עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מונעים את הרמאויות וההונאות
27/11/2013 17:19
yonit7878

מעתה יצא חוק חדש אשר מחייב כל מנחש שרוצה למלא את טופס הלוטו להביא את ארבע ספרות האחרונות של תעודת הזהות שלו וזאת על מנת למנוע את כל הרמאויות וההונאות שיש לא מעט בתקופה האחרונה. בעקבות זאת כל מנחש אשר רוצה למלא את הטופס בבקשה להתייצב עם תעודת הזהות.

בזמן האחרון  ישנה עליה רבה בהלבנת ההון וברמאויות השונות במשחקים בהגרלות הלוטו לכן הציעו להקים את האכיפה לעניין זה כדי למנוע את ההלבנות שמתקיימות בשוק.

מעתה על המנחש להביא עימו את תעודת הזהות בכדי לאשר את הפרטים שלו כי הם נכונים ולאחר מכן יוכל רק למלא את טופס הלוטו. כמובן גם בעקבות זכיות אשר מחייבות את המנחש שישלם את המס ולפיכך יש את האכיפה.

אכיפה זאת יצא לפועל כדי למנוע מצב שאנשים ילבינו כספים. מלבינים רבים פונים לאנשים שזכו בפרס כספי ומבקשים מהם לקנות את הכרטיסים שלהם הזוכים ולאחר מכן המלבינים לוקחים את כל כספם לכיסם האישי.

רצוי לדעת שכאשר מותירים את הפרטים של תעודת הזהות ישנה אבטחה ואבטחה זו מיועדת כדי לשמור על הפרטיות של מנחש הטופס.

כדי שתוכנית זו תצא לאור תצא מעין תוכנית שיווקית שתתבצע מתשעים מוקדים הנמצאים בארץ, מוקדי המכירה. למוקדים הללו יגיעו מערכים רבים של ציוד המתאים להגרלות ממשרד האוצר.

 

כל הרעיון החל ממשרד האוצר להקמת התוכנית והוצאתה לפועל. וכל זאת לצד יחס הגרעון של 40 מיליארד ₪. לפיכך הוחלט להרחיב המס על זכויות ההגרלות בין 25 אחוזים ל30 אחוזים. ומי שלא כל כך מבין ז אומר כי הסכום של הזכייה שחויב במס ירד מסכום של חמישים ושבעה אלף לחמישים אלף.

 

אז לפני שאתם מתחילים למלא את הטפסים של לוטונט, הביאו עמכם את תעודת הזהות ותשארו בטוחים במילוי הטפסים הבאים. 
1 תגובות