עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
שיטות הצמצום שיש בטוטו
29/10/2013 16:02
yakir741

שיטות אלה הם אוסף של אסטרטגיות אשר עוזרות להעלותאת הסיכויים לזכייה בטוטו.
אך דעות רבות חולקות על רמת היעילות של שיטה זו.
שיטה זו היא בעצם צורת ניפויים של הטפסים שמתקיימת תחת ההסכמה של המשתתף שייתכןויהיו נפילות בניחושים שלו. יש כמה שיטות צמצום מאוד מקובלות בטוטו. חלק מהשיטותמומלצות למנחשים מתחילים וחלק שיטות מומלצות למקצוענים. לדוגמא, צמצומים לפיהגדרות של תנאים, צמצומים לפי החלוקה של המשחקים לבתים או צמצומים לפי ההגדרות שלהנפילות.
בדרך כלל כל השיטות של הצמצום מתבצעות על בסיס של סטטיסטיקה או מתמטיקה שמחשבת אתההסתברות השונה עבור מגוון רחב של קומבינציה של ניחושים בטורי הטוטו. אז אם איןלכם ראש של מתמטיקאי תוכלו להסתכל בתוכנות שיש של שיטות הצמצום.

המונח נפילה הוא בעצם מספר של טעויות מקסימאליות שמגדיר המנחש והוא ביחס שלו לטופסהמקור. ההגדרות לנפילות בטוטו הן: האחת, נפילה היא שאם מצמצמים את הטורים בטופס המספרשל הזכיות פוחת באחד. הנפילה השניה היא שאם מצמצמים את הטורים בטופס המספר של הזכיותבטופס המקור פוחת בשניים.

ישנםשלוש שיטות צמצום אשר מתקיימות.

יהלום– שיטה זו היא שיטה הכי מוצלחת מבחינת שיטת הצמצום ומבחינה של אחוזים לזכייה בפרסהראשון. השיטה הזו אומרת כי ברגע שנמלא אחד עשרה משחקים אז מקסימום שתהיה טעות שלנפילה אחת.

תנאים– צמצום לפי היררכיה בתנאי שהמספר של הנפילות האפשרי עובר את הטור בטופס, אם יהיהבטור מעט סימנים זה לא יכלל בתוצאות של הצמצום הסופיות, אם יהיה בטור הרבה סימוניםזה לא יכלל בתוצאות הסופיות ואם יש טור שיהיה בוא מספר זהה רב של סימנים זה לאיהיה בתוצאות של הצמצום הסופיות.

בתים– שיטה זו היא שיטה שמתאימה בעיקר לאנשים שמרגישים שיש משחקים שהם בטוחים ושישמשחקים שהם לא בטוחים. על ידי השיטה הזו המשתתף יכול לחלק את הטופס לכמה חלקיםשונים שנקראים בתים. לכל בית צריך המשתתף להגדיר את המספר של הנפילות המקסימאליוהמינימאלי.

1 תגובות