עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
למה חשוב לנקות לפני מעבר דירה עם חברת ניקיון?
28/09/2018 15:38
yakir

אתם עומדים רגע לפני מעבר לבית החדש שלכם? ברכות חמות! אתם לבטח מלאי התרגשות, אך לצד ההתרגשות גם יש לכם לא מעט מטלות לבצע – החל ממעבר הדירה ועד לבירוקרטיות שונות לטובת המעבר. ברור לכם שישנם דברים שלא תוכלו לפסוח עליהם, כמו ניקיון הדירה, אך לשמחתכם, ישנם דברים שיוכלו לעשות אותם עבורכם! ניקיון דירה, המתבצע על ידי חברת ניקיון דירות, מבטיח לכם דירה מצוחצחת טרם מעברכם. כל הסיבות מדוע – לפניכם.

1.נכנסים אל הבית החדש כשהוא חדש
ישנו הבדל תהומי בין כניסה אל בית מלוכלך המלא בפסולת ואבק, לבין כניסה אל בית נקי ומצוחצח המעניק לכם אווירה מזמינה, חדשה ומרעננת. ידוע לכל כי מעבר הדירה גוזל המון זמן ומצריך מכם להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות בו זמנית. הורידו מעצמכם את האחריות, תשכחו מהנטל, ופשוט תהנו מהאפשרות להעניק את המלאכה למומחי ניקיון המועסקים בחברות הניקיון. דמיינו לכם את יום המעבר שלכם, בעת שאתם נכנסים לדירה ריחנית ונקייה, כך שכל שנותר לכם לעשות הוא לפרוק את הארגזים שלכם ולהנות מהדירה החדשה.

 

2.נפטרים מפסולת וזיהומים
מעבר לעובדה שבית נקי הוא בית שנעים יותר לשהות בו, הרי שלא ניתן להתעלם מהעובדה כי בית מלוכלך הינו בית שטומן בתוכו המון כשלים בריאותיים שיכולים להזיק לכם. גם כאשר מדובר בבית חדש וגם בבית שכבר גרו בו קודם לכן, ישנן מטבע הדברים כמויות אדירות של אבק ולכלוך שחשוב לנטרל טרם המעבר שלכם. עם חברת ניקיון דירות, תוכלו להנות מאפשרות להכנס אל בית נקי שעבר תחת ידיהים של מומחי ניקיון וחומרי ניקוי מקצועיים. לא מתפשרים על הבריאות שלכם בשום מחיר, ובטח שלא במעמד של מעבר חדש לדירה.

 

3.משקיעים את הזמן בדברים החשובים באמת
לפני מעבר הדירה, אתם עסוקים באריזות, סידורים אחרונים, סידור לוח הזמנים ואפילו נתונים לבלת"מים שנחתו עליכם. המשמעות היא ברורה: קשה לכם מאד לתמרן בין מעבר הדירה ובין ניקיון הדירה החדשה. במקום להטריד את עצמכם ולהלקות את עצמכם על שאינכם מצליחים להספיק את כל מה שאתם צריכים, תמיד תוכלו להסתייע בשירות של חברות הניקיון. בעת שאתם אורזים את הבית שלכם ומגיעים במגע עם אבק ושאר לכלוך, בבית החדש שלכם עומלים בשקידה והמון אהבה ומקצועיות נציגי חברת הניקיון, שמכשירים עבורכם בית מצוחצח! השקיעו את הזמן שלכם בדברים החשובים באמת כעת – מעבר הדירה. הבית החדש שלכם? מטופל כעת בידיים טובות.
0 תגובות
אודות
אנן מאמינים שכל אדם רוצה.לחזןר.הביתה.בסןף יום לבית.נקי ומסודר בלי שום כאב ראש
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון