עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
תוספות שיער
16/04/2019 15:49
zipi
תוספות שיער, עיצוב שיער

תוספות שיער יכולות להיות הפתרון המושלם למי שמעוניין בשיער ארוך וגולש בלי צורך לחכות שהשיער יצמח. תוספות שיער מותאמות בתהליך מקצועי אך ורק במספרות ובמאמר זה נפרט על התהליך ועל בחירת התוספות המתאימות ביותר עבורכם.


מהן תוספות לשיער וכיצד הן מודבקות?

תוספות שיער הן למעשה תוספת של שיער טבעי על השיער הרגיל. תוספות אלו הן שיער טבעי לחלוטין והן יכולות להיות מודבקות או להישזר סביב השיער הטבעי בלי כל בעיה. יש כמה סוגי שיער לתוספות שיער וכמובן שיש גם כמה דרכי הדבקה שמתאימות לכל סוג שיער או לכל העדפה של האישה, שהן בדרך כלל הלקוחות של תוספות השיער. אפשר להלחים את השיער אל השיער המקורי, אפשר להדביק אותו בכל מיני דבקים טבעיים, אפשר גם לשזור אותו, יש תוספות קריאטין, יש פולימריים, תוספות שיער בלייזר, יש את שיטת החרוזים וכן הלאה.


למי יתאימו תוספות שיער?

תוספות שיער יכולות להתאים לכל מי שמעוניין בשיער ארוך ולא מעוניין לחכות לצמיחת השיער, או לא יכול להתמודד עם הבעיה בשום דרך אחרת. יש לא מעט אנשים שבסוף מחליטים לחבוש פאה או לעבור השתלת שיער אך לא תמיד אלו יהיו יעילות כאשר יש שיער והוא פשוט לא ארוך. תוספת השיער מתאימה לאנשים שרוצים שיער ארוך ויש להם שיער כך שיהיה ניתן רק להוסיף ולעבות את השיער עוד. חשוב לזכור לעתים תוספת השיער יכולה לפגוע בשיער, במרקם ובנפח שלו ולכן יש צורך לעבור את התהליך רק במקום מקצועי ומומלץ.


כיצד נבחר את תוספות השיער?

יש לא מעט סוגים של תוספות שיער, דרכים להדביק תוספות שיער ללקוחה וכמובן גם מקומות שיכולים לבצע את התהליך. התהליך הזה צריך להיות מדויק ויסודי כי בסופו של דבר מדובר בשיער, שלעתים נפגע באופן בלתי הפיך כך שהנזק עצום. לכן יש צורך לבחור במספרה מומלצת, כזו שמציעה את תופסות השיער שמעניינים אתכם כי רק כך בסופו של דבר יהיה ניתן לעבור את התהליך בצורה בטוחה, יסודית ומקצועית. מומלץ גם לקבל המלצות אישיות שיהיו הטובות ביותר.  

0 תגובות
תחזוקה שוטפת לפאות
03/04/2019 09:05
zipi
פאות, תחזוקה לפאות, תוספות שיער

יש פאות שיכולות להיות עמידות מאוד לטווח הארוך ויש פאות שייהרסו במהירות. לעתים העמידות של הפאה לוקה בחסר אך לעתים זו דווקא דרך התחזוקה שלכם שפשוט לא מתבצעת כשורה. זה הזמן להבין כיצד אפשר לתחזק את הפאה כמו שצריך כך שהיא תחזיק מעמד לשימוש לאורך שנים.


כל כמה זמן וכיצד צריך לחפוף אותה?

חשוב לזכור כי אם מדובר בפאה טבעית בלבד רק אז יש אפשרות לשטוף את הפאה בכל דרך שהיא וכמובן לחפוף אותה. דרך החפיפה שלה אמנם תהיה שונה משל שיער רגיל אך עדיין ניתן לחפוף אותה וליהנות משימוש כאילו הייתה היא שיער טבעי לחלוטין. גם תדירות החפיפה שלה תהיה שונה מתדירות חפיפה של שיער רגיל ולכן אין לבצע את החפיפה בכל יום וגם לא בכל שבוע. שיער רגיל אפשר לחפוף כל יומיים או שלושה אך את הפאה יש לחפוף כל 3-5 שבועות בהתאם לסוג הפאה ולתסרוקת שלה. יש פאות שיותר קל לחפוף כי יותר קל לייבש אותם לאחר מכן ויש כאלו שיהיו קשות יותר לתהליך זה.


איך חופפים את הפאה

חלק עיקרי בביצוע תחזוקה שוטפת לפאות הוא החפיפה. כדי לחפוף את הפאה יש צורך קודם כל להרטיב אותה בצורה יסודית אך להיזהר לא להספיג אותה יותר מידי. תרטיבו את השיער הטבעי שיש עליה וזה כמובן יספיק. לאחר מכן יש לקחת את השמפו ולמרוח אותו בתנועות של סירוק עם האצבעות בלבד, ממרכז הפאה כלומר השביל שבדרך כלל יש בה כמו בשיער רגיל, ועד לקצוות השיער. פעולה זו צריכה להיות עדינה והיא לוקחת זמן מה אם כי לא יותר מכמה דקות, וגם ככה היא מתבצעת כל כמה שבועות. לאחר מריחת השמפו יש לשטוף את השיער ואז למרוח מרכך. את המרכך יש למרוח באותן תנועות סירוק כמו עם השמפו, ולאחר מכן להמתין 10 דק'.


כיצד מייבשים את הפאה?

אחרי שהמרכך נשאר על הפאה 10 דקות תוכלו לשטוף אותו אבל אז צריך לייבש אותו בעדינות. לעתים אנשים עם פאות מבצעים את השלבים עד כה ואז בשלב הייבוש מפשלים מה שפוגע מאוד בפאה. הייבוש יהיה לפי סוג השיער, אם מדובר על שיער חלק אפשר לייבש עם פן ואם מדובר על שיער מתולתל ניתן לייבש באופן טבעי כי הפן יכול לפגוע. כמו כן צריך לזכור כי ייבוש השיער עם פן לא צריך להתבצע באזור הרשת של הפאה, רצוי שהיא תתייבש באופן טבעי כדי לא לפגוע במרקם שלה. הייבוש הוא שלב חשוב כי השיער יתפוס את הצורה שבה הוא התייבש לאורך זמן.


מה לגבי מריחת חומרים?

אי אפשר למרוח על הפאה שום חומר שאתם לא בטוחים בכך שהוא אינו פוגע בשיער שלכם. בסופו של דבר מריחת חומרים שונים על השיער בין אם לעיצוב ובין אם לתחזוקה שלו יכולים להיות פוגעניים מאוד כי יש סוגי שיער שונים במרקמים שונים, באיכויות שונות ואפילו בצבעים שונים. 

0 תגובות