עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
גנרטורים למכירה
08/09/2014 11:28
צביקה קנר


באמצעות גנרטורים ניתן להמיר אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית ולהשיג יתרונות תעשייתיים רבים. עם השנים התפתחו רכיבים בסיסיים משוכללים של מכונות מן הסוג הזה ולכן כיום קשה לזהות את ההבדלים בין המותגים, המוצרים והחברות. לקוח פרטי או עסקי המחפש אחר גנרטורים למכירה צריך לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:


א. סוג השימוש – השימוש העיקרי במכונות להמרת אנרגיה הוא בקרב המגזר החקלאי והתעשייתי. במידה ולקוח פרטי מחפש אחר מכונות המבצעות תפקיד דומה, התקציב הוא קטן יותר וגם ההיצע מוגבל יחסית.


ב. מפרט טכני – הביצועים נקבעים לפי המפרט הטכני. המפרט מפורסם על ידי היצרן וכדאי לקרוא אותו היטב לפני שמשווים בין גנרטורים. מפרט טכני משמש בתור אינדיקציה מצוינת ליעילות של המכונות וכמובן להספק שלהן.


ג. המלצות – יש הרבה חברות ואנשי מקצוע שישמחו להמליץ לכם על מכונות בטווח מחירים רחב. את המידע הזה ניתן להשיג באמצעות אתרי האינטרנט, בעזרת פגישת ייעוץ לא מחייבת או בעזרת מעורבות של חברים ובני משפחה.


מאפייני קהל היעד

היכרות עם המאפיינים של לקוחות המעוניינים לרכוש כלי עבודה מייעלת את תהליך המכירה. בין היתר כדאי להזכיר בעלי אולמות, תקליטנים, חברות הסעדה, קבלנים ונותני שירותים בענפי התעשייה, המסחר והבנייה. כל אלו משתמשים בגנרטורים על בסיס קבוע. הם זקוקים לציוד ברמה גבוהה ותלויים בו על מנת לסיים את הפרויקטים. מבחינת קהל היעד העיקרי, אין מקום לפשרות בעת רכישת מכונות להמרת אנרגיה והרבה משאבים מושקעים בביצוע עסקאות משתלמות ואטרקטיביות.


קשה לתאר את ענפי התעשייה השונים ללא נוכחות של גנרטורים. המכירה והרכישה שלהם מתבצעת גם בסקטור הפרטי וגם בסקטור הציבורי, אולם בסופו של דבר הם מגיעים לשטח במצב טוב. מכונות אלו מוכיחות את עצמן בתנאים קיצוניים והשימוש בהן צפוי להיות אפילו גדול יותר בעתיד.  

0 תגובות
משאבות מים קטנות
29/07/2014 14:26
צביקה קנר

המאפיינים העיקריים של משאבות מים קטנות הם צריכת חשמל נמוכה ויכולת ויסות. משאבה כזו יכולה לעבוד גם כאשר מפלס המים נמוך מהגובה שלה. יחד עם זאת, יש דגמים רבים עבור משאבות מים קטנות והמטרה של אנשי המקצוע היא לבצע התאמה מדויקת בין עוצמת המשאבה לבין צרכי הלקוח.אלו הפרמטרים העיקריים אותם חשוב לבדוק:


-          וואט

-          קצב ספיקה

-          גובה העלאת מים


לאחר רכישה של משאבות מים כדאי לשים לב להוראות התחזוקה. ראשית, יש לבצע ניקיון שגרתי וקבוע של המשאבה על מנת להבטיח ביצועים מקסימאליים. שנית, שימוש ארוך טווח מותנה בין היתר בניתוק של המערכת לפני כל פעולת תחזוקה. יש להסיר את מכסה גוף המשאבה, להוציא את הרוטור ולנקות אותו היטב באמצעות מברשת רכה. בשלב הבא כדאי לשטוף בהתאם להוראות היצרן את החלקים במי ברז נקיים וזורמים. בכל מקרה אין להשתמש בחומרי ניקוי מסוג כלשהו או לפרק את הרכיבים המקוריים.


אילו תקלות יכולות להתרחש בתוך משאבת מים קטנה?

רוב המשאבות מים הקטנות מיועדות לשימוש ביתי ולעבודה עם נוזלים בטמפרטורות סטנדרטיות של עד 35 מעלות. המוצר מגיע עם גוף המשאבה,רוטור, מכסה, וסת זרימה ומדבקות ואקום. עם זאת, רצוי לוודא עוד לפני ההפעלה הראשונית כי המוצר מתאים למתח החשמלי. נתונים אלו מופיעים על גבי המדבקה שעל גב המוצר. במידה והמכשיר אינו פועל כראוי נדרשות הבדיקות הבאות:


-          חיבור תקין לשקע החשמל


-          בדיקה של פגם או נזק במשאבה


-          סקירה של הרוטור והסרת לכלוך המונע השלמת סיבובים


באופן עקרוני אין צפי לתקלות לאחר הפעלה נכונה והקפדה על הוראות התחזוקה והבטיחות של משאבת מים קטנה. משאבה זו משרתת לקוחות בכל רחבי הארץ, קיימת בתוך אקווריומים שנים רבות והיעילות שלה אינה מוטלת בספק.

2 תגובות
הבלוג של סליל המנוע
29/07/2014 14:23
צביקה קנר
ברוכים הבאים לבלוג של סליל המנוע 
כאן בבלוג תקבלו מידע על מנועים, גנרטורים, משאבות ועוד
קיראה מהנה!


0 תגובות