עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
ויסקונסין שירותי יבוא לעסקים ופרטיים

החברה מעניקה ללקוחותיה פתרונות יבוא מתקדמים ע"י יבואן עם ניסיון רב שנים, בין לקוחות החברה ניתן למצוא פריטי יבוא רבים כגון : מצורי אלקטרוניקה, רכבים מסוגים שונים ועוד...
נושאים
קישורים
היבואן
עולמו של יבואן הוא להעניק את התמיכה והליווי של הלקוח בהבאת מוצר כלשהו מעבר לים, ברשותנו הניסיון הדרוש וכל הכלים על מנת לגרום ללקוחותנו שקט נפשי עד הגעת המוצר המיוחל .
יבואן
11/07/2012 00:49
Wisconsin - שירותי יבוא
יבוא, שירותי יבואן
יצא לכם פעם שרציתם משהו שנמצא בחו"ל ? קרה לכם שטיילתם בחו"ל וראיתם אוטו שמצא חן בעינכם ?

היום זה אפשרי יותר מתמיד, חברות קטנות רבות ואנשים פרטיים יכולים לייבא מוצרים בדיוק כמו הגדולים, בעזרתו של יבואן חכם ובעל ניסיון המכיר את כללי היבוא ומתמחה בתחום שירותי יבוא מתקדמים שנים רבות כל אחד ואחת מכם יכול להביא בעזרת יבואן כל מוצר שיחפוץ בו .

לייבוא יש את הכללים שלו, לא מדובר כאן רק על תקשורת של שני צדדים המקשורים בניהם וזהו, כאן ישנה מערכת שלמה השולטת בניסיון רב בהעברת מוצרים מכל סוג שהוא ממדינה אחת לשנייה, מוצרים מסויימים הינם בעלי מיסוי שונה האחד מהשני, על כן צריך להכיר את עלויות המיסוי, ישנם עלויות שינוע שונות, ישנן בחירות שונות של יבוא, האם המוצר ייובא בדרך הים או דווקא בדרך האוויר ?

על כל השאלות האלו עונים מקצוענים המתמחים בתחום שירותי יבוא כדרך חיים .

צרו עם המומחים שלנו בשירותי יבוא- ויסקונסין


0 תגובות
שירותי יבוא
11/07/2012 00:42
Wisconsin - שירותי יבוא
יבוא, שירותי יבואן
וויסקונסין בע"מ מעניקה ללוויסקונסין בע"מ מעניקה ללקוחותיה שירותי יבוא לכלל המגזרים עסקיים ופרטיים כאחד. יש באפשרותנו לייבא עבורך מוצרים מסחריים, תעשייתיים, מוצרים פרטיים כגון : כלי רכב שונים, מוצרי אלקטרוניקה וכל מה שרק תרצה! אנחנו נשמש עבורך כיבואן ואתה לא צריך לעשות כלום חוץ מלבצע הזמנה ולהשאיר עבורנו המקצוענים בשירותי יבוא את שאר העבודה. קוחותיה שירותי יבוא לכלל המגזרים עסקיים ופרטיים כאחד. יש באפשרותנו לייבא עבורך מוצרים מסחריים, תעשייתיים, מוצרים פרטיים כגון : כלי רכב שונים, מוצרי אלקטרוניקה וכל מה שרק תרצה! אנחנו נשמש עבורך כיבואן ואתה לא צריך לעשות כלום חוץ מלבצע הזמנה ולהשאיר עבורנו המקצוענים בשירותי יבוא את שאר העבודה.
0 תגובות
שירותי יבוא מתקדמים
11/07/2012 00:39
Wisconsin - שירותי יבוא
יבוא, שירותי יבואן
מעוניינים במוצרים מסוימים מחו"ל ? אתם לא יודעים מאיפה להתחיל ?

בשנים האחרונות ישנה התעוררות רבה בכל הקשור ליבוא מוצרים מחו"ל ומדובר על כל המוצרים, החל ממוצרי אלקטרוניקה רבים שבימים אלה נחשבים לנחשקים מאוד בעיני רבים ועד ליבוא של כלי רכב פרטיים מכל רחבי העולם, ישנן דרכים שונות להיעזר בשירותי יבוא, לשם כך דרושה לכם בדיקה מעמיקה שאתם משתמשים בשירותיה של חברה ליבוא או יבואן בעליניסיון בתחום .

הניסיון בתחום זה הוא חשוב ישנם לא מעט פרצדורות ותהליכים אותם עובר כל מטען המגיע מחו"ל החל מחבילה קטנה ובטח כאשר מדובר ביבוא של מטענים גדולים, המכס בישראל ואיתו שירותי עמילות המכס ושאר גורמים אינם עושים הנחות לבעלי ניסון מועט, על כן, אל לכם להתפשר על פחות ממצוין בתחום זה .


צרו איתנו קשר

0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2012  (3)