bloger-logo

קורסי הנהלת חשבונות מקוונים הטובים ביותר

קורסי הנהלת חשבונות מקוונים יכולים לעזור לאנשים להשיג את הידע החשבונאי שהם צריכים כדי להצליח בקריירה שלהם. בעלי עסקים, יזמים ומנהלים יכולים לקחת שיעורי חשבונאות מקוונים כדי לעזור להם לנהל טוב יותר את החברות שלהם. אנשים הלומדים לבחינת רואה חשבון (CPA) יכולים ליהנות מקורס הכנה מקוון. אפילו אנשי מקצוע בראיית חשבון יכולים להפיק תועלת מקורסי חשבונאות מקוונים כדי לעמוד בדרישות ההשכלה המקצועית המתמשכת (CPE).

לא משנה רמת הידע או הניסיון שלך, שיעור חשבונאות מקוון יכול לעזור לך למלא פערי מיומנויות ולהתקדם בקריירה שלך. סקרנו למעלה משני תריסר הצעות קורסים בהתבסס על עלויות, מושגים מכוסים, זמן ההשלמה ועוד כדי למצוא את שיעורי הנהלת החשבונות המקוונים הטובים ביותר.

 • קורסי הנהלת חשבונות מקוונים הטובים ביותר לשנת 2023
 • הטוב ביותר בסך הכל: פתח את נתיב כישורי הכספים והחשבונאות שלך על ידי LinkedIn Learning
 • אפשרות התקציב הטובה ביותר: מבוא לחשבונאות פיננסית מאת Udemy
 • הטוב ביותר ליסודות: מבוא להתמחות במימון וחשבונאות מ-Coursera
 • הטוב ביותר להסמכה: תוכנית הסמכה מקוונת של יסודות חשבונאות מאת אוניברסיטת נורת'ווסטרן
 • הכי טוב להכנה לבחינת רו"ח: סקירת רו"ח של בקר
 • הטוב ביותר ללימודי המשך: ספריית למידה פיננסית מאת קפלן חינוך פיננסי

1. פתח את נתיב כישורי הכספים והחשבונאות שלך על ידי LinkedIn Learning

למה בחרנו בזה

אנשים עם כל רמות המיומנות והניסיון יכולים לקחת את תוכנית הנהלת החשבונות המקוונת המקיפה הזו בת שבעה קורסים בעלות משתלמת.

עבודת הנהלת חשבונות

חסרונות יתרונות

יתרונות

 • עלות מנוי חודשית משתלמת, החל מ-$19.99
 • טוב ליחידים בכל רמות המיומנות והניסיון

חסרונות

 • מקצועני ראיית חשבון לא יכולים לזכות ב-CPE עבור שניים מהקורסים

סקירה כללית

תוכנית זו כוללת שבעה קורסים המעבירים את הלומד בהדרגה את יסודות החשבונאות לניתוח דוחות כספיים ותקשורת. זה טוב לאנשי עסקים שרוצים להבין איך חשבונאות ומימון עובדים, יזמים שרוצים לנהל את הכספים של החברות שלהם, סטודנטים שרוצים לרענן את הכישורים שלהם, ואפילו אנשי מקצוע חשבונאיים שצריכים להרוויח אשראי CPE.

לאחר שתסיימו את כל הקורסים הכלולים בתכנית, תקבלו תג סיום עבור מסלול מיומנויות הכספים והחשבונאות (ב-LinkedIn Learning) ותעודת סיום שניתן לשתף עבור כל קורס שתסיימו. בנוסף, אתה יכול להרוויח קרדיט CPE מהאיגוד הלאומי של מועצות החשבונאות של המדינה עבור רוב הקורסים הכלולים בתוכנית הנהלת חשבונות מקוונת זו. אף אחת מהתוכניות האחרות שסקרנו לא כללה את כל זה.

2. מבוא לחשבונאות פיננסית מאת Udemy

למה בחרנו בזה

אינך צריך לשלם דבר כדי ללמוד את יסודות הנהלת החשבונות, מכיוון שקורס מבוא לחשבונאות פיננסית שמציע Udemy הוא בחינם לחלוטין.

חסרונות יתרונות

יתרונות

 • חינם
 • אין צורך בידע מוקדם

חסרונות

 • לא יכול לשאול את המדריך שאלות
 • כולל שעה של חומרי הדרכה בלבד
 • אין תעודת גמר

סקירה כללית

אם אתה רוצה ללמוד על חשבונאות פיננסית ויש לך תקציב, קורס מבוא לחשבונאות פיננסית בחינם המוצע על ידי Udemy הוא אפשרות מצוינת. תקבל גישה ליותר משעה של הדרכות וידאו על פי דרישה בנושא הנהלת חשבונות. אינך צריך להיות בעל ידע מוקדם, אם כי יעזור לך לדעת מתמטיקה בסיסית בתיכון.

קורסי הנהלת חשבונות מקוונים

שיעור הנהלת חשבונות מקוון זה ילמד אותך מונחים חשבונאיים פיננסיים מרכזיים, כיצד לרשום עסקאות פיננסיות בסיסיות, את ההבדל בין רווח ותזרימי מזומנים וכיצד להכין את שלושת הדוחות הכספיים העיקריים. הוא מכיל מידע חשבונאי טוב לכל מי שרוצה ללמוד יסודות חשבונאות מבלי להוציא כסף.

אחד החסרונות העיקריים בקורס מבוא לחשבונאות פיננסית של Udemy הוא שלא תקבל אישור סיום כשתסיים את השיעור. כמו כן, אין פורום דיון של שאלות ותשובות, ולא תוכל לשאול את מדריך הקורס שאלות כלשהן.

3. מבוא להתמחות במימון וחשבונאות מ-Coursera

למה בחרנו בזה

אתה יכול ללמוד את היסודות של מימון וחשבונאות מבית הספר Wharton של אוניברסיטת פנסילבניה תמורת דמי מנוי Coursera של $59 לחודש.

חסרונות יתרונות

יתרונות

 • מוצע על ידי בית הספר וורטון
 • יכול ללמוד את היסודות של פיננסים וחשבונאות עבור $59 לחודש
 • גישה למומחי תוכן באמצעות פורום שאלות ותשובות

חסרונות

 • לא ניתן לקבל אשראי CPE
 • יכול לקחת עד חמישה חודשים להשלמתו

סקירה כללית

תוכנית חשבונאית זו מורכבת מארבעה שיעורים המכסים בהדרגה את היסודות של חשבונאות פיננסית ומימון תאגידי (למשל, תקני חשבונאות, הכנת דוחות כספיים וקבלת החלטות ארגונית). אתה תסיים את ארבעת שיעורי המבוא להתמחות במימון וחשבונאות באופן מקוון באופן מלא.

החומרים כוללים סרטונים, בעיות בשיעורי בית, חידונים, גיליונות אקסל להורדה ועוד. תקבלו משוב מותאם אישית על מטלות ואפילו תוכלו להשלים פרויקט מעשי בסוף התכנית. אם יש לך שאלות, תוכל לפרסם אותן בפורום שאלות ותשובות לכל שיעור ולקבל תשובה מעמיתיך או מומחה תוכן. אתה תקבל תעודת סיום כשתסיים כל קורס, למרות שלא תזכה בכל קרדיט CPE.

4. תוכנית תעודת חשבונאות מקוונת של יסודות החשבון מאת אוניברסיטת נורת'ווסטרן

למה בחרנו בזה

מוצע על ידי אוניברסיטה עם מוניטין מצוין, כל אחד עם תואר ראשון (בכל נושא) יכול לזכות בתעודת יסודות חשבונאות מקוונת או תעודת חשבונאות מתקדמת באינטרנט, ולאחר מכן לגשת לבחינת רו"ח.

חסרונות יתרונות

יתרונות

 • לאוניברסיטת נורת'ווסטרן יש מוניטין מצוין
 • אין צורך בידע או ניסיון קודם בהנהלת חשבונות
 • יכול להמשיך לתעודת חשבונאות מתקדמת

חסרונות

 • יקר בהשוואה לתוכניות אחרות
 • יכול לקחת עד שנה להשלמתו
 • חייבת תואר ראשון
קורסי הנהלת חשבונות

סקירה כללית

תוכנית תעודת היסודות המקוונת של חשבונאות נהדרת למנהלים האחראים על תקציבי המחלקות, יזמים ואנשים פרטיים שרוצים להיות רואי חשבון. אם ברצונך להמשיך את לימודיך לאחר שתסיים תוכנית זו, תוכל להתקדם לתוכנית תעודת חשבונאות מתקדמת של Northwestern. בהתאם לדרישות של המדינה שלך, תוכנית התעודה השנייה הזו עשויה להיות מספיק קורסים כדי לגשת לבחינת רו"ח.

אתה תסיים את התוכנית באופן מקוון במלואו. הקורסים אינם בקצב עצמי, אז היו מוכנים להגיש שיעורי קורסים כאשר דרוש על ידי הפרופסור שלכם. כל שיעור לוקח רבעון אקדמי (כשלושה חודשים) להשלים. אם אתה לוקח שיעור אחד בכל רבעון, אתה יכול לצפות להשלים את תוכנית תעודת יסודות החשבונאות המקוונת בעוד כשנה.

5. סקירת רו"ח בקר

למה בחרנו בזה

לא רק שתקבל גישה לחומרים מקיפים לבחינות רו"ח, אלא שאתה יכול לבחור את תוכנית התשלומים ואת אפשרויות התוכנית המתאימות ביותר לצרכי הלמידה שלך. הכיתה משתמשת בטכנולוגיית למידה אדפטיבית שמשנה את הקורסים לצרכי הלמידה שלך.

חסרונות יתרונות

יתרונות

 • מוניטין מעולה
 • תכניות תשלום חודשיות גמישות ללא ריבית
 • טכנולוגיית למידה אדפטיבית משנה את חומרי הקורס לצרכי הלמידה שלך

חסרונות

 • התוכנית בעלות הנמוכה ביותר אינה מגיעה עם גישה בלתי מוגבלת לחומרים
 • יָקָר

סקירה כללית

אם אתה רואה חשבון שעדיין לא ניגש לבחינת רו"ח או בוגר קולג' טרי עם תואר בחשבונאות, תוכנית סקירת רו"ח בקר מציעה את שיעור הנהלת החשבונות המקוון הטוב ביותר להכנה לבחינת רו"ח. לא רק שלבקר יש מוניטין מצוין, אלא שאתה יכול לבחור מתוך שלוש תוכניות למידה שונות עם טכנולוגיית למידה אדפטיבית שמתאימה את הקורסים לצרכי הלמידה שלך. אתה יכול אפילו לקבל שיעורים, ויש אפשרויות לימוד חי.

בניגוד לחומרים מודפסים שמתיישנים במהירות עם שינויים בבחינת רו"ח, החומרים שתקבלו מבקר נשמרים תמיד מסונכרנים עם בחינת רו"ח. אם אתה רוצה יותר תמיכה אחד על אחד או את היכולת להשתתף בשיעורים סינכרוניים באינטרנט כדי ליצור אינטראקציה עם המורה שלך, אתה יכול לשדרג לתוכנית ברמה גבוהה יותר.

6. ספריית למידה פיננסית מאת קפלן חינוך פיננסי

למה בחרנו בזה

אנשי מקצוע בראיית חשבון יכולים לגשת ל-329 קורסי CPE מקוונים המכסים מגוון רחב של נושאים תמורת תשלום שנתי של $275.

חסרונות יתרונות

יתרונות

 • הקורסים זמינים לאנשי מקצוע ברמת ההתחלה ועד הבכירים במגוון תחומים
 • הקורסים כוללים מגוון רחב של נושאי חשבונאות

חסרונות

 • אין גישה למדריכי הקורס כדי לשאול שאלות
 • יקר אם אתה לא מתכנן לקחת הרבה שיעורי CPE בכל שנה

סקירה כללית

ספריית הלמידה הפיננסית של קפלן פיננסית חינוך מציעה את שיעורי הנהלת החשבונות המקוונים הטובים ביותר לאנשי מקצוע חשבונאיים (למשל, רואי חשבון, רואי חשבון ניהוליים, מבקרים פנימיים מוסמכים, בוחני הונאה מוסמכים) שצריכים לצבור זיכוי CPE על בסיס שגרתי. הסיבה לכך היא שתקבל גישה ל-329 קורסי CPE מקוונים לפי דרישה בעלות שנתית של $275.

קורסי הנהלת חשבונות מקוונים הטובים ביותר

הקורסים של קפלן הכלולים בספריית הלמידה הפיננסית מכסים מגוון רחב של נושאים, לרבות חשבונאות פיננסית, ביקורת, אתיקה, פיננסים, טכנולוגיה, מיסים ועוד. זה מקל על אנשי ראיית חשבון לבחור קורסים המכסים את הנושאים שהם צריכים כדי לעמוד בדרישות ה-CPE שלהם. זו יכולה להיות גם דרך מצוינת להישאר מעודכן בשינויים בתעשייה ולמלא את כל הפערים במיומנויות.

משך הזמן שייקח לך להשלים כל קורס ישתנה בין פחות משעה לשעתיים או יותר. לא תהיה לך גישה למדריכי הקורס כדי לשאול שאלות, וגם אין פורום שאלות ותשובות. אם אתה מעדיף הדרכה ותמיכה אחד על אחד, קפלן מציע קורסי CPE שונים אחרים לרואי חשבון, כולל תוכניות מקוונות, סמינרים מקוונים וכנסים.

פסק דין סופי

סוגים רבים ושונים של אנשים יכולים להפיק תועלת משיעורי הנהלת חשבונות מקוונים. הם יכולים ללמד אותך את הכישורים והידע שאתה צריך כדי להתקדם בקריירה שלך מהנוחות של הבית שלך. בין אם אתה יזם שרוצה ללמוד עוד על הנהלת חשבונות כדי שתוכל להקים עסק, בוגר חדש במכללה שצריך לעבור את בחינת רו"ח, או איש מקצוע בראיית חשבון שזקוק לזיכוי CPE, יש אפשרות מקוונת עבורך.

שאלות נפוצות

מהו שיעור חשבונאות מקוון?

שיעור הנהלת חשבונות מקוון מאפשר לך ללמוד על הנהלת חשבונות מהנוחות של הבית שלך. ברוב המקרים לא תצטרך להופיע לשיעור בשעה מוגדרת. במקום זאת, תוכל להשלים את העבודה מתי שהכי נוח לך.

למי כדאי לקחת שיעור חשבונאות מקוון?

כל מי שרוצה ללמוד על הנהלת חשבונות מבלי להשתתף בשיעור אישי, צריך לחשוב על לימודי הנהלת חשבונות מקוונים. שיעורי הנהלת חשבונות מקוונים יכולים להיות אפשרות מצוינת עבור:

תלמידים הזקוקים לתמיכה נוספת.

יזמים או בעלי עסקים קטנים.

מנהלים שאחראים על תקציבים.

אנשים שמתכוננים לבחינת רו"ח.

אנשי ראיית חשבון הזקוקים לאשראי CPE.

כמה עולים שיעורי הנהלת חשבונות מקוונים?

שיעורי הנהלת חשבונות מקוונים נעים בין חינם לעלות חודשית של $79. עם זאת, אם אתה רוצה לזכות בתואר או תעודה מקוונת בחשבונאות, אתה יכול לצפות לשלם עמלה של $1,000 עד $2,000 או יותר לכל קורס. עבור אנשי מקצוע בראיית חשבון שרוצים לזכות באשראי CPE, ייתכן שתשלם רק 25$ כדי להרוויח זיכוי בודד או שתשלם עד 500$ אם תרצה גישה לספרייה חזקה של קורסי הנהלת חשבונות מקוונים.

האם אוכל ללמוד הנהלת חשבונות מבלי ללמוד שיעור?

אפשר ללמוד הנהלת חשבונות מבלי לקחת שיעור. עם זאת, סביר להניח שתלמדו רק כמה שאתם נחשפים אליו בעבודה או בספרים שתבחרו לקרוא. זה אומר שיכול לקחת לך הרבה זמן להתמצא. ישנם שיעורי חשבונאות מקוונים רבים מהם תוכלו לבחור, המוצעים על בסיס עצמאי או כחלק מתואר רשמי או תעודה.

האם אוכל לקבל תואר בהנהלת חשבונות באינטרנט?

מכללות ואוניברסיטאות רבות מציעות תכניות מקוונות ללימודי חשבונאות. תוכניות אלו נעות בין תכניות תעודת חשבונאות ועד לתארים דוקטורט. לפני שתחליט באיזו תוכנית לבחור, עליך לשקול את יעדי הקריירה שלך וכמה מהר אתה רוצה לסיים את התוכנית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן