עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
למי מתאים מאמן כושר אישי?
31/12/2013 14:27
viki4545

האימון מטרתו ללוות את המתאמן וליצור לו אורח חיים בריא מקודמו. האימון עם מאמן כושר אישי יהיה כפעמיים שלוש בשבוע וכל זאת בהתאם למטרה ולצורך ספציפי של כל מתאמן.

המטרות הללו יבנו על ידי תוכנית אימונים המתואמת באופן אישי על ידי המאמן. האימון עם מאמן זה המתכון הכי מנצח כדי לקבל את התוצאה הרצויה כי לו יתרונות רבים והיא יכולה להביא לשינוי גישה אצל מתאמנים שלא חובבים פעילות גופנית. כמו כן יצירה של אורח חיים בריא על ידי שגרה של פעילות ספורטיבית על ידי אימונים של כושר ממוקדים, ניצול גבוהה של זמן אשר מוקצה לאימונים, שמירה על תוצאת אימון לאורך זמן, מתן דגש על יציבות תקינה של הגוף, חוזק, גמישות וביקורת על תזונה.
האימונים בדרך כלל מתקיימים בבית הלקוח או כרצונו בפארקים הסמוכים, בחדרי הכושר ועוד.

האימון כושר אישי מתאים לשלל אוכלוסיות בהם:
מי שלא בכושר -  אימון הכושר יחד עם מאמן כושר אישי בדרך כלל מומלץ לאנשים שלא בכושר והם מעוניינים לשפר את אורח החיים שלהם בפעילות גופנית וזאת יחד עם המאמן אשר יבנה תוכנית מקצועית ובטוחה.
מתאמנים ותיקים – כאמור מתאים גם למתאמן ותיק למי שנמצא בכושר ושומר על שגרה של אימונים, מתאמן זה ירוויח אימון בטיחותי ומדויק והרבה  יותר עצום בליווי אישי על מנת שיתקדם בצורה מהירה ויעילה יותר.
קבוצת סיכון – אנשים שנמצאים בקבוצות לסיכון גבוהה למחלות כמו לב וריאה או נשים בהיריון ואחרי לידה אשר צריך לשים להם דגש מוגבר ובשל כך האימון האישי יכול להיות מאוד מומלץ בשבילם.
ילדים ונוער – מדובר בילדים ונוער אשר מעל גיל שש. הפעילות הגופנית לילד עם המאמן הינו המתכון הכי יעיל להגדיל את ההוצאה האנרגטית לילד כאשר מדובר במקרים של השמנה  או לשפר ולחזק את היכולת המוטורית ושיפור הדימוי העצמי שלו.  במקרים הללו הנוכחות של מאמן הכושר האישי אשר מוסמך לאימונים עם ילדים היא מאוד קריטית ולא צריך לפרט על כך. 

0 תגובות