עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

Usgcapital - בית מסחר להשקעות בשוק ההון
נושאים
קישורים
סוגי מסחר שונים
•  מסחר במניות
•  חוזים עתידיים
•  מסחר במדדים
•  מסחר בסחורות
מסחר בפורקס

מסחר בפורקס FORGEIN EXCHANGE

המסחר הגדול והנזיל ביותר בשוקי ההון השונים, הוא המסחר במטבעות חוץ הקרוי גם פורקס, מיליוני סוחרים מכל העולם ולמעלה ממיליארד דולר העברת כספים מידי חודש .

ניתן לסחור בפורקס בבית ההשקעות השונים, בבנקים ובחברות המסחר השונות המציעות ככלל הגופים, עמלות מסחר שונות וברוקרים צמודים המלווים אותך בדרך המסחר .
מסחר בסחורות

מסחר בסחורות הוא המסחר בו ניתן לחזות צפי עלייה של מחירים בשוק הסחורות, הסחורות הנסחרות בסוג המסחר הזה הן סוגים רבים של סחורות כמו : סוכר, נפט, כותנה, קמח, תבואה, מט"ח, זהב ועוד רבים, סוג זה של מסחר מיועד בעיקר לספקולנטים שבנינו ולא עבור כל אחד, רבים מהתאגידים בעולם סוחרים בשוק זה והעברת הסחורות בו אינה מתבצעת בפועל אלא כתבי האופציות והכספים ואילו הסחורות משמשות כאן בעיקר כמדד עבור הסוחרים לערך העולה ויורד . שוק המסחר הגדול בעולם נמצא בשיקאגו אלינוי בארה"ב ומאגד בתוכו שווי סחורות של למעלה מ5 מיליארד מידי חודש .
למה לנו מסחר במניות ?
26/08/2012 15:58
Usgcapital.com
מניות, מסחר במניות
שוק ההון כידוע בנוי ממספר שלוחות בהם סוגי המסחר השונים מהווים גוש אחד גדול של שוק הקרוי שוק ההון, אחד מהם ואחד חשוב וראוי שמוביל וממלא מקום מפגש לעסקים ומשקיעים רבים הוא מסחר במניות, הן במניות ארה"ב והן במניות בבורסה בישראל .

מניות מה הן :

מניות הן הכלי בו חברות רבות יוצאות להנפקה בבורסה עבורן על מנת לגייס כספים ע"י חלוקת אחוזים מהחברה ומכירתן עבור סכום מסויים ובכך מפזרים את האחוזים לרוכשי המניות, כל רוכש מנייה הוא למעשה שותף בחברה האחד עם יותר אחוזים האחר עם פחות אך כל אחד מאוחזי המנייה הוא שותף אשר זכאי להשתתף באסיפה של מקבלי המניות, בעל שליטה הוא זה אשר מחזיק כ 55 אחוזים ממניות החברה, למעשה הוא מחזיק ברוב המניות .

בתחום מסחר במניות ישנן האפשרויות לרכישה ולמכירה של מניות, מסחר זה נועד ליצור חופש כלכלי, הכנסה נוספת, ואתגר עצום .

מה עליי לעשות על מנת להיות סוחר מיומן ?

זיהוי מניות מסויימות

הקפדה והתמדה על מגמת מסחר של המניה

הקפדה על שעת כניסה ויציאה טרם הכניסה בפועל .
0 תגובות
חוזים עתידיים - מסחר ספקולטיבי
26/07/2012 17:14
Usgcapital.com
חוזים עתידיים, פורקס, מסחר במטח, מסחר במ

יתרונות המסחר - חוזים עתידיים


במסחר בתחום חוזים עתידיים הקרוי גם מסחר בסחורות  אין צורך להעביר למוכר סחורה פיזית על מנת לסחור במסחר זה, ניתן להיכנס למסחר ללא ביטחונות גדולים .


מדובר באחד מסוגי המסחר הגדולים והרווחיים ביותר, אין צורך בידע קודם אך בהחלט יש כאן דרך פעולה שונה מאשר בסוגי המסחר האחרים הקיימים בשוק ההון .


אנשי מסחר מקצועיים, ספקולנטים שעשו דבר או שניים בתחום המסחר של שוק ההון ויודעים כיצד לסחור במסחר זה, הקנייה והמכירה בחוזים עתידיים מתבצעת 24 שעות בבורסה המרכזית בשיקאגו ארה"ב .0 תגובות
מסחר בפורקס
16/07/2012 18:29
Usgcapital.com
פורקס, מסחר בפורקס
מסחר בפורקס הקרוי גם מסחר במטבע חוץ הינו המסחר הגדול ביותר בשוווקים הקיימים בשוק ההון

מה היא החשיבות שיש למטבעות חוץ כיום ? המסחר הגלובאלי בעולם שלנו בכל תחום נעשה עם מטבעות מסויימים, אך רבים משתמשים במטבעות כמו דולר למרות שבמדינתם המטבע השולט הוא בכלל אחר לגמרי ומדוע ? כי ישנם מטבעות פופולאריים יותר והם אלה אשר נותנים את הטון בכל מה שקשור לשווי מטבעות אחרים בעולם .

FOREGIN EXCHANGE

 

הוא מסחר בצמדי מטבעות דהיינו השווי של השקל מול היורו לצורך הדוגמה או הדולר מול היין היפני, וכך למעשה ניתן לדעת את כוחו של מטבע כזה או אחר ולמעשה המאפיין של מסחר זה ע"י סוחרים הוא הניסיון לחזות את התנודות שיהיו בשווי של מטבע אחד אל מול האחר ובכמויות גדולות .

חשיבות המסחר בעולם

כמו שנאמר למעלה המסחר במט"ח הוא המסחר הגדול ביותר בעולם והנזיל ביותר וכזה אשר מאגד בתוכו מילוני סוחרים מידיי יום ויותר מ5 מיליארד דולר מידי חודש ועפ"י ההערכות למעלה מ 4 טריליון דולר מידי שנה, חשיבותו של מסחר זה עבור מדינות וחברות וכמובן מוצרים שונים הוא לעין ערוך, הוא מגדיר דברים שונים בכלכלה היום יומית של רבים מאיתנו וגורם למוצרים רבים לשינויי בשווים וכמובן ערכו רב וחשיבותו עצומה בענף התיירות שכביכול מזרימה כסף זר למדינות שונות אליה מגיעות קבוצות תיירים גדולות .


2 תגובות
סרטוןUSG capital | מסחר בפורקס | Forex | פורק...
חוזים עתידיים
12/07/2012 15:44
Usgcapital.com
CFD, חוזים עתידיים

 

חוזיםעתידיים או בשלל שמות כמו CFD או מסחר בחוזים ומסחר בספקולציות, נוסדבשנות ה-90 ללת מענה עבור אלה המעוניינים לנסות את מזלם בחיזוי של שינויי במחיריםולמעשה מתמודדים על הפרש שווי הסחורה או מניה .


 

לחוזיםעתידיים יתרונות רבים


מינוףעל עסקאות בחוזים עתידיים הוא שדכיח שלא כמו במסחר במניות או בשאר סוגים, אפשרלהגיע כאן למינוף מאוד גבוה ואפשר להציב בטחונות יחסית קטנים באיזור 5% מנתח החוזהוכך אין צורך להמתין זמן רב עד לרווח .


עמלותהמסחר בתחום חוזיםעתידיים הינם למעשה ההפרש בין המכירה לקנייה ורק מול הסוחר, כך שהחסכון כאןבעמלות הוא רציני עבור סוחרים בניגוד לסוגי מסחר שונים אחרים .


במסחר בחוזים עתידיים בשונה מסוגי מסחר בהם מחזיק המשקיע במניה או בסחורה, פה הוא אינומחזיק פיזית בסחורה, אלא בעיקר על מנת ליצור רווחים מההפרשים בין הקנייה והמכירה .

0 תגובות
ברוכים הבאים לזירת המסחר שלנו
11/07/2012 14:36
Usgcapital.com
שוק ההון, חוזים עתידיים
Usgcapital - היא זירת מסחר בינלאומית המאפשרת ללקוחותיה אפשרויות מסחר ובלווי מקצועני שוק ההון, יחד עם עמלות מסחר נוחות ביחס לשוק 

יסודות שוק ההון 

השוק הענק הקרוי שוק ההון הוא למעשה המפגש בין סוחרים וקונים בדיוק כמו בשוק העירוני המוכר לרבים מאיתנו, ההבדל הוא כמובן ברמות המסחר ובכמויות הכסף, בשוק ההון מדובר בהרבה כסף, כאן סוחרים במניות, ניירות ערך והציפייה היא כמובן לרווחים, קונים אשר מפקידים בידי מוכרים או בעלי מניות את כספם על מנת לקבל רווח עתידי בעת מכירתם את המניות שבידהן או מערך המנייה .

מסחר במניות 

עם התפתחות העידן הטכנולוגי נמצאה האפשרות בידי כל אחת ואחד מאיתנו להשקיע כספים גם מעבר לים ועל כן המסחר במניות הוא אופציה מעולה להפקת רווחים, ע"י רכישה של מניות דרך האינטרנט, הרבה מהמסחר בשוק ההון כיום מתקיים אודות המיחשוב וכמובן טכנולוגיית האינטרנט שחוברה לה יחדיו .

ניתן לסחור במניות ע"י שימוש במקצוענים בבנקים השונים, בתי השקעות וחברות מסחר שונות, השוני בניהן הוא כמובן תמחור עמלות המסחר השונות וישנן לא מעט כאלה בעת מסחר .

כמובן שישנם מסלולי השקעה שונים שלא בהרכח גובים בהם עמלות אך ברובם כן .

הפוסט הבא חוזים עתידיים 


0 תגובות
חיפוש
ארכיון
מסחר במניות

השוק האמריקאי הוא השוק הענק ביותר בין שוקי ההון השונים הקיימים בעולם על כן המסחר במניות ארה"ב הוא המשפיע והחזק יותר ומעצבי דעת קהל בקרב סוחרים רבים בעולם .

מניה הינה שטר החוב המקנה בעלות על חברה או חלק ממנה, ככל שתחזיקו יותר מניות ככה הבעלות שלכם על החברה הולכת וגדלה .
שווי מניה נקבע בעיקר ע"י הביקוש וההיצע של אותה מניה והוא משקף את שווי החברה .
מסחר במטח

מסחר במטבעות חוץ הקרוי גם פורקס הוא המסחר הגדול והנזיל ביותר בין שוקי ההון, סוחרים במסחר זה מידיי יום מיליוני סוחרים ומילארדי דולרים עוברים בו מידי חודש, המסחר פה מאופיין בצמדי מטבעות שונים, כלומר הניסיון לחזות שווי מטבע אחד אל מול השני : לדוגמה - דולר מול היין היפני, האירו מול השקל הישראלי .
CFD's

CFD'S זהו שמו האחר של המסחר בחוזים עתידיים, סוג מסחר זה הנחשב לספקולטיבי ולממונף מאוד בקרב סוחרים מאפשר עשיית רווח של עד פי 20 ובתשלום בטחונות יחסית נמוך משאר סוגי מסחר בשוק ההון ( רק 5% )

רבים מוצאים במסחר זה פתרון ואלטרנטיבה למניות, כאן אין באמת צורך בהעברת סחורות פיזית, כאן המעבר של הסחורות בעיקר וירטואלי ומה שנשאר ממנו הוא ההפרש בין מחיר הקנייה למכירה בלבד .
מסחר במניות

מסחר במניות

מהי מניה ? ראשית נגדיר מהי מניה, מניה היא יחידה של שליטה בחברה מסחרית וכל מי שמחזיק מניה של חברה הוא למעשה נמנה בין מקבלי ההחלטות והוא חלק בלתי נפרד מהחברה עצמה .

מסחר במניות הן אותן פעולות בהן אנו קונים ומוכרים מניות של חברות שונות בשוק ההון, באמצעות המסחר הזה חברות עוברות לידי שליטה של אחרים ואחרים רוכשים אחוזים מחברות נוספות וכן הלאה .