bloger-logo

כמה מרוויח בלוגר

אתה כנראה כאן כי אתה תוהה אם בלוג יכול להכניס לך כסף אמיתי. כמה מרוויחים בלוגרים בכלל? האמת היא שיש כאן הרבה תחום אפור. המונח "בלוגר" גורם לאנשים לחשוב על בלוגרים תחביבים ואנשים שכותבים באינטרנט בשביל הכיף. אתה יודע, משהו שהם עושים בזמנם הפנוי. הם לא חושבים על זה כעל עבודה או שאתה יכול להרוויח כסף אמיתי בבלוג.

לזרים, בלוגים נשמעים כמו תחביב. לחברים ולמשפחה, זה נשמע כמו אבטלה. זו הסיבה שאנשים שואלים: כמה מרוויחים בלוגרים – אבל באמת? אנחנו כאן כדי לספק קצת הבהרות לגבי ההכנסה מבלוגים ומשכורת מהבלוגים ומה באמת מרוויחים בלוגרים. במאמר זה, נענה על כמה שאלות נפוצות שאנו מקבלים בנושא זה:

בלוגים

כמה מרוויחים בלוגרים?

ובכן, ההכנסה מבלוג יכולה להשתנות מאוד.

חלק מהבלוגרים מרוויחים $0 לחודש.

חלק מהבלוגרים מרוויחים $1,000 או יותר בחודש.

חלק מהבלוגרים מרוויחים $10,000 או יותר בחודש.

וכמה בלוגרים אפילו מרוויחים יותר מ-$100,000 לחודש.

כאן ב-Create and Go, הצלחנו להגיע לרמה של 100,000 $ לחודש, וזה די מטורף. פתחנו כמה בלוגים מצליחים עכשיו ואני יכול להגיד לך שהרווחת שש ספרות אפשרית בנישות רבות ושונות.

ההכנסה מבלוגים משתנה לפי עונה, פרויקטים וגורמים רבים אחרים המשפיעים על כל מיני עסקים מקוונים. הנה עוד כמה דוגמאות לבלוגים מצליחים בנישות אחרות שכולם הרוויחו בין $10,000 ל-$100,000 לחודש:

 • הכנסה פסיבית חכמה
 • קורט יאם
 • עושה היגיון בסנטים
 • חיי הישרדות
 • לימוד צמחי מרפא
 • ליטל קופי פלייס

ההזדמנויות הן באמת אינסופיות!

כמה מרוויחים בלוגרים בממוצע?

בדיוק כמו עם כל עסק, הצלחת הבלוג תלויה במידת המאמץ שאתה עובד ומה בדיוק אתה משקיע בו (כלומר לנקוט בצעדים הנכונים לצמיחה). בעולם הבלוגים, 3 הגורמים האלה הם סופר חשובים והמפתח לצמיחה והצלחה:

עד כמה אתה מתקשר עם הקהל שלך: בניית רשימת דוא"ל היא הבסיס של רוב הבלוגרים המצליחים, אבל זה לא רק להפוך את הקוראים למנויים. מדובר בהפיכת המנויים הללו למעריצים נאמנים.

רמת האמון שאתה בונה עם הקהל שלך: האמון הזה של המעריצים שלך הוא מה שבסופו של דבר מוביל אנשים להוציא כסף על המוצרים שלך.

ביצוע: אולי החלק החשוב ביותר הוא היכולת שלך להמשיך להתקדם ולנקוט פעולה כשצריך.

האם להיות בלוגר מתאים לי

החלק המגניב בטירוף בבלוגים הוא שאתה יכול להרוויח כסף גדול כמעט בכל נישה. לעזאזל, הבחור מ-Learning Herbs מלמד אותך איך להשתמש ולצרוך את העשבים השוטים בחצר שלך ומרוויח יותר מ-20 אלף דולר לחודש. חוזרים אל השאלה המקורית שלנו… זה לא כל כך קשה להרוויח $5,000 – $10,000 לחודש עם הבלוג שלך אם אתה נוקט בצעדים הנכונים בזמן הנכון ואתה יודע איך להצמיח את הבלוג שלך.

