עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
שכירות דירות בצופים\ מכירה
07/01/2015 17:37
zofim
נרכז פה עסקים הפועלים באזור בתחום הדיור רכישה ושכירות:

מיקי נכסים והשכונות החדשות ביישוב צופים

החל בהקמת שכונת "גבעת הכלניות" המשקיפה לנוף מרהיב כאשר ארגן קבוצה פרטית של רוכשים כ- 40 משפחות אשר הצטרפו למהלך ייחודיי של הקמת שכונה פרטית על ידי רוכשים חדשים.

בעקבות ההצלחה בגבעת הכלניות שבה הרוכשים רכשו מגרשים לבניה עצמית הוקמה שכונת המגורים פסגת רימונים הצמודה כ 30 יחידות על ידי סימור וטל כאשר משרדינו היה זה שהכיר את השטח שלא היו בו שום תשתיות ובניה הביא את היזמים שרכשו את הקרקע ללא פיתוח והקימו את שכונת פסגת רימונים בצופים כאשר גם שם אנו המשכנו לטפל בכל הרוכשים והמכירות.מתחילת הפרויקט ועד הסיום שלו .

במקביל משרדינו החל מקדם את פרויקט "צופים לים"-שלב א'  בתצפית היישוב. סהכ כ- 96 יחידות על צלע ההר עם נוף מדהים. שם מכרנו מגרשים לבניה עצמית במיקום מרהיב בישוב צופים. בעקבות כל פעולות אלה המלוות בפרסום רב כאשר רבים לא הכירו את היישוב צופים

 בעקבות כל הפעילות הענפה של משרדינו החלו ביקושים גדולים ביישוב המלווים במעגלים הולכים וגדלים הרוצים להצטרף ליישוב צופים.

אנו פועלים וממשכים לפעול לקידום היישוב צופים  ומטפלים במספר מתחמים של מגרשים להמשך הדרך ומגרשים לבניה מיידית, כגון צופים לנוף בכניסה לצופים כ -600 יחידות.

מיקי, תושב היישוב צופים ובעל משרד מכירות ביישוב צופים, אוהב את היישוב מאמין שהוא רק בתחילת הדרך!

מיקי ישמח להיפגש עם כל מתעניין ולתת לו את השרות הטוב ביותר.

ברשותנו מבחר עשיר של מגרשים ונכסים בצופים למכירה אנו בעלי רישיון תווך ממשרד המשפטים ובעלי מוניטין של שנים רבות ויש לנו את הרצון והניסיון לשרת אתכם.

כיום יש לנו מבחר של בתים חדשים  הן בבניה והן מוכנים ברמת גימור גבוהה מהרגיל  בתים רבים הכוללים מרתף היכול לשמש כיחידה נפרדת  מבחר בתים יד שנייה  כאשר בבתים הותיקים יותר יש נכסים עם מגרשים גדולים מהרגיל לנו יש את הידע וניסיון הרב למצוא לכם את מבוקשכם.

משרדינו ביישוב צופים  052-3848888  09-7677738

-------------------------

דירות בצופים מדלן

לחץ כאן לרשימת הדירות

-------------------
צוק יזמות
צוק יזמות ונכסים:

לחץ כאן לרשימת הדירות

-------------------

א.א. אופק הנדסה ויזמות בע"מ 
השקד 57 
צופים, 44865 
טל. 1-700-508-501
פקס. 073-7373720 
דוא"ל:  
כל הזכויות שמורות ©

-------------------
לעסק זה אין עדיין חוות דעת

תחומי עיסוק

מתווכים, נדל"ן

כתובת

הבנים 3 רעננה

שעות פעילות


יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה
יום שישי עד כניסת שבת - 00:00


-
-















------------------
אתר התיישבות כפרית

לפניכם רשימת הנכסים בישוב קהילתי צופים. כאן תוכלו למצוא את כל הנכסים למכירה או השכרה הנמצאים בישוב קהילתי זה היכנסוללינק




0 תגובות
חינוך\תעסוקה
07/01/2015 17:35
zofim
עסקים

חינוך בשומרון, צופים

אפשרויות החינוך בישוב צופים
במקום יש גני ילדים, מעונות וצהרונים. הילדים הגדולים יותר לומדים במסגרות האזוריות, או נשלחים לישיבות ואולפנות בהתאם לרמתם.

תעסוקה בשומרון, צופים

אפשרויות תעסוקה בישוב צופים
רוב התושבים עובדים במרכז הארץ ומנצלים את דרכי הגישה הנוחות.
או לחלופין יש מספר עסקים מקומיים הפועלים בישוב

0 תגובות
אודות צופים
07/01/2015 17:34
zofim
אודות צופים

אודות צופים

אודות הישוב צופים
צופים
 הוא ישוב מעורב, דתי-חילוני, שהוקם בשנת 1989 ביוזמת ארגון אמנה, במטרה לעבות את גוש הישובים היהודים מזרחית לכפר-סבא, המרוחקת כרבע שעה נסיעה.
השם עצמו הנו בעל כפל משמעות: הוא מאחד את שמה של חירבה שנמצאה בסמוך, חירבת צפין, ומזכיר גם את הפסוק מספר תהילים פרק יט פסוק א: "ומתוקים מדבש ונופת צופים.”.
צופים יושב ממש על גדר ההפרדה, המקיפה אותו מדרום מזרח, על גבול שטח מדינת ישראל לפני 1967. מהישוב יש גישה ישירה למחלף אייל ולכביש 6.
כיאות לישוב מעורב דתי-חילוני, יש בצופים שלושה בתי כנסת: מרכזי, תימני וספרדי. כמו כן יש במקום מקווה טהרה לצרכיי האוכלוסייה הדתית והמסורתית. האוכלוסיות השונות משתפות פעולה בחיים תרבותיים וקהילתיים עשירים.
בישוב יש מרפאה, צרכניה ואפילו פיצרייה. המקום נמצא כ-18 ק"מ מהים בלבד, ומנקודות התצפית שבו ניתן לראות לפעמים את אוניברסיטת חיפה בצפון ועד אשדוד בדרום.
קרבתו של הישוב לכביש 6 עושה אותה לפופולרי ביותר, והוא מבוקש ביותר. עקב הביקוש הרב מוקמות במסגרתו שכונות חדשות של הרחבה קהילתית.

צופים מקבלת שירותים מהמועצה האזורית שומרון. המועצה משתרעת על שטח של 2800 קמ"ר והוקמה בשנת 1979. הישוב הגדול ביותר בתחומי המועצה הוא שערי תקווה, בו מתגוררים יותר מ-4000 איש. סך הכל מתגוררים בישובי המועצה כ-23 אלף תושבים הגדלים בקצב שנתי של 4.5 אחוז (נכון לשנת 2008). 

אוכלוסייה.
צופים הנו כאמור ישוב מעורב, דתי-חילוני. במקום מתגוררים כ-320 משפחות וכ-1200 איש. 

0 תגובות
אודות

קישור ממומן
חיפוש
נושאים
ארכיון