עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

נ.ו.ב. - התוכנה לניהול קופת ועד בית
התוכנה היעילה והמקיפה ביותר בישראל בניהול ועד הבית
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
תוכנות ייחודיות להורדה
עמוד הפייסבוק שלנו
ניהול קופת ועד בית - מחייב תוכנה מתאימה
12/08/2016 10:04
תוכנה לניהול ועד בית
תוכנה, ועד, בית, ניהול

נ.ו.ב. – ניהול ועד בית – ברוכים הבאים

*** סרטון ההדרכה המנוגן כעת, ניתן לצפייה בחלק התחתון של המסך ***

דיירים – הוספה, עדכון ומחיקה. רשימות ממוינות כולל הדפסה ועוד..

תקבולים – הוספת תקבולים, כרטיס תקבולים מדייר, תקציב שנתי לכל דייר

הוצאות – הוספת הוצאות, כולל ספקים ופירוט הוצאות.

דו"חות – מגוון רחב של דוחות במגוון פעולות כולל ייצוא לאקסל.

אינדקסים – חברי ועד, הוצאות, תקבולים ועוד..

הפקדות – דו"ח הפקדות לפי טווח תאריכים להפקדה בבנק

מאזן שנתי – דו"ח שנתי מסכם לפי לוח לועזי

אסיפות – תיעוד אסיפות דיירים כולל בעד ונגד

מאזן – דו"ח מאזן הכנסות והוצאות כולל יתרת קופה עדכנית

שונות – תיעוד משימות, סיסמת כניסה וגיבוי נתונים, סיוע מרחוק…ועוד..

 

הורד את התוכנה כבר עכשיו ותהנה מיעילות, שקיפות וניהול של התיק המורכב הנקרא ועד הבית. הכול במקום אחד. הפק דו"חות ומאזנים לטווח תאריכים מוגדרים מראש. שלח מכתבים לדיירים, שתף את חברי הועד בנתוני התוכנה, בצע ייצוא לטבלאות אקסל, הפק כרטיס תקבולים לדייר, צור גבייה מיוחדת להוצאות חריגות …. ועוד…ועוד…מגוון פעולות קשורות בניהול ועד הבית


0 תגובות
למה השכן לא שילם את ועד הבית ?
12/08/2016 08:09
תוכנה לניהול ועד בית
ניהול ועד בית

ניהול ועד הבית הוא נושא מורכב הכוללשאלות רבות, כיצד באמת יש לנהל תיק כזה. אין עד היום חוק של ממש המגדיר את מחויבותהועד ו/או הדייר בנושא זה.

חבר ועד, משקיע לא מעט מזמנו לטיפולבנושאים הקשורים במבנה משותף. במקרים רבים, גם מכיסו, כמו שיחות טלפון או נסיעהלספק מסוים לברור מחיר וכדומה. האם הוא אמור לגבות על כך ? ואם כן כיצד ? ומה הואאמור לתת כקבלה עבור תשלום שהוא יקבל מהקופה ?. האם חבר ועד רשאי לגבות עמלת טרחהחודשית בתמורה לעבודתו ? ואם יש יותר מחבר ועד אחד, האם גם הם רשאים לגבות עמלתטרחה או לחלופין לקבל הנחה בעבור פעילותם בוועד ?

השאלות הן רבות, ולרובן התשובות נתונותלשיקול דיירי המבנה. החוק, אינו מתערב בשיקולים אלו. תרבות הדיור, הינו גוףשמטפלים בנושאים דומים, אך האם יש לו כוח לקבוע ולחרוץ החלטות בנושא ? לא ממש, אלאאם הוא מערב הליך משפטי לצורך כך. הליך כזה כמובן כרוך בתשלום, ואז לוועד הבית שגםכך נלחם על תשלום הוגן, בוודאי לא ילך לבזבז את מה שהוא ניסה להשיג באותו הליךמשפטי, כך שגם פעולה כזו לא יוצאת לפועל.

 

דייר בקומת קרקע או קומה ראשונה, מחליטשהוא אינו צריך לשלם סכום דומה לשאר דיירי הבית, כי הוא כמעט ואינו משתמש במעליתוכך גורר את שאר השכנים באותה קומה לסרב כמוהו, האם הוא צודק ? ואם כן, "איפהזה כתוב ? "...דייר בקומה עליונה נפגע בגלל בעיות זפת בגג ונקלע להוצאותבדירתו בשל כך, האם הוא זכאי לתבוע את הועד בגין כך ? לא בטוח, הוא עלול להגיעלתביעה שתחזיר אותו ריקם ותכניס אות אפילו להוצאות גדולות יותר.

 

הגנן, השתמש במים בגינה בצורה לא מבוקרתוגרם להוצאת מים גדולה. אחד הדיירים לא מוכן לקחת חלק בעול של הוצאה זו ולטענתושהגנן ישלם. הגנן טוען שהשימוש במים היה נצרך וזאת על סמך ניסיונו המקצועי...מיצודק ?

 

היכן ישנו ספר חוקים הקשור בנושא ניהולועד הבית ? – אין.

 

מה בכל זאת כן צריך לעשות ? אסיפותהועד, הם גורם משמעותי בניהול ועד הבית. השתתפות מרבית של הדיירים מאד חשובה.סגירת מעגל בנושאים רבים בניהול המבנה המשותף בזמן האסיפה מונעת מדייר להחליט אחרתכי "הרוב קובע".

 

שקיפות של פעילות הועד בנושא הכספי הואאפילו החשוב מכל. דוח חודשי, רבעוני או חצי שנתי, מאפשר שקיפות של פעילות הועדבפני הדייר ומסירה את הספק של ניהול כושל או של חשד בהעלמת כספים ע"י חברהועד. לא פעם, דיירים מתלוננים שכספי הועד מבוזבזים ללא צורך וחלקם גם ללא ייעודברור לאן נעלמו.

 

כמעט כבר שנה, ובהתאם לצורכי המבנה שבואני גר, החלטתי להקים תוכנת ניהול של ועד הבית. כמובן שניתן להוסיף לה עוד המוןתחומים. נכון לרגע זה, זוהי תוכנה שמנהלת שקיפות אמיתית, ברורה ויסודית. התוכנהעצמאית וניתנת להתקנה על כל מחשב. שלא בדומה לתוכנות אחרות, התוכנה אינה אינטרנטיתוהיא קלה וידידותית מאד בהפעלתה. ועדי בית רבים כבר משתמשים בה ונהנים ממנה מאד.

 

הגרסה היא חינמית לתקופת ניסיון ללא שוםהתחייבות. העלות שלה מאד נמוכה ומשתלמת והיעילות שלה תחסוך המון צרות ואינעימויות.

 

ניתן להוריד אותה בכתובת הבאה :

http://vaadbait.bmkol.co.il

 

ניתן גם לשלוח בקשה לעזרה וייעוץ דרךהתוכנה, ותגובות מתקבלות בהקדם האפשרי.

 

הארות והערות יתקבלו בשמחה ל:

http://vaadbait.bmkol.co.il/contact/


0 תגובות