כמה מרוויחים בלוגרים בכל פוסט?

אנחנו שומעים את השאלה הזו הרבה, אז רצינו להתייחס אליה כאן. למען האמת, השאלה הזו קצת שגויה מכיוון שלא כל הפוסטים בבלוג מביאים ישירות להכנסות. יכולות להיות להם מטרות שונות, כולל:

 • מכירת מוצר
 • הרשמה לרשימת מיילים
 • הדרכה בלבד
 • בניית יותר אמון עם הקהל שלך

לכל פוסט שכדאי לכתוב צריכה להיות מטרה וחלקם לא נכתבו במיוחד כדי להרוויח כסף. הם יכולים להיכתב כדי לקדם את אסטרטגיית ה-SEO שלך. עם זאת, יש דבר כזה לקבל תשלום עבור פוסט ספציפי בבלוג, וזה נקרא פוסט ממומן.

פוסטים ממומנים הם פוסטים שבהם מישהו משלם לך כדי לכתוב קטע תוכן מסוים ולהעלות אותו בבלוג שלך. דוגמאות נפוצות הן סקירות או המלצות על מוצרים. כמה אתה מקבל תשלום לפוסט תלוי במידה רבה בגודל הקהל שלך וברמת המעורבות שיש לקהל עם התוכן שלך.

אז אתה יכול לקבל 100,000 מבקרים בבלוג שלך, אבל אם לא תגרום לאנשים להגיב על התוכן שלך או ליצור איתו אינטראקציה רבה, כנראה שלא תקבל כל כך הרבה תשלום. עם זאת, בלוגרים יכולים להרוויח מ-$100 עד $25,000 לכל פוסט ממומן. 25,000 $ הוא הסכום הגבוה ביותר מכל בלוגר שהכרתי באופן אישי. לאלו מכם שהם משפיענים באינסטגרם [1], אתם יכולים להרוויח מ-$50 עד $50,000 לפוסט. קים קרדשיאן אפילו הרוויחה יותר מ-400,000 דולר עבור פוסט בודד באינסטגרם. אני יודע. כואב לי לנשמה אפילו להקליד את זה.

האם כמה נישות בלוגים רווחיות יותר מאחרות?

זו שאלה מצוינת לשאול כאשר אתה תוהה כמה מרוויחים בלוגרים כי האמת היא שלכמה נישות בלוג יש פוטנציאל להרוויח הרבה יותר כסף מאחרות. נישות בלוג בנושאי פיננסים, השקעות, עסקים וכסף, באופן כללי, הן בעלות פוטנציאל השתכרות גבוה יותר מכיוון שמחיר השוק הממוצע למוצרים בנישות אלו גבוה יותר. וזה בגלל שלרוב יש סיכוי גבוה יותר שלאנשים להוציא יותר כסף כשהם חושבים שהם יחזירו אותו.

זה כולל:

 • לעשות כסף
 • לבזבז כסף
 • לחסוך כסף
 • משקיע כסף

עכשיו, זה לא אומר שכולכם צריכים לצאת ולפתוח בלוג כספים או כסף. זה המקום שבו הרבה אנשים עושים טעויות בבחירת נישה לבלוג.

לעולם אל תתפתח עסק בנושא שאין לך ידע או ניסיון בו. יש הרבה אנשים שכותבים בבלוג על בלוגים ומלמדים אחרים איך להרוויח כסף לפני שהם אי פעם הרוויחו כסף בעצמם.

בלוגר

הקוראים שלך, תאמינו או לא, הם אנשים אמיתיים, והם הולכים לראות דרכך. זה יופיע בכתיבה שלך והקהל שלך לא יהיה כל כך מעורב בתוכן שלך. זה הרבה יותר חכם פשוט להתחיל במשהו שבאמת אכפת לך ממנו ולגרום לו להצליח לאורך הדרך. אתה גם תהנה מזה הרבה יותר!

5 דרכים להרוויח יותר כבלוגר

להרוויח משכורת הגונה לבלוגים זה לא מדע טילים. זה לא קל. אבל אפשר לעשות את זה. אתה רק צריך להתמקד בנקיטת הצעדים הנכונים בסדר הנכון.

1. צור תוכן מעולה ואיכותי.

הלב של הכנסה מוצקה מבלוגים והכנסה עקבית הוא הצגת תוכן נהדר בחוץ. אתה לא צריך להיות הכי טוב. אבל אתה צריך להשקיע זמן ולוודא שאתה מוציא תוכן איכותי. הקהל שלך יודה לך על זה ולא תדרג בגוגל בלעדיו. האלגוריתמים רק הולכים ונעשים חכמים יותר.

2. בנה אסטרטגיית SEO טובה.

היזהר במרדף אחרי רווחי מדיה חברתית. קידום אתרים בגוגל הוא המלך עבור בלוגרים וזו באמת הדרך היחידה להבטיח שתהיה לך תנועה מתמשכת ואסטרטגיית צמיחה בת קיימא. זה משהו שהזנחנו בהתחלה. התמקדנו יתר על המידה בתנועה בפינטרסט, שנגיד שהייתה מתגמלת מאוד עבורנו באותה תקופה. אבל היינו צריכים לשים לב יותר ל-SEO גם באותו זמן. ודא שאתה משתמש בכמה מכלי SEO החזקים האלה באסטרטגיה שלך.

3. בנה מערכות יחסים עם הקהל שלך המפתח להגדלת ההכנסה שלך בכל הנוגע

למכירת מוצרים, בין אם זה מוצרים משלך או שותפים, הוא לבנות מערכות יחסים טובות יותר עם הקהל שלך. למד מי הם, במה הם מתעניינים ובמה הם צריכים עזרה. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא פשוט לתקשר איתם – במדיה החברתית, באמצעות שיווק בדוא"ל או בכל מקום אחר. שימו לב לאנשים שלכם. בנה איתם אמון.

4. פתרו את הבעיות של הקהל שלכם (ספקו פתרונות).

לאחר שלמדת במה הקהל שלך הכי זקוק לעזרה, תוכל לספק לו את הפתרון הזה – בצורה של מוצרים משלך או מוצרים שותפים. אם אתה עדיין לא מוכן ליצור מוצר משלך, אתה יכול לחפש תוכניות שיווק שותפים בעלות שכר גבוה כדי להתחיל איתן.

שיתוף

5. למד מהטעויות שלך והמשך בפעולה.

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות הוא להיות ברווז מחכה שיושב דומם במים. אתה יודע, פשוט משתכשך לאט ומחכה לגלים גדולים. אתה יוצר את הגלים הגדולים על ידי נקיטת פעולה – לעתים קרובות. כישלון הוא לא דבר רע כשאתה לומד מהר ומשנה מסלול במהירות. כך מצאנו הצלחה במהירות (דרך המון המון כישלונות). עליך ליצור אסטרטגיה ממוקדת אך וודא שאתה בודק כל הזמן את הנתונים והניתוחים ועוקב אחר ההתקדמות שלך. אם זה לא עובד, נסה משהו אחר. עושה שינויים.

התחל, הגדל והגדל את הבלוג שלך היום

בואו נסכם את הפוסט הזה על כמה מרוויחים בלוגרים בקריאה לפעולה כדי לעשות משהו היום. אנחנו חושבים שההתמקדות בצריכת תוכן בחברה שלנו הפכה אותנו לחבורה של חושבי יתר שעושים מעט או לא עושים שום פעולה. אנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכל מבלי לנסות שום דבר. אם נהנית ממאמר זה בנושא כמה מרוויחים בלוגרים, אנא השאר לנו תגובה למטה או אל תהסס לשאול אותנו כל שאלה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן