עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מטרה של מאמן כושר אישי
12/01/2014 12:53
yanir787878

מאמן כושר אישי הינו ליווי של אימון כושר אישי למתאמן החל מבניית תוכנית אימונים ועד להשגת המטרות הרצויות תוך שמירה עליהם.

המאמן מתאים את האימון לפי צרכי המתאמן, לפי מטרותיו, לפי המצב הגופני ושאיפותיו האישיות.
המטרה של המאמן היא לא לאמן את המתאמן לאורך זמן רב אלא לגרום לו לעשות את הדברים מרצונו ולשמור עליהם. חשוב מאוד למאמן להכיר את מצבו הבריאותי ולבנות עבורו תוכנית אשר תבנה לפי הצרכים של המתאמן ולא לתת לו תוכנית אימון רגילה. ברגע שהמאמן מכיר את צרכי המתאמן הוא בונה לו את תוכנית האימונים הספציפית עבורו ואז היא תבוצע באימון הכושר השבועי וזאת לאחר שכבר נערכה היכרות והמאמן מכיר אותו מבחינת מגבלותיו ומכיר את הדגשים שהציבו לו מבחינת פיזיולוגיה ותזונה.

בתחילת האימונים המאמן ייפגש עם המתאמן והמטרה של המפגש תעמוד על אבחון פיזי והתחלה של אימון סדיר. אחרי זה הוא יעביר את ממצאי האבחון הפיזי של המתאמן לפיזיולוג אשר ייתן המלצה על מתווה אימון אשר יידרש עבור המתאמן. אם הפיזיולוג המומחה יידרש אז המאמן יקיים פגישה עם הפיזיולוג על מנת לסיים את האבחון והגיבוש של ההמלצות. לפיכך המאמן יתחיל להשלים את ההכנות של האימונים אשר יתאימו באופן ספציפי לצרכים של המתאמן. אחרי כל השלבים הללו המתאמן יכול להיפגש אם יהיה צורך עם דיאטנית אשר תעביר לו את ההרגלים שלו מבחינה תזונתית ותייעץ לו באופן אישי את התזונה המתאימה עבורו.

חשוב לדעת שהמאמן בונה את התוכנית אימונים וקובע אותה בשעות שבועיות אשר תהיינה נוחות עבור המתאמן והן יהיו בין שלושים דקות עד שלוש שעות ביום.

אם אתה לא יכול להתאמן לבד ואתה חייב עזרה ומישהו שיעזור לך כפי שצריך לא צריך לחכות יותר, אתה צריך מאמן שיחדיר בך מוטיבציה וכעת זהו הזמן המושלם עבורך לקחת מאמן כושר אישי ולראות בתוצאות ההבדל בין אימוני הכושר לפני ובין אימוני הכושר בסיוע המאמן האישי. 

0 תגובות