עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

כל המידע על פיקוח בניה, איך לבחור חברה לפיקוח בניה, מפקח בניה, יזמות , בניה והנדסה ועוד
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
בנייה פרטית וציבורית
07/07/2014 11:36
פיקוח בניה
יזמות, פיקוח בנייה, חברה לפיקוח בנייה

חברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה מבצעת עבודות בבנייה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים או מהמגזר הציבורי. לחברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה ניסיון רב ביזמות, ביצוע פרויקטים בניית בתים פרטיים, קוטג'ים, וילות, בניינים, משרדים ומבני ציבור.

חברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה עובדת עם מיטב האדריכלים המובילים בישראל ומתמחה בהקמת מבנים בהם בא לידי ביטוי תכנון אדריכלי והנדסי. חברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה מתמקדת בפרויקטים של יזמות ופיקוח בנייה ומנהלת פרויקטים בתיאום הגופים השונים בתהליך כמו קבלנים, מנהלי עבודה, וועדות המאשרות את היתרי הבנייה ועוד.

ידע וניסיון בתחום בנייה

לחברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה היכרות מעמיקה עם ענף הבנייה, עם חומרי הגלם, ועם תהליך הבנייה. הניסיון העשיר של חברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה בתחום הבנייה מאפשר לחברה להוביל פרויקטים גדולים תוך דגש על הפרטים הקטנים.

על מנת שתהליך הבנייה יעבוד בצורה חלקה תוך היצמדות לתכנית העבודה וללוחות הזמנים שנקבעו נמצאים בשטח מנהלי עבודה מטעם חברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה. מנהל עבודה מוודא שהפרויקט יתנהל כסדרו, עורך תיאום בין העובדים, מוודא תקינות ואיכות של חומרי הגלם ותהליכי ההתקנה.

תהליך בנייה בניהולה של חברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה מתקדם במהירות ואפקטיביות ושולל תופעות של רשלנות, ליקויי בנייה, חוסר עמידה בלוחות הזמנים, והיעדר תיאום בין הגופים השונים.

צרו קשר לקבלת פרטים על בנייה בחברת י.מ הדסים - פיקוח בנייה 050-8478477


0 תגובות
יזמות
22/06/2014 09:56
פיקוח בניה
יזמות, פיקוח בניה, חברה לפיקוח בניה

יזמות בניה

יזמות בניה היא בעצם תהליך של רכישת קרקעות, קבלת היתרי בניה וביצוע תכנון הנדסי ואדריכלי של פרויקט הבניה והכנת תכניות העבודה לשם כך. יזמות היא הוצאה אל הפועל של פרויקטים בתחום הבניה. היכרות מעמיקה עם ענף הבניה, ניהול תהליך קבלת היתרי הבניה, יישום של תכניות הפרויקט בהתאם לתוכנית העבודה הנקבעת מראש.

חברה ליזמות בניה עובדת בשיתוף עם מיטב האדריכלים בארץ ומנהלת את תהליך הבניה על כל המעורבים בו עד להוצאתל הפרויקט אל הפועל.חברה ליזמות בניה מתכננת ומיישמת את פרוייקט הבניה בתיאום מוחלט עם הלקוח ובהתחשב בטעמו האישי.חברה ליזמות בניה מעניקה סל שירותים מקיף הכולל את ליווי הפרויקט ומעורבות בכל שלב ושלב מרכישת הקרקע, תכנון הבניה, קבלת ההיתרים, ניהול ופיקוח בניה ועד להשלמת תהליך הבניה ומסירת הבית לבעלים.0 תגובות
פיקוח בניה | מפקח בניה
22/06/2014 09:29
פיקוח בניה
פיקוח בניה, מפקח בניה, חברה לפיקוח בניה

מה תפקידו שלמפקח בניה


תפקידו של מפקח בניה הוא לפקח על הליך הבניה ולייצג אתכם בתהליך כולו מול הרשויות,אנשי המקצוע והקבלנים.מפקח בניה מוודא שתהליך הבניה יתבצע תוך שמירה על איכות גבוהה וללא ליקויים.נוכחות של מפקח בניה באזור מבטיחה לכם כלקוחות רמת ביצוע גבוהה מאוד ודגש על איטום, בידוד,היצמדות למפרט הטכני,יציקה חזקה ואיכותית,שימוש בחומרי בניין תקניים ואיכותיים וכל זאת תוך עמידה בתקציב.


בונים בית חדש?משפצים בית ישן?אם אין לכם ניסיון בתחום הבניה אתם עלולים להסתבך בנזקים כלכליים ובטיחותיים.מפקח בניה הוא הביטחון שלכם,כך תדעו שהכל מתבצע כשורה,ללא לקויי בטיחות,ללא חריגות בתקציב,ללא פשרות ובאופן ודאי.


צרו קשר עם מפקח בניה– 0508478477מפקח בניה חוסך לכם כסף


מפקח בניה מעורב בכל שלב בתהליך, הוא מנהל בעצמו את המשא ומתן מול הקבלנים המבצעים ומשיג עבורכם את המחירים הטובים ביותר. מפקח בניה מעורב ברכישת כל הפריטים לבניה,חלונות, משקופים,דלתות, פרזול,כיורים, אסלות ועוד אך החיסכון הדגול ביותר הוא בניהול תהליך הבניה כך שנמנעים ליקויי בניה שונים אשר דורשים פירוק,עבודה חוזרת,תיקון או נזקים מתמשכים שפוגעים בערך הבית לאורך זמן.

למשל,איטום לא איכותי של מבנה עלול להתגלות כבעיה יקרה מאוד לאחר שהבית כבר בנוי ונמצא בשימוש, הנחת צנרת באופן לא מקצועי ואפילו תכנון נקודות החשמל והמים השונות.


מפקח בניה הוא הנציג שלכם בשטח, הוא מייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם,לוקח חלק פעיל בתהליך ומעביר לכם דיווחים שוטפים מהשטח בזמן אמת. פיקוח בניה הוא המפתח שלכם להצלחה- נשמח לקחת חלק גם בפרויקט שלכם!


חייגו עכשיו לקביעת פגישת יעוץ בחינם וללא התחייבות

בחברה לפיקוח בניה – 0508478477

0 תגובות