עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מחסן עצים - מידע למשתמש
11/02/2013 09:02
danywood80
מחסן עצים, פרקטים במרכז

מחסן עצים – כמו שהלקוח רוצה

לפגוש את העץ הגולמי, לפני ששייפו אותו והחליקו אותו ועיצבו אותו. גולמי. רק סימני הניסור נמצאים עליו יחד עם הגוונים הטבעיים שלו שנשמרו. לשם כך הכנו מחסן עצים עם מחלקה שלמה שהעץ בה טבעי. מבולי עץ ועד פיסות עץ, מסוגים רבים. אוהבי העץ יודעים להעריך את החומר הגולמי שמעלה בהם חשק לעבוד אבל, עליהם לזכור שעץ טבעי מושפע יותר ממזג האויר, גם זה שמחוץ לבית וגם זה שבפנים. לחות ויובש, קור וחום, כל אלה יטביעו את נוכחותם בעץ הטבעי.

ואמנם, השינויים שחלים בעץ הם לפעמים חלק מיופיו כיוון שהם נותנים תחושה אותנטית אבל, יש להכיר היטב את העץ ואת ההתנהגות שלו ולתכנן את חלקי הרהיט בהתאם.

גם כשמדובר בציפוי קיר, ככל שהעץ טבעי נדרש יותר ידע כדי לכלול את השפעות מזג האויר על התנהגות העץ ולהרכיב אותו כך שיוכל להתרחב ולהתכווץ ולהישאר במידות הנכונות.

הדרכה במחסן העצים

הרכבה עצמית היא הנאה מיוחדת ושום דבר לא ישווה לנגרות בשיטת עשה זאת בעצמך. יחד עם זאת, הנגר החובב נדרש להרבה סיוע ובמחסן העצים הוא יקבל הדרכה ועצות וסיוע מיוחד כדי שיצליח גם כשהוא לא נגר מקצועי ומנוסה. במחסן העצים אנחנו מוסרים את הידע והנסיון כחלק מן השירות ומגיעים אלינו חובבי עץ גם ממרחקים של שעה נסיעה ויותר.

עצים בסיטונות

הנגר המקצועי לרוב מזמין אצלנו את העצים מראש. הוא כבר יודע שאצלנו שאם מלאי האדר, למשל, נגמר אז נוכל להציע לו חלופה מתאימה. מה גם שבענין פרקטים, למשל, אז ככל שהדבר נוגע לפרקטים במרכז, אנחנו שומרים על מלאי מוכן תמיד. פרקטים במרכז נדרשים גם עם הוראות מיוחדות של המעצבים.

0 תגובות