עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
וויזרד תקשורת ויחסי ציבור הינו משרד המתמחה ביחסי ציבור, אסטרטגיה וניהול משברים.

למשרד ניסיון עתיר שנים בעבודת יחסי הציבור והתקשורת ולקוחותיו נהנים מחשיפה מתמדת בכלי התקשורת.

כמשרד בוטיק אנו מעניקים ללקוחותינו שירות אישי, מקצועי ומסור.

wizapr@gmail.com
נושאים
למה לי יחסי ציבור?
10/04/2014 22:21
וויזרד תקשורת
יחסי ציבור

למה לי יחסי ציבור? מה זה ייתן לעסק שלי? שואלים עצמם רבים מבעלי העסקים והחברות בישראל. אם בעבר השאלה הייתה נשמעת יותר ויותר, בשנים האחרונות עוד ועוד אנשי עסקים ומנהלים מבינים כי בלי ליווי צמוד של איש יחסי ציבור ותקשורת, יכול העסק שלהם להפסיד פוטנציאל רב, ובמצבים מסוימים, עלול העסק להיתקל בקשיים.


אם העסק שלכם מוכר דיו ומנצל את הפוטנציאל הגלום, אין פוסט זה מיועד עבורכם. אם אתם בכל זאת חושבים שיש לקוחות רבים שמפספסים את העסק שלכם ובוחרים במתחרים שלכם, הרי שכדאי לכם לקרוא את השורות הבאות.


התקשורת הינו אחד הגורמים המשפיעים ביותר על האזרחים ולא לחינם מושקעים עשרות מיליוני דולרים בתקציבי פרסום. פרסום רב לא בהכרח מבטיח תוצאות. שיטות הפרסום המסורתיות כבר לא תמיד מצליחות ללכוד את עינו, ליבו וכיסו של הלקוח ובנוסף נוטים אנשים לקחת בערבון מוגבל את המודעות. 


כאשר תשכרו איש יחסי ציבור מקצועי שיידע להעביר את המסר שלכם ולהעניק לכם חשיפה תקשורתית נאותה, הדבר ישפיע במידה רבה יותר על הלקוח הפוטנציאלי בשל הכבוד הטבעי שרוחש הקורא הממוצע לנכתב מטעם כלי התקשורת.


איש יחסי ציבור מקצועי יידע למצוא את הדרך הנכונה לשווק את העסק שלך וליצור אירועים מחוללי תקשורת וידיעות בעלות עניין, שצפויות להגיע אל המדיה ולהתפרסם כידיעות מערכתיות ובכך לחשוף את העסק בפני מיליוני צרכני התקשורת בצורה חכמה ולא כפרסום מטעם - דבר אשר יעניק ברוב המקרים אמינות רבה לעסק שלך. עסק/איש מקצוע שמופיע בעיתונות מתקבל אצל הלקוחות כמקצועי יותר והנטייה הטבעית היא לבחור בו.0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון