עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
קונה רכבים לפירוק 054-5911111
30/01/2014 18:39
קונה רכבים לפירוק 054-5911111

האם כדאי לבצע קונה רכבים לפירוק?

לפעמים אנחנו מגיעים למצב הזה - הרכב שלנו הוא כבר גרוטאה ועומד לצאת מכלל שימוש. לפעמים עוד נראה שיש בו סימני חיים, אבל למען הבטיחות שלנו ושל כל מי שנוסע לצידנו בכביש - כדאי לנו בהחלט לשקול לבצע מכירת רכב לפירוק. מכירת רכב לפירוק, אשר נקראת לעתים גם מכירת רכב לברזל, היא תהליך שיכול להיות מאד משתלם עבורנו, וכמובן - שם דגש חשוב מאד על בטיחות. אנחנו בחברת גל רונן נשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל התהליך של מכירת רכב לברזל. איך זה עובד בעצם?

חברתנו מבצעת פינוי גרוטאות רכב גרר רכב
ראשית התהליך בכך שלפני שאתם פונים לחברת גל רונן, שמולם תבצעו מכירת רכב לפירוק, תפנו למשרד התחבורה. חובה עליכם להודיע למשרד, כי אתם "מורידים את הרכב" מהכביש, וכי הוא לא יהיה יותר בשימוש. מדוע חשוב להודיע למשרד התחבורה על מכירת רכב לברזל? ממספר סיבות:

  • משום שאז המשרד מוחק את מספר הרישוי של הרכב, ויודע שאם יראה רכב אחר עם לוחית זיהוי דומה -  סימן שמדובר ברכב עם לוחית רישוי מזויפת.
  • כי אתם יכולים לקבל מענק גריטה מהתהליך של מכירת רכב לפירוק! משרד התחבורה מעניק 3000 ש"ח לכל מי שמוריד רכבים ישנים מהכביש. על הסיבות למענק נפרט בהמשך.

כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא בסך הכל ליצור קשר עם חברת גל רונן! אנחנו נגיע עד לביתכם או למקום העבודה שלכם, וניקח את הרכב שלכם. כפי שאתם שמים לב, מכירת רכב לברזל לא דורשת מכם אפילו לקום מהכסא - אנחנו ניקח כבר את הרכב, נשקול אותו, נפרק אותו, ונכין אותו להתכה לקראת מחזור. כך ייעשה שימוש במתכות של הרכב שלכם במוצרים שונים - ואתם תתרמו לתהליך המחזור בעולם.

למה חשוב לבצע מכירת רכב לפירוק?
חברת גל רונן מעוניינת להדגיש, כי מכירת רכב לברזל חשובה מאד לא רק כי אתם יכולים להרוויח מכך כסף או לתרום לאיכות הסביבה -  אלא גם כי אתם תורמים כך לבטיחות בדרכים. רכבים ישנים הם רכבים עם אמצעי בטיחות ירודים יותר מהרכבים החדשים, ולכן הם מהווים סיכון מסוים. כמו כן, הרכבים הללו גם מיוצרים על פי תקנים ישנים, כך שהם גם פולטים הרבה גזים רעילים לסביבה, יותר מהרכבים החדשים. על ידי מכירת רכב לברזל, אתם למעשה מורידים גורם מזהם ומסוכן מהכביש, ותורמים רבות לאיכות החיים סביבכם.
 
0 תגובות
סרטוןקונה רכבים לפירוק 054-5911111