עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאמנת כושר אישית
22/12/2013 16:33
yamit7878

אימון כושר אישית עם מאמנת כושר אישית אחד על אחד בבית המתאמן הינו מתכון מאוד יעיל עבור המתאמן. באימון הכושר שמתבצע בבית המתאמן המאמנת מגיעה עם תוכנית אישית מותאמת במיוחד עבורך ועם הציוד המתאים לכך.

הנוחות שהמאמנת באה עד הבית ומביאה לתוצאות של התמדה אינם היתרונות הייחודיים לאימונים בבית. יתרונות נוספים הם שמה שיש לעשות הוא להיות בבית בשעה שהכי נוחה והמתאמנת תגיע עד אליכם. לא צריך לקבוע בשום מקום או בחדר הכושר וכמובן שאין צורך להתאים את החולצה לנעליים.

כיצד האימון כושר האישי בבית נראה?

האימון כושר האישי בבית מתקיים במגוון סוגי אימון שונים. אם המטרה של המתאמן הינה ירידה במשקל יהיה אפשרי ליצור אימון כושר ביתי בהוצאה של קלוריות על ידי התנסות בציוד הכושר כמו חבל קפיצה ולשלב אותו עם תרגילים של כוח וכל זאת תוך שמירה על דופק סביר אך גבוה. ניתן גם להשתמש ברהיטים שונים כמו לדוגמא הכיסא של הבית, השולחן, המעקה של המדרגות ועוד.

 

איזה ציוד של כושר מתאים לאימון בבית?

גומיות כושר – גומיות אשר מתמתחות ברמות של התנגדויות שונות. על ידי גומיית הכושר  נוכל לעבור על תרגילים לגוף העליות, לחיזוק השרירים ביריכיים ובישבנים וכמו כן גם שרירי הבטן. עוד יהיה ניתן לבצע עם הגומיה תרגילים בישיבה, עמידה בשכיבה ועוד.

משקולות ידיים – משקולות במשקל שונה אשר מגיעות כזוג.

משקולות רגליים – יש משקולות לרגליים שנראות כרפידות של סקוץ עבור הרגליים והן מגיעות במשקל שונה. בתרגילי רגליים שונים המשקולות רגליים מאפשרות עומס והמסה של שומן.

כדור פיטבול – הכדור יכול מאוד לשדרג את האימון וניתן להשתמש בו לתרגילי בטן, או לשחק בו כאילו הוא כיסא או בשכיבה על מזרן והגבהה של הרגליים . ניתן לשלב עם הכדור גם משקולות לידיים לתרגילים של גב, חזה, יד קדמית, אחורית.

קיק בוקס- שמירה על דופק מאוד גבוה ושריפה של קלוריות. שילוב של קיק בוקס ביחד עם כפפות אגרוף. 
0 תגובות