עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוגה רמת גן – מקום נהדר לעשות בו יוגה
13/09/2016 14:53
yaron shwartz
יוגה רמת גן

יוגה רמת גן הוא אחד המקומות לעשות יוגה. אבל למה לעשות דווקא יוגה ברמת גן? יש הרבה מקומות בהם אפשר לעשות יוגה, אז למה דווקא יוגה רמת גן ? בשל המומחיות והידע.

יוגה רמת גן – תולדות היוגה

היוגה לא הומצאה ברמת גן אלא בהודו העתיקה. יותר נכון, הזרם ההינדי בתרבות ההודית הוא זה שהחל לעסוק ביוגה. כוונת העוסקת ביוגה היא לאחד בין התודעה והנשמה. להגיע למצב שכל החושים מתכנסים פנימה ללא הפרעה של גירויים חיצוניים ומחשבות מסיחות את הדעת, הכל כדי שהתודעה והנשמה יתאחדו. כאשר יש איחוד מושלם של הנשמה והתודעה יש בעצם שלווה נצחית.

מה עושים ביוגה?

אם החלטתם על יוגה רמת גן או אולי לאו דווקא לתרגל יוגה ברמת גן, יוגה צריך לתרגל. יוגה הם תרגילים גופניים אשר בעצם מהווים מסע גופי, נפשי, מנטאלי ורגשי כדי להגיע לשלווה הנצחית. התרגילים נועדו להרגיע  ת התודעה ובכך לקבל כלים להתמודד עם כל מיני קשיים שעולים. מדובר על קשיים אישיים של כל מתרגל את היוגה והם יכולים להיות קשיים פיזיים של הגוף ובנוסף לכך גם קשיים רגשיים ומנטאליים.

סוגים שונים של יוגה

כפי שציינו את היוגה המציאו ההינדים שהם זרם אחד מתוך התרבות ההודית. גם בתוך היוגה עצמה ישנם זרמים וישנם סוגים שונים של יוגה. בואו נסקור אותם:

  • יוגה ג'יינית: יוגה זאת מדברת על שילוב של שלושה מרכיבים עיקריים – התנהלות נכונה, ידע נכון וחזון נכון. שילוב של שלושת אלו יביא למודעות עצמית גבוהה ולשלווה נצחית.

  • יוגה דהרמה או בשמה האחר יוגה בודהיסטית: בו בעיקר מדברים על מדיטציה  שהאדם מתרגל בכדי לשנות דברים בעצמו ובכך הוא משפר את איכות חייו.

  • יוגה הינדואיסטית: בתוך היוגה ההינדואיסטית יש גם חלוקה לזרמים שונים כגון – יוגה קלאסית, קארמה יוגה, ג'אנה יוגה ובהאקטי יוגה. בכולם משתמשים בתרגילים ובמדיטציה כדי להגיע לשלווה הנצחית.

  • האטה יוגה או התא יוגה – יוגה שמתרכזת במשמעת גופנית ככל האפשר. גם פה האטה יוגה מתחלקת למספר זרמים: ויניוגה, איינגאר יוגה, אשטנגה ויניאסה יוגה, שיווננדה יוגה, ביקרם יוגה, אנוסרה יוגה, בריגהו יוגה, יוגת הלב הטיבטית וויג'נאנה יוגה.


0 תגובות
החשיבות הרבה של פילאטיס רמת גן
31/08/2016 16:28
yaron shwartz


ישנה חשיבות עצומה לתרגול פילאטיס רמת גן. במידה ותדאגו לתרגל פילאטיס באופן קבוע תוכלו לראות שיפורים משמעותיים בחיים שלכם, שיפורים אשר יאפשרו לכם להגיע הרבה יותר רחוק. במידה ותדעו להתמיד תוכלו להגיע הכי רחוק בעצם. נוכל לומר לכם כי היתרונות הרבים של הפילאטיס מתפרסים על כל התחומים בחיים. החל משיפור של השרירים שלכם ועד כדאי הגעה לחיים הרבה יותר שלווים ורגועים. הכל מתחיל מתרגול קבוע אצל מדריך הפילאטיס המיומן.


פילאטיס זוהי שיטה אשר הומצאה לפני המון זמן ובמידה ותקחו בה חלק תוכלו להיווכח מדוע היא נשארה כה פופולארית במשך תקופה מאוד ארוכה. פילאטיס רמת גן ניתן למציאה בקלות רבה כך שתוכלו גם אתם להתחיל בשגרת החיים הבריאה ותוך זמן קצר במיוחד. במידה ותרצו להתחיל בתרגול הפילאטיס מהר ככל הניתן אזי תוכלו למצוא באינטרנט אתרים אשר יציגו לפניכם את מדריכי הפילאטיס המובילים בארץ. כל שיוותר לכם לעשות יהיה ליצור קשר עם כמה מהם ולבחור באחד אשר נראה לכם כמתאים.


פילאטיס רמת גן עם מדריך מוסמך בלבד


ישנם מדריכי פילאטיס רמת גן אשר מעבירים את השיעורים ללא שום הסמכה בתחום. במידה ותהיו מעוניינים לדעת שאתם מקבלים את הטוב ביותר בעבור הכסף שלכם אזי מומלץ מאוד לגשת אך ורק למדריכי פילאטיס אשר הוכשרו לעסוק בהדרכה. כאלה אשר מעבירים שיעורים ללא הדרכה עלולים לבצע את המלאכה בצורה חובבנית ולא מלאה, דבר אשר צפוי לפגוע בתועלת אותה ניתן להפיק מתרגול פילאטיס.


לפיכך בכדי להיות בטוחים שאתם נהנים מכל היתרונות שכרוכים בתרגול פילאטים תהיו חייבים לגשת למדריך אשר עבר הכשרה מקיפה ומהימנה. כזו אשר ניתן להיות בטוחים כי הביאה אותו לכדי הבנה מעמיקה באופן מספק בענף הפילאטיס. אם תרצו לקבל את מבוקשכם ללא כל דופי תוכלו לשאול את המדריך לגבי ההסמכה שלו בתחום.


ברוב המקרים המדריכים ישמחו לספר לכם אודות ההבנה שלהם את המקצוע ובכך תוכלו לבחור בקלות במדריך אשר נחשב למוביל בתחום. לשאול שאלות זוהי הדרך שלכם למצוא את המדריך הטוב ביותר שיש.


0 תגובות