עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני נערה רגילה בת 14. אני אוהבת את הספרים 13 האוצרות 13 הקללות ו-13 הסודות. אני אוהבת את הבלוג הזה ואני לא רוצה לאבד אותו. כל מה שאני רוצה בחיים זה אהבת אמת. אני גרה בווילה בקרית גת ולומדת בתיכון אריה מאיר - הצומח.
חברים
StoriesGirlsMeshi
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
סיפור אמיתי שקרה.
06/12/2013 15:27
סוניה
שלום, אני רוצה לספר לכם סיפור אמתי שקרה מתישהו! 
זה אמתי גם אני נפלתי בפח!!! לפני כמה שנים הייתה ילדה בשם אנליז מישל. בגיל 16 אנליז ליקקה את השתן שלה מהריצפה, היא נגסה בציפור מתה עד שראשה נפל ממקומו ואכלה זבובים, עכבישים ופחם. אנליז סירבה להתפלל ולהתקרב  למים קדושים. לקחו אותה להמון טיפולים פסיכיאטריים אבל כלום לא עזר. ההורים שלה התייאשו ולקחו אותה למגרש שדים שבדק אותה ואמר שיש בתוכה שד. ניסו מספר פעמים לגרש את השד מגופה אבל לא הצליחו. בשלב מסוים השד שהיה בתוך אנליז היתעצבן וניסה לגרום לה להיתאבד בהמון דרכים שונות. בסופו של דבר הוא גרם לה להפסיק לאכול ולישתות ולמות מתת- תזונה. מילותיה האחרונות היו "אמא אני מפחדת". עם לא תספרו את ההודעה הזאת לכל החברים או החברות שלכם הרוח של אנליז תירדוף אתכם. אם אתם לא מאמינים לי חפשו אנליז מישל בגוגל תיקראו בויקיפדיה ותיראו תמונות שלה.
1 תגובות
יומני
05/12/2013 21:08
סוניה
פעם כשהייתי קטנה לא ידעתי מה זאת אהבה. כשהייתי בכיתה ד חשבתי שאהבה זה איכ. אבל באמצע שנה בכתה ד קיבלתי מיכתב אהבה. ואז ראיתי שזה מהילד הכי חתיך בכתה!! לא הבנתי למה הוא כתב את המכתב כי היה עלי חרם חברתי אבל ביום ההולדת שלי אמרתי לעצמי שאני לא צריכה לפחד ועכשיו אנחנו חברים.
2 תגובות
שונאת לימודים
05/12/2013 20:51
סוניה
אני לורן, אני בת 14 ואני שונאת לימודים!!!!!!!!!!!  -.-  { לימודים זה משעמם רצח}.
0 תגובות
אהבה ועזיבה
05/12/2013 18:13
סוניה
בחיים לא  תאמינו איזה מעצבן זה  כשאת  מוצאת  אהבה  ובסוף  האהבה שלך מוותרת אליך ומי שכבר יודעת את זה וחוותה  את זה אז היא יודעת על מה אני מדברת. ועכשיו אני בת 18 חווה  את הכאב שהאהבה שלי  עזבה אותי לבדי עם אימי החורגת  המעצבנת שמחריחה לעשות דברים מגעילים והיא מרביצה לי.
אמא יקרה האמיתית תחזרי בבקשששששששהההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 תגובות
רגשות
20/11/2013 21:10
סוניה
יומן פרטי במחשב......... 
איזה כיף.......
3 תגובות
המקום בו ליכתוב רגשות
20/11/2013 21:09
סוניה
ליכתוב סתם דברים, רגשות
מרגישה טוב אחרי לאכול פיצה יאמי..........
0 תגובות