bloger-logo

8 קורסי אילוף כלבים מקוונים הטובים ביותר לשנת 2023

יש הרבה סיבות לחקור שיעור אילוף כלבים מקוון במקום תוכנית אישית. אולי לוח הזמנים העמוס שלך לא מאפשר לך לנסוע לבית ספר להדרכה פעם בשבוע. או, אולי הכלב שלך נאבק בנסיעות במכוניות. לא משנה מה המקרה, ישנן עשרות תוכניות אימון מדהימות שאתה והגור שלך יכולים ליהנות מהנוחות של הסלון שלך.

בין אם אתם מחפשים סדרת סרטונים מעמיקה או שיעורים חיים הנערכים באמצעות זום, ריכזנו את הבחירות שלנו לקורסי ההדרכה המקוונים הטובים ביותר לכלבים בכל הגילאים, הגזעים והמזג.

1. SIRIUS אילוף כלבים

עוד בשנת 1982, ד"ר איאן דנבר, אחד השמות המפורסמים ביותר בהיסטוריה של אילוף כלבים, פיתח את תוכנית הגורים שלו SIRIUS. כיום, תוכלו לנצל את הטכניקות החדשניות שלו בקורסים מקוונים נוחים המוצעים על ידי SIRIUS אילוף גורים וכלבים.

בניגוד לשיעורים מקוונים המבוססים על סטים של וידאו מוקלט מראש, ל-SIRIUS יש פורמט כיתה מקוון חי באמצעות זום. גודל הכיתה קטן (לא יותר משישה תלמידים בסך הכל) ומתארח על ידי מאמן מנוסה. ההיצע הנוכחי של הקורס כולל נימוסים של גורים, אילוף גורים 1, ונימוסים בסיסיים (עבור כלבים מעל 18 שבועות). בנוסף, ישנם שיעורים המתמקדים בהפניית התנהגות סוערת ובניית כישורי רצועה. בית הספר מתכנן להוסיף שיעורים מתקדמים יותר בעתיד הקרוב.

קורס אילוף כלבים

שיעורים עם SIRIUS מתחילים בכ-$160 ומורכבים משלושה עד חמישה שבועות של מפגשים. כל קבוצת שיעורים נמשכת כ-50 דקות, וקל לראות את לוח הזמנים הנוכחי של הקורס ולהירשם באופן מקוון.

2. פטקו

סביר להניח שאתה כבר מכיר את Petco כמקור גדול של ציוד לחיות מחמד, אבל האם ידעת שהם מציעים גם שירותי הדרכה מעולים? בעוד שהרשת מקיימת בדרך כלל שיעורים בחנות, היא הרחיבה את ההיצע המקוון שלה במידה ניכרת – כל אלה נמצאים בקצה הסביר של קשת המחירים.

Petco מספקת כיום שלושה שיעורים קבוצתיים בהנחיית זום, שכל אחד מהם עולה כ-$99 לארבעה מפגשים. שיעור היסודות של הכלבלבים שלו מכסה מיומנויות בסיסיות כמו אימון בסיר והגעת כשקוראים לו, בעוד שבסיסי המבוגרים עוזרים לך לחזק התנהגויות חיוביות ולעזור לכלב שלך להסתגל לפגוש אנשים חדשים או לחוות סביבות לא מוכרות. קורס נוסף מתקדם יותר עוזר לך לטפל בהתנהגויות ספציפיות תוך כדי ללמד רמזים כמו "עזוב את זה".

3. הרפתקאות כלבים כל היום

אם אתה מחפש שירות הדרכה מקוון שמציע יותר מסתם היסודות, בדוק את כל היום הרפתקאות לכלבים. בית ספר זה מבוסס מונטנה כולל מגוון רחב של קורסים מקוונים המאפשרים לך לקבוע לוח זמנים משלך תוך כדי עבודה צמודה (באמצעות זום) עם מאמנים מוסמכים.

בעוד ש-All Day Dog Adventures מציע את אילוף הגורים הצפוי ושיעורי מיומנויות בסיסיות, יש לו גם קורסים המוקדשים לחלוטין לתחומים כמו אילוף ריחות וזריזות. בנוסף לשיעורים קבוצתיים, הוא מציע התייעצויות אחד על אחד עם מאמן פרטי כדי להתמקד בנושאי התנהגות או נושאי ציות ספציפיים לצרכים שלך.

4. מהפכת אילוף הכלבים של זאק ג'ורג'

זאק ג'ורג' הוא אחד מאלפי הכלבים המובילים שיוצרים תוכן מקוון – סרטוני YouTube החינמיים שלו זכו למיליוני צפיות, מה שהופך אותו למאמן הרשומים ביותר של הפלטפורמה.

בעוד שקטעי האימון שלו אינם לובשים צורה של קורס מסורתי, המספר העצום של סרטונים אומר שכמעט כל נושא מכוסה, מאילוף גורים ועד הליכה ברצועה ועד מיומנויות וטריקים מורכבים.

אם אתה מעוניין לבנות את האימון שלך באמצעות הסרטונים של ג'ורג', עמוד היוטיוב שלו מציע רשימות השמעה, מארגן את הקליפים שלו לתוכניות שלב אחר שלב המתמקדות בגורים, משחקי אחזור ומוקדי אימון אחרים.

אילוף כלבים

הוא משתמש רק בטכניקות אימון חיוביות, והאישיות הבהירה של ג'ורג' ואיכות ההפקה הגבוהה הופכות את הערוץ שלו לצפייה כפייתית.

5. דוגמנטיקה

המאמנת מסן דייגו, אמילי לרלהאם, ידועה בעיקר בזכות ערוץ היוטיוב שלה Kikopup, המציע שפע של תוכן אימונים בחינם. סרטונים אלו מספקים נקודת זינוק מצוינת לאימון שלך, אך לחומר מעמיק ובלעדי יותר, אנו ממליצים על תוכנית החברות המוצעת דרך אתר האינטרנט של עסק ההדרכה שלה, Dogmantics.

כל תוכנית חברות מציעה סרטונים שבועיים מקוריים המכסים מושגי אילוף כמו נימוסים של גורים, טריקים ובניית מיקוד בכלב שלך. היא גם מציעה כעת קורס עצמאי המוקדש כולו לפיתוח כישורי הליכה ברצועה. הסרטונים של לרלהאם משתמשים בצורת אימון חיובי שהיא מכנה חיזוק פרוגרסיבי, המשתמש בטכניקות אנושיות שאינן כרוכות בהפחדה פיזית או פסיכולוגית של הכלב שלך.

6. Fenzi Sports Academy (FDSA)

האקדמיה לספורט כלבים של Fenzi (FDSA) היא בית ספר מקוון לאילוף כלבים המציע קורסים רבים ושונים ומתמקדים לכלבים בכל הגילאים. עם זאת, מה שמייחד את בית הספר לאימון מקוון זה, הוא שאתה יכול לעיין שוב בחומרי הקורס במשך שנה לאחר שתסיים את ההכשרה, מה שמאפשר לך לעבור על שיעורים אם הכלב שלך לומד איטי יותר.

השיעורים מכסים הכל, החל מזריזות והתנהגות ועד בריאות וכושר. תמיד מתחיל קורס מקוון חדש, כך שבדרך כלל תוכל למצוא אחד שיתאים ללוח הזמנים העמוס שלך. אתה יכול גם לבחור בסמינרים מקוונים ותוכניות לימוד מהירות לקבלת טיפים וטריקים קצרים.

7. אפרסק ברצועה

למרות ש-Peach on a Leash מבוסס באלפרטה, ג'ורג'יה, הוא מציע קורס אילוף כלבים מקוון המושלם לכל מי שרוצה אילוף פרטני יותר.

קורסי אילוף כלבים מקוונים מרוחקים מספקים גישה למאלף מוסמך ולאנשי התנהגות, כמו גם קורסים הניתנים להתאמה אישית כדי להתמקד בתחומים שהכלב שלך זקוק להם הכי הרבה עזרה. המאמנים יעקבו אחרי כל פגישה באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון כדי לענות על כל שאלה או לעזור לך באזורים שבהם הגור שלך תקוע. קבל עזרה בכל דבר, החל מאימון התנהגות של גורים חדשים ועד נימוסים וצייתנות לכלב הבוגר שלך. חבילות עם אפרסק ברצועה מתחילות בערך ב-$299 ועולות משם, בהתאם לתוכנית הספציפית שלך.

8. גור מאולף נכון

המיומנויות שהכלב שלך לומד כגור משמשות כבסיס לשאר האילוף שלו. הקורס המקוון של Puppy Trained Right מכסה את כל הכישורים שתצטרכו כדי לתת לגור שלכם את ההתחלה הטובה ביותר.

מאלף את הכלב

לאחר ההרשמה, תקבלו סדרה של סרטוני אילוף גורים לצפייה ברצף, כל אחד מהם מכסה מיומנות צייתנות כמו הליכה ברצועה רופפת, לימוד אחזור ושליטה בדחפים. תקבל גישה ליותר מ-30 מאמרים הנוגעים לאימון בסיר, ארגזים והרבה נושאים חשובים אחרים. חברות ב-Puppy Trained Right עולות כ-$299, ואתה מקבל גישה לשנה אחת ללוח זמנים לכיתה.

כמה זמן לוקח לאלף כלב?

רוב הקורסים המקוונים לאילוף כלבים נמשכים כשישה שבועות, אך אל תצפו שהכלב שלכם יקבל אילוף מלא בתום קורס אחד בלבד. מאלפי כלבים רבים עובדים עם לקוחותיהם במשך שנים ומצפים מהבעלים להמשיך באימונים גם לאחר סיום הקורסים.

רוב המומחים אומרים שעד שישה חודשים, לכלב שלך צריך להיות בסיס אימון מוצק לעבוד איתו, והוא צריך להיות קשור אליך מספיק כדי לבצע פקודות ולהראות להיטות ללמוד. עם זאת, כל כלב הוא שונה, אז היו גמישים באילוף ובציפיות הכוללות.

מהם היתרונות של קורסי אילוף כלבים מקוונים?

למרות שלאימון אישי בהחלט יש את היתרונות שלו, קורסי אילוף מקוונים מושלמים לבעלי כלבים עסוקים שמתקשים להתחייב לשיעור שבועי עם הגור שלהם. שיעורי אילוף כלבים מקוונים רבים מאפשרים לך לעבוד לפי לוח הזמנים שלך, כך שאתה לא צריך להקריב אילוף כלבים אם אתה עסוק בעבודה או במשפחה.

אם אתם מחפשים יותר אילוף אחד על אחד, בחרו בקורס המציע אילוף אישי עם מומחה אמיתי שיכול לעזור לכם במסע של הכלב שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן