עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הכל אודות ספוט לד ויתרונותיו
24/12/2017 13:41
עוזי
מנורות לד, ספוט לד, תאורה

נורות הלד שכבשו את ישראל

יש הרבה המצאות שהגיעו לעולם ושינו אותו בסערה אך על גופי תאורה לא כל כך מדברים. מי שקונה גופי תאורה הוא אחד שעבר דירה או מעצב מקום מסוים כמו עסק או משרד אך בסופו של דבר זהו הפסד גדול לא להישאר מעודכן בעולם המגוון הזה שיכול לעשות הבדלים גדולים. גופי התאורה משמעותיים מאוד לגבי האווירה שיש במקום ומי שלא שמע על נורות ספוט לד גם לא שמע על היתרונות שלהם ובכך מפסיד אפשרויות שיכלו להועיל לו מאוד. נורות הלד כבר שנים מככבות בבתים רבים ומנורות ספוט לד מאפשרות שימושים מגוונים ויצירתיים ויתרונות שלא חולשים רק על הפן העיצובי.


ספוט לד – כל היתרונות

·         מה בכלל ההבדל בין מנורות ספוט לד למנורות פלורסנט? שתיהן פולטות אור לבן ושתיהן קרות. הביטוי הצתה של פלורסנט לא סתם קיים ולמרות שהוא נראה לנו שולי, אם כבר אנו רוכשים מנורה חדשה אנחנו נשמח שיהא תידלק מיד. זה בדיוק מה שמאפשרת לכם מנורת ספוט לד שלא צריכה אפילו מאית שנייה כדי להידלק אלא נדלקת באופן מיידי.

 

·         מנורת ספוט לד חוסכת באנרגיה באופן מרשים ביותר. בקלי קלות תוכלו להפחית את צריכת החשמל מהמנורות ב-60 עד 80 אחוזים רק בגלל שהחלפתם למנורות ספוט לד איכותיות. החיסכון הזה משמעותי מאוד כשמדובר בכמה שנים וכשמוסיפים את היתרונות העיצוביים של המנורות בהארה שקועה או הארה צדדית בזכות גוף שניתן לכוונון, הבחירה הופכת לברורה.


שתזכה לחיים ארוכים

אם יש משהו אחד שאנו מאחלים לכל מוצר חשמלי או גוף תאורה שאנו רוכשים הוא אריכות ימים. אף אחד לא רוצה להחליף גוף תאורה אחרי שהוא נשבר או פשוט שבק חיים יום אחד אחרי כמה שנים שהוא בשימוש וללא ספק מנורות ספוט זוכות לתוחלת חיים מן הארוכות שיש בעולם התאורה. לא תצטרכו לדאוג לגבי העמידות של המנורות שיחזיקו מעמד לכל הפחות כמה שנים טובות גם בתנאים חיצוניים לא פשוטים. זמן שימוש ארוך כזה נשמע פחות חשוב כשרוכשים כמה מנורות בכמה מאות שקלים אך זהו פרט חשוב מאוד כדי שלא תצטרכו למצוא מנורות חדשות כל כמה שנים.

0 תגובות
תאורת לד – מידע וטיפים
18/10/2016 18:37
עוזי
תאורת לד, תאורה, נורות לד

ראשית, נכיר את סגנון התאורה שידוע בתור תאורת לד, ומה שעומד מאחוריו

נורות לד, שהן כמה מהנורות הנפוצות והמוכרות ביותר בעולם כיום, הן כפי שניתן להבין משמן נורות המבוססות על טכנולוגיית הלד, שהיא למעשה קיצור של דיודה פולטת אור – Light Emitting Diode, או בקיצור LED. בשביל לתת מעט רקע מדעי, מדובר בטכנולוגיה של מעבר חד כיווני של חשמל לכיוון הנורה, שברגע שבו היא מרגישה חשמל היא פולטת אור בספקטרום צר, וזוהי למעשה התאורה המוכרת לנו טוב כל כך כיום – בנורות לד, בטלוויזיות, בטלפונים סלולריים, בצגי מחשב ועוד. נורות הלד הן פיתוח יחסית חדש בתחום התאורה, ובשנה הבאה הן יחגגו שישים שנים להמצאתן הראשונה – ומאז ועד היום מדובר באחת מאפשרויות התאורה האיכותיות ביותר שניתן להתאים עבור הבית או העסק שלכם, ונבין בדיוק מה הופך את האפשרות הזו לאיכותית כל כך.מהם היתרונות המשמעותיים ביותר של בחירה בתאורת לד עבורכם, ומה כדאי לדעת עליה?

·         יתרונות הלד – בתור התחלה, חשוב להבין כי לתאורת לד יש יתרונות רבים לעומת כמעט כל סוג אחר של תאורה, והיתרונות האלה פחות או יותר מכתיבים לנו כי מדובר בסגנון התאורה האיכותי ביותר עבור תאורת הבית שלנו. היתרון הראשון, ואולי גם המשמעותי ביותר, הוא החיסכון בחשמל – נורת לד היא נורה שמגיעה לעד 80% של חיסכון לעומת נורות אחרות, כאשר 10 נורות לד מקבילות לצריכת חשמל של נורת ליבון אחת. מעבר לכך, מדובר גם בנורות מאריכות חיים במיוחד לעומת כל נורה אחרת. פליטת החום של נורת הלד מזערית, וספקטרום הצבעים של טכנולוגיית הלד הוא מגוון משום שהטכנולוגיה עצמה מאפשרת זאת, ללא התערבות נוספת. כמובן שעוד יתרון שלא ניתן להתעלם ממנו הוא האסתטיקה והעיצוב שניתן להשיג באמצעות תאורת לד, ובכך נתמקד כעת.


·         מה כדאי לדעת? ישנם כמה וכמה דברים שכדאי לכם לדעת ולתכנן בנוגע לתאורת הלד בבית שלכם. ראשית, מדובר בנורות שאותן ניתן להתאים לכל תשתית קיימת אצלכם, אז אל לכם לוותר על תאורת הלד גם אם נראה לכם שלא התאמתם את הבית שלכם אליה. מעבר לכך, תאורת הלד השקועה בתקרה או בקירות היא אפשרות עיצובית מתקדמת ואיכותית במיוחד שרבים בוחרים בה – וכדאי לחשוב על האפשרות הזאת עוד בשלב העיצוב והתכנון של הבית שלכם בכדי להגיע לתוצאות המרשימות ביותר.


תכננו את תאורת הלד בבית שלכם ותהנו מחיסכון בחשמל ותאורה מעוצבת

כשאתם מתכננים את גופי התאורה השונים כחלק מעיצוב הבית שלכם, אחד הדברים שכדאי להבין כבר בשלב מוקדם הוא שתאורת הלד היא התאורה האיכותית ביותר והחסכונית ביותר עבור הבית שלכם, וכדאי לכם להתאים את הבית אליה. כיום, עם מגוון האפשרויות האיכותי, ועם השירותים המתקדמים והאיכותיים בתחום גופי התאורה באופן כללי ותאורת הלד באופן ספציפי – זוהי משימה פשוטה מאי פעם ולא כדאי לוותר עליה.

0 תגובות