עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ניתוחים פלסטיים- הטרנד של ה-121
09/09/2015 10:35
דברים מעניינים והכל ברשת
אסתטיקה, יופי, ניתוחים פלסטיים, ניתוחי אף

עד לפני כמה שנים ,ניתוחים פלסטיים היו נשמרים בסוד. הרבה נשים לא היו מעוניינות שיידעו, כי הן ביצעו את הניתוח פלסטיים. הגישה היום לגבי הניתוחים הפלסטיים שכבר כבשו את ה-121, השתנתה לחלוטין ושכיח הוא לשמוע נשים שמנהלות שיחת חולין לגבי המנתחים הפלסטיים הפרטיים שלהן, על מי הן ממליצות ואיזה ניתוח הן ביצעו לאחרונה. נשים רבות אף "מתמכרות" לניתוחים הפלסטיים עקב חששן להיראות מבוגרות בסביבה אשר מעצימה הופעה חיצונית מטופחת, ונשים רבות שואפת להיראות כמו דוגמנית זו או אחרת.

הטרנד שהתחיל עם שחקניות מפורסמות שתמיד נראו נפלא למרות גילן העלה את המודעות למראה החיצוני של הנשים בעיקר וגרמה לשגשוג של תעשיית הניתוחים הפלסטיים. השאיפה למושלמות בקרב כל הגילאים וגם בגברים הלכה וגדלה עם השנים. השאיפה הזאת לשלימות המראה החיצוני ובעיקר המראה הרזה הביאה נשים צעירות בעיקר, להיות אנורקטיות על מנת שתוכלנה להיראות "טוב" גם אם הרזון הזה נראה חולני. המרוץ אחר המראה המושלם, החל בשלהי ה-121, וגם נשים שלא עסקו בדוגמנות או במשחק, השקיעו כסף רב בניתוחים פלסטיים על מנת להיראות מושלמת.

ההמלצה הגורפת היא כי יש לבצע ניתוחים פלסטיים כאשר קיימת הפרעה ממשית כמו חזה גדול ונופל (ניתוח הקטנת חזה), אף גדול או עקום שאינו מתאים לפנים (ניתוחי אף), או מראה פנים נפול בגיל המבוגר (ניתוח מתיחת פנים). יש לקבל את המידע הדרוש על הניתוח הפלסטי המבוקש מן המנתח לפני ההחלטה לבצע אותו על מנת להתאים ציפיות לניתוח. חשוב למצוא מנתח פלסטי מומחה בעל ניסיון בתחומים השונים של ניתוחים פלסטיים כמו בניתוחי חזה, אף, מתיחת פנים, שאיבת שומן ועוד. ניסיון מוכח מאפשר למנתח להגיע לתוצאה הרצויה ויחד עם זאת להקטין את  שיעור הסיבוכים או תוצאות שאינן מספקות את המטופלת.

ניתוחים פלסטיים היו בעבר מנת חלקם של אלה שהכסף מצוי בכיסן, אולם היום נשים רבות וגם אלה שאינן בעלות הכנסה גבוהה, עושות הכל על מנת לעבור ניתוחים פלסטיים. כיוון שניתוחים פלסטיים הפכו מקובלים ושכיחים, חשוב לברר עם המנתח הפלסטי את ההיבטים השונים ביחס לניתוח וגם ביחס לחדר הניתוח בו מבוצע הניתוח וההשגחה הרפואית הניתנת לאחר תום הניתוח כאשר נותרים לשהות שם למשך הלילה.

הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בארץ, הוא ניתוח הגדלת שדיים ואשר מבוצע בנשים צעירות החל מגיל 18. התחום השני בשכיחותו של ניתוחים אסתטיים בישראל, הוא תחום ניתוחי הפנים המבוקש בקרב נשים בנות 50 ומעלה. טיפולים לא ניתוחיים בפנים כמו הזרקה של חומרי מילוי, בוטוקס, הזרקת שומן עצמוני ואף הרמה של אזורי פנים שונים כמו גבות, לחיים וצוואר בעזרת חוטים כירורגיים מהווים כלי נוסף בידי המנתח הפלסטי לצד ניתוחים פלסטיים. ניתוחים פלסטיים אלה ואחרים מאפשרים למנתח ליצר שינוי חיובי במראה החיצוני ואף בהיבט התפקודי של המנותחת או המנותח, אולם ניתוח מוצלח חשוב שיותאם למטופלת ללא הקצנה של היקף הניתוח ומטרתו. שינויים שכאלה עלולים לגרום לסיבוכים רבים יותר וליצור מראה לא טבעי.


אז אצל מי כדאי לעבור ניתוחים פלסטיים?

כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים, ישנם רופאים שהם יחידים בתחומם, כמו ד"ר אהרון עמיר שהוא מנתח פלסטי מומחה ומבוקש בארץ. ד"ר עמיר הינו בוגר אוניברסיטת תל אביב ושהה בסקוטלנד כאשר התמחה שם בניתוחים מיקרו כירורגיים לשחזור אזורים של הראש והצוואר. ד"ר עמיר התמחה גם בטורונטו בקנדה, בבית החולים טורונטו ג'נרל. ד"ר עמיר עוסק בניתוחים פלסטיים שונים משחזרים ואסתטיים מסוג: ניתוחי פנים וצוואר, אף, שדיים, הזרקת שומן ועוד. הגישה של ד"ר עמיר בכל הקשור לניתוחים פלסטיים, הינה גישה ייחודית שרכש בשנות ניסיונו הרבות כמנתח פלסטי מן השורה הראשונה.

0 תגובות