bloger-logo

5 עצות קלות ליצירת תוכן

כשזה מגיע ליצירת תוכן או פוסטים בבלוג, מה שחשוב הוא לא התדירות שאתה מפרסם אלא איכות התוכן שלך. תודו, הקוראים רוצים שהתוכן שלכם יהיה ארוחת סטייק ממלאת, לא מעט פריכיות אורז מלאות אוויר ודל תוכן.

על ידי יצירת תוכן משכנע על בסיס עקבי אתה מבסס את הסמכות והמנהיגות המחשבתית שלך. תכונות אלו חשובות לאין ערוך מכיוון שהן עוזרות לך למנף הזדמנויות עסקיות. איך אתה ממשיך ליצור תוכן איכותי או פוסטים בבלוג על בסיס קבוע? הנה חמישה סודות שיעזרו לך לפתח תוכן שימושי ומשעשע.

1. אסוף רעיונות לתוכן. בעוד שאנשים אוספים הכל, החל מבולים ועד גיליונות אחוריים של נשיונל ג'יאוגרפיק, כדי להיות סופר או בלוגר יעיל אתה חייב תמיד לאסוף רעיונות חדשים. לשם כך, קח רעיונות למאמרים, כותרות וגרפיקה בכל זמן ובכל מקום שאתה מקבל השראה. רשום אותם לפני שהם נעלמים באוויר. אתה יכול להשתמש בעיפרון ומחברת מיושנים או במכשיר אלקטרוני מודרני. חשוב לבנות את ההרגל של הבטחת ההשראה לשימוש עתידי. 

קרא גם על טיפים לבלוגים כאן.

טיפ ליצירת תוכן: ארגן את ההערות שלך כך שכבר התחלת את רוב המאמר שלך כשאתה מוכן לכתוב. בניגוד למה שאתה עשוי להאמין, ברגע שתבנה את הרגל הכתיבה הזה, זה יהיה טבע שני ויניב מלאי של מאמרים שנכתבו חלקית..

עובד

2. יש לך יומן עריכה. על ידי תכנון לוח הזמנים של הכתיבה שלך לעתיד הקרוב, אתה מתכנת מראש את המוח שלך באופן לא מודע לחפש סוגים ספציפיים של מידע. 

טיפ ליצירת תוכן: ייעל את תהליך העריכה שלך על ידי קיום לוח זמנים קבוע של פרסום נושאים. זה מבטל את הצורך בסיעור מוחות חודש מראש כדי להבטיח שיש לך תוכן מתמשך. השתמש בסט של נושאים מתחלפים לשבועיים. אל תשכח להשאיר מקום לחדשות.

3. ספר סיפור עם התחלה, אמצע וסוף. לאחר שסיפרו לנו סיפורים מאז שהיינו צעירים, תכנתנו לזכור אותם. סיפורים מספקים מרכיב רגשי וקול אנושי. סיפורים מפורשים עד הליבה עוזרים לקהל שלך לעקוב ולזכור את מה שסיפרת להם. 

טיפ ליצירת תוכן: היכן שאפשר, הפוך את הסיפורים שלך לחיוביים. מחקר של ג'ונה ברגר וקתרין מילקמן תוך שימוש במאמרים בניו יורק טיימס מצא שככל שמאמרי רגשות מכילים יותר, כך גדל הסיכוי שהם ישותפו, אבל מספר הסיפורים החיוביים עלה על מספרם השלילי.

4. הבן מדוע הקוראים מוצאים את התוכן שלך שימושי. זכרו שיצירת תוכן אינה קשורה אליכם – אלא על הקוראים שלכם. אם הם לא מוצאים שהכתיבה שלך מועילה או מבדרת, הם ממשיכים ליצירה הבאה. בסביבה עמוסת ההודעות של היום, שבה לכולם תמיד יש מכשיר מחובר בקרבת מקום, קבלת תשומת הלב של הקורא שלך היא הקרב הקשה ביותר שיש לתוכן שלך. 

טיפ ליצירת תוכן: צור קבוצה של פרסונות שיווקיות כדי לתת לך תחושה פנימית של הקוראים שלך. אל תשכח לתת להם שם כדי לעזור לך להרגיש מחובר.

עבודה בבלוג

5. לגרום לקוראים שלך לחשוב. אתה לא צריך לספק את כל העובדות על נושא מסוים. במקום זאת, עליך להגיש תיק ולעסוק בלקוחות הפוטנציאליים שלך. העמידו פנים שאתם מדברים עם הקוראים שלכם וצריכים לתפוס אותם בצווארון כדי לגרום להם להקשיב. 

טיפ ליצירת תוכן: לא בטוח בלחצנים החמים של הקוראים שלך? בקש מהם משוב או פנה לאנשים שמגיבים בבלוג שלך. לכל הפחות, הוסף שאלה בסוף כל מאמר כדי לקדם את הדיון. כמובן, אם אתה עושה זאת, השב להערות הקוראים.

תוכן משכנע הוא מרכיב חשוב בכל בלוג או תוכנית שיווק. כדי להקל על התהליך, פתח הרגלים שיעזרו לך להמשיך וליצור תוכן שקוראים רוצים וצריכים

קרא גם על נישות בלוגים רווחיות כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן