עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מרץ 2012  (2)
כבלים שקופים ובלתי נראים
07/03/2012 17:05
ויקפדר
גני חנין חלבה ויק ויק פדר
בימים הטובים שלי אני מצליח לנתק שניים. מה שמוזר הוא שנראה כאילו יש להם חיים . כי מייד לאחר שאני תולש אותם הם מראים רצון תנועתי ומיוסר להתחבר לקצווה הפצועה שנשארת במקום התלישה . בלילות גרועים כשאני מצליח להרדם . הם מתחילים לגדול שוב . לזחול החוצה על הבוץ השחור והקר. לעקוף את כל הברדק שבגינה ואיכשהו להגיע אליה שוב .  
כמו אמודאי מהספרים הצהובים שפעם ראיתי בקיבוץ . בוא יש איור בוא הוא מנסה להשתחרר מתמנון ענק. כך אני מרגיש . כבר חודשים רבים . 
החוטים אלייך טעונים בחומר הטהור ביותר . אותו חומר בדיוק שיש לו תכונות נגדיות . הוא יכול להציף אותי באושר . ולמוסס את נפשי הכואבת כחומצה . האם את מבינה על מה אני מדבר . האם הצלחת לקרוע ממך את מספר החוטים המועט שעוד היה שם כשאמרת לי שנגמר ? האם הוא מרגיש את החוטים . או שאת מצליחה להסתיר זאת . האם יש איזו שהיא תיקיה בגיבוי שאפשר למצוא את הקובץ שלי . או שהכל פורמט אצלך בקור מקפיא ? 

0 תגובות
סטירת בוקר טוב
07/03/2012 16:58
ויקפדר
jenni hannin vic feder
דלת הקראוואן נפתחה בבת אחת . קרן אור הבליחה והעירה אותי במקום . היא עמדה שם . פניה לבנות חסרות הבעה . מביטה לכל הצדדים . אני הייתי במיטה והיא התעלמה ממני . שלום מרי. אמרתי . היא התעלמה ויצאה לרחוב . 
קפצתי על אופניי החלודות ודיוושתי במהירות לכיוונה . ראיתי אותה רצה בצעדים הקטנים שלה חוצה קבוצת אנשים בחליפות ומדברת בטלפון . עצרתי לידה ואמרתי . לא לקחתי את הכלב. היא מייד ניגשה אליי וסטרה בעוצמה בפניי. הרגשתי את כל הזעם שאצור ביקום בסטירה הזאת . נסוגתי לאחור . מתעלם מהסטירה ואמרתי לה . בואי נדבר.. 
- מי רוצה לדבר איתך בכלל ? איזה אדם רע אתה ! . אמרה בבכי
היא היתה היסטרית וגופה רעד. ואני חשבתי לעצמי . מי כתב את השיר כשאת בוכה את לא יפה . היה היתה הכי יפה בעניי בכל מצב. 
לא היתה שום דרך לתקשר . הסתובבתי לדרכי ודיוושתי הביתה מלא בכאב . לא מבין איך מזוג מכורבל עם הומור אישי הפכנו לאוייבים מרים . או נכון יותר היא הפכה בין לילה לשונאת נפשי . 
0 תגובות