלנו הן לסייע לאכיפת החוק והן לארגונים הדורשים חוקרים מיומנים בזיהוי אנשים מיומנים במיוחד, ולקדם

קורסי טכנאי מחשבים הטובים ביותר

מהי ההסמכה הטובה ביותר לטכנאי מחשבים?

הסמכת Network 5 Certification היא הנפוצה ביותר בקרב טכנאי מחשבים. הסמכה זו מוענקת על ידי ה-EC-Council. כדי להיות טכנאי מחשבים מוסמך עם הסמכת רשת 5, עליך לעבור את הבחינה. מזל שאתה – הסמכה לא מצריכה יותר משנתיים של ניסיון בעבודה. חידוש הסמכה מדי שנה.

מהן כמה מההסמכות המבוקשות ביותר עבור טכנאי מחשבים?

ניתחנו פרסומי משרות מקוונים כדי לקבוע את האישורים הנפוצים ביותר. דרישת ההסמכה הפופולרית ביותר היא טכנאי תמיכה שולחני מוסמכים של Microsoft. על ידי החזקת הסמכה זו, תקבלו קורות חיים תחרותיים יותר שייראו מרשימים למעסיקים פוטנציאליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן