עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברת Wish-Tech היא המומחית בישראל למכשירי מדידה ובדיקה עבור מגוון רחב של מערכות מורכבות כגון: מערכות תקשורת, מערכות אוויוניקה, מערכות צבאיות ועוד.

החברה עובדת עם מגוון של חוקרים ומהנדסים מהתעשייה הצבאית, מתעשיית התקשורת, מהתעשייה האווירית וכדומה.

בנוסף לעובדה שחברת Wise-Tech מייצגת את החברות המובילות בעולם בתחום זה, יש לה גם ידע רב בנוגע למכשירי המדידה ומכשירי הבדיקה שהיא מוכרת והשירות כולל תמיד תמיכה טכנית וייעוץ.

אתר החברה: www.wise-tech.co.il/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
על הבלוג
23/10/2012 09:48
Wise-Tech
מערכות חשמל, מקורות אנרגיה מתחדשים, סול
הבלוג של חברת Wise-Tech נועד לתת למהנדסים, חוקרים וחשמלאים מידע נוסף בנוגע למערכות חשמל, מקורות אנרגיה מתחדשים, סוללות, תקני חשמל, תאורה, רשת חשמל חכמה וכדומה.

חברת Wish-tech היא החברה המובילה בארץ לאספקת מכשירי מדידה וציוד בדיקה עבור מגוון רחב של מערכות מורכבות כגון: מערכות אלחוטיות, מערכות תקשורות, מערכות אוויוניקה, מערכות צבאיות וכדומה.

המומחיות של חברת Wish-tech טמונה ביכולת שלה להציג בפניכם את הפתרונות המתקדמים הזמינים ביותר כיום. חברת Wish-tech מייצגת את הספקים במובילים בתעשיית מכשירי המדידה וציוד הבדיקה.

באו לבקר אותנו באתר: http://www.wise-tech.co.il
0 תגובות
סימולטורGPS מאמת את מערכות הניווט WAAS ו- LP
23/04/2013 15:32
Wise-Tech

חברת אירופלקס (Aeroflex ) הוסיפה לסימולטור הנייד שלה (GPSG-1000) יכולות הדמייה מסוג WAAS (מערכת הגדלה מרחבית) ונהלי גישה מסוג LPV  (ביצועי איתור בהדרכה אנכית) במטרה  לזרז ולהבטיח את התקנת מערכות הניווט שלה בכלי תעופה.

הסימולטור (
GPSG-1000) מאפשר למתקינים מערכות אלה לבצע בדיקות תנועה דינמיות (של טיסה בפועל) מובנות ובעלות תוצאה יציבה של התקנת WAAS  ו- LPV. וכן לבדוק ולאמת את הרגישות והטווח דינמי של מקלט ה-GPS באוויר, במצב סטטי או בתנועה. סימולטור   GPSG-1000המשודרג מסייע להפחית את זמן ההשבתה של מטוסים, כמו גם את זמן הדגמת הטיסה הנדרש על ידי מנהל התעופה הפדרלי (ה-FAA). בנוסף, הוא מספק מידע תומך לתיעוד תהליכים נאותים עבור מנהל התעופה אודות שדרוגים או התקנות של מערכות  WAAS  ו- LPV מבלי לעזוב את המוסך.

פסיפיק מציעה אפשרות תמיכה בתקן MIL-STD-704F

 

יצרנית ספקי הכוח למערכות אוויוניקה "פאסיפיק פאוור סורסס" עדכנה את חבילת התוכנה שלה והוסיפה אפשרות תמיכה בתקן MIL-STD-704F, אשר מגדיר את דרישות הבדיקה למערכות זרם חילופין (בתדר קבוע ובתדר משתנה). אופציה זו זמינה כחלק אינטגרלי מחבילת התוכנה UPC Studio, לשליטה על ספקי הכוח של פאסיפיק, ומאפשרת בדיקה של ספק הכוח לפי התסריט המוגדר בתקן.

 

התקן כולל מערכי בדיקה חד-פאזיים ותלת-פאזיים בתדר קבוע 400 הרץ, חד-פאזיים ותלת-פאזיים בתדר משתנה 360 עד 800 הרץ, ומערך בדיקה חד-פאזי בתדר 60 הרץ. בסיום כל מערך בדיקה מופקים באופן אוטומטי דוחות מפורטים בפורמט RTF (תבנית טקסט עשירה). תבנית הדוחות יכולה להיות מותאמת אישית ולהציג את לוגו משתמש הקצה ואת שם החברה.

 

תוכנת UPC Studio פועלת עם כל ספקי הכוח של "פאסיפיק" עם בקרי זרם-חילופין מיתכנתים, כולל סדרת AMX של ספקים ליניאריים (500VA עד 30KVA), סדרת ASX של ספקים ממותגים (1.5KVA עד 30KVA) וסדרת MSA (62KVA ומעלה). בנוסף ל MIL-STD-704F, קיימות אופציות לבדיקה עפ"י תקני איירבוס ABD0100.1.8.1 (A380), איירבוס ABD0100.1.8.1 (A350(, ותקן RTCA/DO-160 Section 16.


אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו
0 תגובות
התייעלות אנרגטית
16/12/2012 13:01
Wise-Tech
התייעלות אנרגטית, מערכות אוויר דחוס, מדח
התייעלות אנרגטית
 
התייעלות אנרגטית הפכה למטרה חשובה עבור מפעלים תעשייתיים רבים.
 
סטנדרט בינלאומי חדש בתחום ניהול האנרגיה
2011ISO : 50011, שואף לסייע למפעלים בקביעת נהלי ניטור ובקרה על התהליכים עתירי האנרגיה שלהם ועל ידי כך לשאוף לשיפור מתמיד בניצולת האנרגיה.
 
התרומה המיידית של חיסכון באנרגיה היא בהקטנת עלויות בחשבונות האנרגיה של המפעלים. התרומה לעולם היא, צימצום בפליטות המזהמות לאטמוספירה.
 

על ספקיות האנרגיה והמדינה מוטלת החובה לתגמל את החברות שמיישמות את נוהל ההתייעלות האנרגטית על ידי מתן הוזלות בתעריפים ובמכרזים ממשלתיים.
 
מדידת צריכה/זרימה במערכות אויר דחוס
 
לצורך התייעלות וחיסכון באנרגיה, חיוני לוודא את הנצילות והיעילות של מערכות אוויר דחוס. התקן דורש שבמערכות אלה ינוטרו באופן קבוע פרמטרים של לחץ, טמפרטורה, נקודת הטל, אוויר, צריכת חשמל, ספיקה ותכולת חלקיקים. כל המדידות האלו צריכות להיות זמינות במחשב גם של נאמן האנרגיה במפעל וגם לשאר הגורמים הרלונטיים.
 
מדחס מודרני ממיר 90% מההספק החשמלי שלו לחום ורק 10% מההספק הולך לדחיסת האוויר. המשמעות היא שאוויר דחוס יקר יותר פי עשר מחשמל. למרות זאת מדידת החשמל הרבה יותר נפוצה מאשר מדידת הספיקה של האוויר הדחוס.
 
ללא מדידת ספיקת האוויר לא ניתן לדעת את נצילותה של המערכת.
 
הסטטיסטיקה מראה ש 30% מהאוויר הדחוס הולך לאיבוד כתוצאה מזליגות במערכת. ניתן לאתר ולתקן זליגות אלה על ידי אחזקה נאותה.
 
 הגרף מראה שהמרכיב המרכזי בעלות הכוללת של מערכת אוויר דחוס הוא צריכת החשמל. מכאן שהגדלת ההשקעה בתחזוקה וציוד ניטור ומדידה תביא את המערכת להתייעלות ולחסכון כספי ניכר.
 
יצרני מכשור פיתחו מכשירים שונים המתאימים לאפליקציות של מדידת זרימה וספיקה. חשוב לבחור מערכת שתתאים לניטור מערכות אוויר דחוס.
 
חברת וייז-טק חתמה על שיתוף פעולה עם חברת CS המתמחה במתן פיתרונות כוללים בתחום ההתייעלות האנרגטית במערכות אוויר דחוס.

 
המערכות של חברת CS יתנו לכם תמונת מצב מהימנה של מערכות האוויר הדחוס במפעל, כולל חישובי עלות למ"ק של אוויר דחוס, והנצילות של המערכת.
 
 המהנדסים
בחברת וייז-טק עומדים לרשותכם בייעוץ, הצעות מחיר ובתמיכה טכנית.

0 תגובות
האם אנרגיה ירוקה יכולה להיות גם מסוכנת
30/10/2012 14:17
Wise-Tech
מתקנים סולארייםף
בתי ספר ומוסדות אחרים החליטו להקים מערכות אנרגיה סולארית על גגות המבנים שלהם. מערכות אלו נועדו להפחית את השימוש בחשמל המסורתי ולהישען כמה שיותר על האנרגיה המופקת ממתקנים אלו.

עד כאן הכול טוב ויפה – אין דבר ראוי יותר מבתי ספר שלא רק מטיפים לאיכות הסביבה, אלא גם עושים שינויים מרחיקי לכת כדי ליישם את משנתם, אבל מה קורה כאשר עולה החשש שאותם מתקנים סולאריים מועילים פולטים קרינה מסוכנת?

על פי הדיווח של אבי וייס באתר thecom, הורים בבית ספר בצפון תל-אביב הביעו חששות רבים בנוגע לקולטי השמש החדשים על גג בית הספר. אמנם בודק מטעם העירייה אשר הגיע כדי לבדוק את טענתם לא גילה שום קרינה חריגה, אבל ההורים עדיין מודאגים מאוד. התגובה הרישמית של העירייה בנוגע לקולטי השמש על הגגות היא שהעירייה התקינה את מערכות האנרגיה הסולארית על פי התקן של המשרד להגנת הסביבה ועל פי הנחיות משרד החינוך וכי העירייה מדדה את הקרינה הנפלטת מהמתקנים גם בנוכחות ההורים ולא התגלה שום ממצא חריג.

על פי כותב הידיעה, הבעיה העיקרית בנוגע למערכות האנרגיה הסולארית שמותקנות על הגגות היא שאין תקן מוסכם בישראל שמגדיר את הסף לעוצמת השדה המגנטי (ELF). יש אמנם המלצות לסף חשיפה שנועדו למזער את החשיפה לקרינה אלקרומגנטית, אבל המחסור בתקן קבוע שמעוגן בחקיקה משאיר פתח גדול לחששות ההורים כמו גם לארגונים אחרים שלאו דווקא איכות הסביבה נמצאת בראש מעייניהם.

בואו לראות את מכשירי המדידה שלנו בתחום המתקנים סולאריים

0 תגובות
אריזונה ומדיניות האנרגיה המתחדשת של אובמה
30/10/2012 14:13
Wise-Tech
אנרגיה סולארית, אנרגיה מתחדשת
המגזין Examiner דיווח לאחרונה על שינוי מדיניות ממשל ארה"ב בנוגע לאנרגיה מתחדשת. שינוי מדיניות זה אמור לפתוח בפני מדינות רבות ובין השאר גם בפני מדינת אריזונה אפשרויות יוצאות דופן בתחום האנרגיה הסולארית.

אמנם מדינת אריזונה, על פי המחקרים האחרונים, צפויה להיות מושפעת מאוד משינויי האקלים ובין השאר עלויות יצור האנרגיה במדינה צפויות לעלות, אך מצד שני למדינת אריזונה יש את משאב האנרגיה הסולארית הטוב ביותר והיא כבר ידועה כיצואנית של אנרגיה נקייה.

בניית מתקני אנרגיה סולארית נוספים על קרקעות שנהנות מכמות גדולה של שמש, יכולה לעזור במניעה מוחלטת של פליטת מזהמי אוויר שנגרמת על ידי המפעלים המסורתיים.

על פי המחקרים, הפוטנציאל של מדינת אריזונה לייצר אנרגיה סולארית יכול לעמוד על 663 מגה ואט. זה אולי נשמע לכם מעט, אבל מדובר על הכפלת כמות האנרגיה שכרגע המדינה מייצרת.

למרות אישור מפת הדרכים בנוגע לאנרגיה מתחדשת, עדיין מדובר בתהליך ארוך ומורכב מאוד. העבודה הציבורית על הנושא התחילה כבר בשנת 2008, אבל מכיוון שהיא כרוכה גם בגיוס קרקעות שישמשו לפרויקטים הסולארים ומציאת יזמים ומשקיעים התהליך יכול לקחת שנים רבות.

מאז שאובמה נכנס לתפקידו כנשיא, האנרגיה הירוקה שמגיעה ממקורות כמו השמש והרוח הוכפלה, אבל עדיין נדרשים תמריצים רבים שיכולים לזרז את התהליכים.

הפרויקטים החדשים לא רק יעזרו לארה"ב לייצר אנרגיה נקייה יותר ולמנוע פגיעות נוספות באקלים, הם גם אמורים ליייצר עוד מקומות עבודה ולסייע לכלכלה.

אם התוכנית של ממשל אובמה תיושם במלואה, הפרויקטים הסולאריים הייעודיים יוכלו לייצר כ- 23,700 מגה ואט של אנרגיה סולארית – אנרגיה זו יכולה לשמש כ-7 מיליון בתים אמריקאים ובנוסף התוכנית תביא במישרין ובעקיפין לתוספת נכבדת של מקומות עבודה חדשים.

בואו לבקר באתר שלנו

0 תגובות
יפן מתחייבת ל"מהפכה ירוקה" בתחום האנרגיה
23/10/2012 09:53
Wise-Tech
מכשירי מדידה, מכשירי בדיקה
ראש ממשלת יפן Yoshihiko Noda הודיע בפורום בינלאומי שיפן תעשה מאמצים גורפים על מנת לחזק את השימוש במקורות אנרגיה מתחדשים כדי להניע את "המהפכה הירוקה" כך שהתוצאה  בסופו של דבר תהיה שיפן תהפוך לאומה ללא כוח גרעיני.

ראש ממשלת יפן הסביר בנאומו כי התאונה שהתרחשה בשנה שעברה במפעל הכוח הגרעיני פוקושימה, גרמה ליפן להרהר בנוגע למדיניות העבר שלה שקשורה לשימוש באנרגיה וליצירת אנרגיה חלופית.

מדיניות האנרגיה החדשה של יפן היא להגיע למצב של אפס הסתמכות על כוח גרעיני עד סוף שנה 2030. זוהי אסטרטגיה הפוכה לחלוטין מהאסטרטגיה הקודמת של ממשלת יפן שחזתה צמיחה מתמשכת בייצור חשמל גרעיני.

ראש ממשלת יפן ציין גם שהאומה צריכה לחפש תמיכה מקהילות מקומיות שמארחות מתקנים גרעיניים וגם תמיכה מהקהילות העולמיות, כדי לדחוף את החידושים הטכנולוגיים אשר יעזרו ליפן להשתמש במקורות אנרגיה מתחדשים, לחסוך באנרגיה ובסופו של דבר להשיג את המטרה - להיות חברה חופשיה מאנרגיה גרעינית.

ממשלת יפן מתכננת להציג תוכניות ותמריצים שנועדו לדרבן את השימוש בציוד שחוסך באנרגיה. כמו כן, הממשלה מתכננה להרחיב את מערכת החשמל כדי לאפשר שימוש באנרגיית רוח ובמקורות אנרגיה מתחדשים אחרים.

השאלה הנשאלת בנוגע לתוכניותיה החדשות של יפן האם המעבר של האומה למקורות אנרגיה מתחדשים יגרום ליפן לפגר אחר מדינות אחרות במלחמתם בהתחממות כדור הארץ, מכיוון שהאסטרטגיה הקודמת של יפן נשענה בעיקר על הרחבת הכוח הגרעיני שלה.

הידיעה התפרסמה ב- 15 באוקטובר במגזין The Asahi Shimbun

בואו לראות את מכשירי המדידה ומכשירי הבדיקה החדשים http://www.wise-tech.co.il/solutions

0 תגובות