עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2013  (2)
אשלי והשריטות שלה-פרק שני , מאת יהל וחן (:
07/07/2013 16:49
יהל ואריאל


פתאום כולם השתתקו, לא ידעתי מה לעשות אם עצמי רציתי לברוח, ואז אחרי כמה דקות ווליאם בא אליי בשקט אמר לי לבוא לצד ואמר...
"אני אוהב אותך בתור ידידה אבל אני הומו.. ובבקשה שזה לא יצא ממך.." ואשלי אמרה: "זה בסדר נוכל להשאר ידידים"
נגמר המסיבה כולם הלכו לבתים שלהם, הלכתי לישון אחרי הלילה לבן קמתי באותו יום ב7 בערב.. ראיתי טלוויזיה כל הלילה ופתאום לא הבנתי מה קורה לי, התחלתי להרגיש דיי מוזר, כאילו אני משתנה, ואז הכל השתנה פתאום גיליתי שאני בתוך יער, והגיע אליי פייה ואמרה "היי אני הפייה השומרת שלך, את עכשיו בתפקיד הראשי בכל סרט את תצטרכי לזרום או שאת תשארי פה לנצח נצחים!! את ביקשת את זה ליום הולדת עכשיו את צריכה להתמודד אם המצב החדש" אשלי אמרה "מה? רגע אני באמת עכשיו בתוך הטלוויזיה? אני לא הייתי רצינית, רגע זה חלום? " "לא חמודה." ולפתע שמעתי רעש מהשיחים.. המשך יבוא..

1 תגובות
אשלי והשריטות שלה - פרק ראשון , מאת יהל וחן
07/07/2013 16:48
יהל ואריאל


הכל התחיל שהיה לי יום הולדת, כל הכיתה באה אליי, הזמנו סטנדאפיסט היה מצחיק מאוד, וכל היום היה לי בראש רק מחשבה אחת.. 
אחרי הסטנדאפיסט אכלנו, ולקינוח הביאו עוגה עם נרות, הייתי צריכה לבקש משאלה, וביקשתי משאלה לא הגיונית שהיא בטוח לא תתגשם, כיביתי את הנרות, ושרו לי.. אחרי זה אח שלי שקוראים לו ברונו היה הדיג'יי שם מוסיקה בפוול ווליום.. היה פשוט יום הולדת אדירה ומצחיקה, נהנתי מכל רגע ואמרתי: "תודה לחברים המדהימים שלי שבזכותם חגגתי את היום הולדת המדהימה הזאת, ושעזרו לי בכל הקשיים אוהבת אותכם" 
אחרי שהסטנדאפיסט הלך כל החברים מהבית ספר ישנו אצלי ועשינו לילה לבן, ושנגמר לנו מה לעשות שיחקנו אמת או חובה, הייתי צריכה לענות אמת או חובה, ועניתי אמת, אז בן אחד שקוראים לו ג'ים שאל אותי "אמת את מי את הכי מחבבת מהבנים בכיתה", זה היה שאלה מביכה לא ידעתי אם לענות או לא אבל בסוף עניתי "שאני אוהבת כבר כמה זמן את הבחור שאני הולכת להגיד עכשיו פשוט לא היה לי את האומץ להגיד את זה ווליאם אני אוהבת אותך".
פתאום כולם השתתקו, לא ידעתי מה לעשות אם עצמי רציתי לברוח, ואז אחרי כמה דקות ווליאם בא אליי בשקט אמר לי לבוא לצד ואמר..... המשך יבוא ...

3 תגובות