bloger-logo

10 הקורסים המובילים לבודקי תוכנה

מאלו שרק נכנסים לעולם בדיקות התוכנה ועד למנהל המבחנים הקשוח ביותר, תמיד יש מקום להצמיח את כישוריו באמצעות אחד מקורסי בדיקות התוכנה הרבים הזמינים.

אז, בין אם אתה מחפש קורס מקוון מהיר וקל, או שאתה רוצה ללמוד פנים אל פנים עמוקות ורציניות, בדוק כמה מקורסי בדיקות תוכנה אלה למטה ואז צא לשם ותתחיל ללמוד.

קורסי בדיקות תוכנה

1. קורס אוטומציה של רובוט ומבחן מסגרת רמה 1 – Udemy (מתחילים)

Udemy הוא אתר שמפורסם בכך שיש לו קורסים מקוונים ברוב הדברים – ושנגישים לכל אחד בכל רמה.

בדיקות תוכנה

למשהו קצת שונה, קורס זה ברמה 1 מלמד את התלמיד את היסודות של Robot Framework Test Automation וכן כיצד ליצור ולהפעיל חבילות אוטומציה של בדיקות יחד עם התקנה והגדרת כל מה שקשור ליסודות של בדיקת אוטומט. הקורס עולה 199 פאונד והוא קורס וידאו על פי דרישה בן 6.5 שעות שיש בו גם חומר קריאה להורדה ותעודה בסיומו.

2. קורס מצביעי פרודוקטיביות ביום שני – לינדה (בינוני)

פלטפורמת למידה מקוונת ידועה נוספת היא Lynda.com. אתר חינוך מקוון פתוח זה פועל לצד LinkedIn כדי להציע לימוד וידאו מקוון ובחינם (יש). האתר מציע חודש ניסיון חינם לאנשים מכל היכולות ולאחר מכן דמי הרשמה בסיסיים של $25 לחודש.

קורס מצביעי פרודוקטיביות ביום שני הוא אפשרות ביניים המורכבת מסדרה שבועית של שיחות ממדריכים שונים, הנמשכת בסך הכל 25 שעות. החל מהכנסת כלים ועד עצות לאופטימיזציה של פלטפורמות שונות, קורס זה נועד לעזור לשפר את הידע שלך בכל ההיבטים של בדיקות תוכנה.

3. דיפלומה ברשת מחשבים – אליסון (מתחיל)

הקורס המקוון החינמי הזה של אליסון הוא דיפלומה ברשתות מחשבים ומספק הכשרה לעבודה במקום העבודה ברמה 1. זהו קורס נהדר למתחילים המעוניינים להכיר את רשתות ה-LAN וה-WAN, כמו גם את ארכיטקטורת הרשת והפרוטוקולים המשמשים באבטחה. התלמידים יכולים גם ללמוד על כתובות IPS, שכבות של מודלים של OSI והרבה תוכנות וטכניות חיוניות אחרות. תעודה ניתנת בסיום הקורס.

4. iSQI Practitioner באיכות זריזה – אימון TSG (בינוני למקצועי)

למי שמרוויח יותר מלמידה פנים אל פנים, הכשרת TSG מספקת מגוון עצום של קורסי בדיקות תוכנה. אחד טוב במיוחד הוא קורס iSQI Practitioner ב-Agile Quality. אפשרות זו של שלושה ימים נועדה לאפשר לאנשים עם ידע זריז עדכני לקחת את כישוריהם לרמת מתרגל בסביבת למידה אינטנסיבית. קורס זה בלונדון עולה 1,250 פאונד ומסתיים בבחינה רשמית.

בדיקות תוכנה

5. קורס בדיקות תוכנה – Udemy (מתחילים)

קורס נוסף של Udemy הוא קורס בדיקות תוכנה זה, שהוא מקוון אך גם משלב הוראה עצמית עם הרצאות וידאו שסטודנטים יכולים ללמוד מהן. זה קצת יותר זול מהקורס הקודם Udemy ב-94.99 ליש"ט ונמשך בסך הכל 22.5 שעות, שאליו ניתן לגשת לכל החיים. בדיקות מיוחדות, עיצובי בדיקות ותיאורי מקרה הם רק חלק מההיבטים שהיא מכסה. כל מה שהאפשרות הזו דורשת הוא ידע בעבודה עם מחשבים.

6. קורס קצר לבדיקת תוכנה – אוניברסיטת אוקספורד (מתחילים עד בינוניים)

אוניברסיטת אוקספורד מציעה קורסים קצרים לבדיקת תוכנה משלה באחד ממתקני החינוך הטובים ביותר במדינה. הוא מבהיר את מינוח הבדיקות ומכסה את סוגי הבדיקות השונים המבוצעים בכל שלב של מחזור החיים של בדיקות התוכנה יחד עם הבעיות הכרוכות בסוגי בדיקות אלו. שימו לב, קורס בן שבוע זה נוטה להתמלא מהר מאוד!

7. ISTQB Software Testing Foundation – ריד (מקצועי)

הקורס הזה ISTQB Software Testing Foundation מ-Reed מיועד לאנשי מקצוע, נהדר עבור אלה שכבר מנוסים בעולם התוכנה, אך רוצים לפתח את כישוריהם עוד יותר. קורס מתקדם זה בן שלושה חודשים מכסה במידה רבה מיומנויות מעשיות ומלמד שירותים כגון איתור באגים ובדיקות דינמיות. האפשרות המקוונת עולה 199 פאונד ומספקת תעודה מ-ISTQB.

8. הנדסת תוכנה BEng (הצטיינות) – אוניברסיטת גריניץ' (מתחילים)

למי שבאמת מחפש התחלה בבדיקות תוכנה ויש לו תשוקה ל-IT, יש אפשרות לסיים קורס תואר ראשון בנושא. אוניברסיטת גריניץ' בלונדון מציעה קורס תלת שנתי בהנדסת תוכנה BEng (Hons). מהאוניברסיטה נמסר: "תואר זה בהנדסת תוכנה עונה על הצרכים של תעשיית המחשוב, שבה יש ביקוש גבוה לבוגרים שיכולים לתכנן, ליצור, לתפעל ולתחזק מערכות תוכנה".

9. תעודת ביניים BCS בבדיקות תוכנה – London School of Informatics (בינוני)

קורס זה בן חמישה ימים בבדיקת תוכנה בינונית מאגודת המחשבים הבריטית מורכב מחמישה מודולים וכולל בדיקות במחזור חיי התוכנה, ביצוע סקירה רשמיתד מסתכל על ניהול סיכונים. קורס זה מצריך עמידה בבחינת כניסה כדי להיכנס.

קורס בוחני תוכנה

10. בדיקת תוכנה חגורה ירוקה – האקדמיה לידע (מתחילים עד בינוניים)

קורס זה בן יום אחד זמין באופן וירטואלי או פנים אל פנים במקומות שונים בארץ, כולל מנצ'סטר, ברמינגהם ולונדון. קורס זה למתחילים עד בינוניים יעבור על הכל, החל בטרמינולוגיה מרכזית ועד להסתכלות על מודלים של מחזור חיים. העלות היא 1299 פאונד וכוללת הוראה מאיש מקצוע ותעודה לאחר סיום.

מחשבות אחרונות

כפי שאמר פעם נלסון מנדלה: "חינוך הוא הנשק החזק ביותר שבו אתה יכול להשתמש כדי לשנות את העולם". אז, מקורסי חינם למתחילים ועד אפשרויות מקצועיות בתשלום, וכל מה שביניהם, ישנם קורסי בדיקות תוכנה לכולם. אז למה שלא תתחיל לבנות על כישורים אלה במוקדם, ולא במאוחר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן