עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

חברים
יובלRainKedishזאב מנחםאוהב(ת) שום!מירים
LoLaYin Yang ☯
נושאים
ME MYSELF&I
•  אני עובדת לפי הגיון.
•  יש לי פתיל קצר.
•  אני מתפקדת יותר טוב תחת לחץ.
•  לא לומדת מטעויות.
•  לא מאמינה באלוהים.
•  לא סובלת ערסים או פרחות T_T
•  Post Hardcore *~*
•  אני מבולגנת.
•  ישלי אובססיה לא מוסברת לאנגלית
•  לא יכולה יום בלי מוזיקה.
•  אני לא חושבת הרבה..
•  וכשאני כן זה רק באנגלית.
•  מנותקת רגשית מרוב הדברים בעולם
•  מתאהבת מהר..מדי..
•  יש לי בעיות אמון..
•  עצלנית..
•  אני בוכה הרבה..
•  אף אחד לא באמת מכיר אותי..
•  צמחונית. (אף פעם לא אכלתי בשר)
•  חייה בעולם משל עצמי.
•  לא מתחרטת על שום דבר.
Long Time...o.o
17/03/2015 13:55
just me :D
חיים, אני, אהבה
 Well it's been a while since iv'e been here and i really don't get why i don't go on here as often anymore. like my life is not perfect YET but i just don't have time i guess? so i'm sorry even though you guys don't even look at my posts i think because i'm boring and blah blah blah but anyways just a small update about my life i'm still with Austin for like a year and maybe two months now :) so i am assuming that's great lol this is going to be pretty short i do feel like writing but i just have nothing to write about ;/ sorry my life are boring ;P anyways whoever is reading this right now thank you and i hope you're enjoying reading my post :) have a great day and i will see you guys here soon
1 תגובות
סרטוןSleeping With Sirens- Lets Cheers To Thi...
SO LONG! :O
16/11/2014 15:53
just me :D
life, sadness
Well it's been a while since iv'e been here ;-; and i know i know im sorry. but anyways a lot changed like im almost 15 and im in 9th grade :O shocker lol im not even sure if anyones gonna read this but if you do well you're probablly wondering why im writing this in English. so im writing in English because im just addicted to it i would say? for some reason i don't know why im addicted to English and no i am not going to talk about my addiction now ._,  cuz just no ._. but you get what im saying. you get me bro right? lol jk jk but new fact about me i might have anxiety and it really sucks so i might be down at time like really down so when i write about that you don't have to read it i don't wanna ruin your life's lol but anyways if you read this thank you and i hope you enjoyed it? lol 
0 תגובות
BEST DAY EVER!
25/01/2014 20:27
just me :D
life, love, me
WELL! this is really the best day EVER i just finished talking to Austin on the phone i enjoyed EVERY SECOND of it it was awesome :3 it was out our first phone call and it was just amazing :) we were both shy at first so we didnt talk as much but then we both started talking and laughing and it was just awesome :3 we talked for like 4 hours! maybe even more! it was really amazing and we're gonna do it again tomorrow :)  or now O.o cuz he just said he can ;3 so i'll keep saying more about it later ;p cuz i need to talk to him now ^_^ so yeah later cya ^_^ this is actually the first time im really really happy :) it went so good :) 
2 תגובות
My Old Life..
14/01/2014 16:44
just me :D
אהבה, חיים, חרא חיים, אני
well.. i decided to write another post about how depressed i am T_T yeah you don't have to read it if you have a problem with it.. but that's just what i'm like now..so yeah basically the best thing that i have in my life right now is Austin.. even though we don't really talk about stuff like what i'm going through in my life and things like that.. i don't really know why i guess i just don't wanna scare him away lol. okay so before i start telling you how miserable i am and blah blah blah.. maybe i should tell you what happened to me today so far.. and yeah i know i told you all my next post will be about my school but it doesn't really seem like you want it and i just had to post this thing cuz i feel really really bad -__- so my next post WILL be about my school promise. so anyways.. back to our main topic what happened to me today;so yeah my life are a bit boring.. i didn't go to school becuase i stayed up late yesterday talked to austin and i was really tired.. i guess its becuase im sick too.. so i was really tired and i didn't feel so good.. so i stayed home.. and i had to clean my room becuase its a TOTAL MESS so i cleaned it i'll show you pictures of how it was before and how it looks like after i'll clean it but not today lol beaucse i didn't finish YET >_>. and after i cleaned my room for a bit i had to go to my piano lesson.. and i just got home a few minutes ago. 
so yeah okay now when we'tr done with what i did today we need to get to the part of how i feel T_T 
i just really feel like shit tbhT_T
my life started going down to the point i don't think it can any worse...
1.my grandpa was supposed to get a kidney and him and my grandma raised a lot of money.. and flew to another country to get the kidney there.. and they didn't.. i don't know what happened.. but they came back without a new kidney..
2.my parents are constantly fighting..
3.i started doing bad at school becuase i was very dsprresed..
4.i started having nightmares wat more often..
5.i feel like i'm a shit friend to the only friend i have and knows everything about me..
2 תגובות
סרטוןEminem - Love The Way You Lie ft. Rihann...
My Day O.o
11/01/2014 22:27
just me :D
חיים, אני, סרט, שעמום
טוב למרות שאין לי ממש על מה לכתוב כי היום היה יום רגיל והחיים שלי משעממים <_< החלטתי לכתוב בכול זאת לספר על מה שעשיתי היום..
אוקיי אז תכננתי היום לעשות את ה- P.O.L שלי (שזה מן כמה דפים כאלה שעונים עליהם וכותבים מה עשינו כול החצי שנה הזאת ואז מציגים את זה למורים O.o ) אבל בסוף... אתם תראו כבר T_T.. בכול מקרה...קמתי ב-10 או 11. כרגיל ישר נגשתי אל הטלפון שלי לבדוק אם יש הודעות וכאלה o.o ואזז ירדתי למטה ^_^ ואכלתי ארוחת בוקר וראיתי טלויזיה ^_________________^ שזה כיף ^_^  אמא שלי חזרה הביתה בשעה 1 או משהו כזה 0.0 ואז חיפשנו סרט והכלנו לראות סרט חדש כזה ^_^ שמאוד רציתי לראות ^_^ שקוראים לו "היא" עכשיו מסתבר.. שהסרט הזה הוא בואו נגיד.. לא הכי לילדים .___________. ולא ידעתי .__. (לא מומלץ לבוא עם הורים לסרט הזה. למרות שאם לא תבואו אם הורים רוב הסיכויים שלא יתנו לכם להיכנס כי זה סרט סוטה לאלה .-. אלא אם כן אתם יותר גדולים ממני T_T ואז תעשו מה שאתם רוצים ובלי הורים כי אתם כבר יכולים..T_T כיף לכם T_T תמותו >_>) בכול מקרה.. בואו נגיד שזה היה קצת מביך.. כי על השנייה שהגענו לסרט.. התחיל קטע קצת.. "פושע" (ככה סבא שלי קורא לדברים כאלה.___.) אבל הכי דפוק זה שזה עם מחשב (מי שראה את הטריילר או את הסרט יבין אם לא תראו את הטריילר ותבינו T_T) אז כאילו הם אפילו לא עושים משהו זה סתם קולות ורעשים ומטריד ברמות מפחידות.__. אז כן הוטרדתי ;-; והיה לי מפחיד :-; והייתי צריכה לעצום את העיניים ואת האוזניים וכול חור שממנו אני יכולה לראות או לשמוע דברים ;-; ואז הלכנו לפני שנגמררר :( חבל דווקא הקטעים הנורמליים היו טובים : בכול מקרה אחר כך חזרנו הבייתה וכבר היה מאוחר והייתי עייפה אז סתם הלכתי להתקלח ואז התבטלתי ושמעתי מוזיקה o.o אז לא הספקתי לעשות את ה-P.O.L :(
אז אני אצטרך לעשות את זה מחר בבוקר :-; ואינלי כוחחחחחחחחח T___________________T 
טוב אז אחרי שסיפרתי מה שעשיתי היום וניגמר אזאזאזאזאזאז אין מה לכתוב היום יותר ^_^ 
נתראה בפוסט הבא :)
0 תגובות
סרטוןEminem-Without me (dirty)
HEY O.O
10/01/2014 13:39
just me :D
חיים, חיים דפוקים, חרא חיים, אהבה
היי. סליחה שלא כתבתי כמה ימים היו לי בעיות עם הסיסמה והכול ;-; והיום בבוקר רציתי ממש לכתוב וכתבתי משהו ממש ארוך על מלא דברים שקרו לי בזמן האחרון. ואז הכול נמחק .________. אז התעצבנתי ולא היה לי כוח לכתוב הכול עוד פעם :
בכול מקרה נספר לכם על משהו אחד או שניים טובים שקרו לי בזמן האחרון..
1.פגשתי מישהו o.o לא להתרגש הוא לא גר פה -.- לצערי הוא גר בארצות הברית. (שמתי לב זה ממה נשמע דפוק שאני מספרת את זה כאילו אינלי חברים אז אני צריכה למצוא חברים שגרים בחוץ לארץ)._. אז מי יודע אולי זה ככה 
 אולי אני רק רוצה לדבר יותר באנגלית
 אולי אני רוצה להתגבר על האקס שלי
 אולי אני באמת מחבבת אותו
 אולי אני נהנת יותר עם ילדים מחוץ לארץ 
אולי אני מרגישה יותר בנוח לדבר עם ילדים שלא גרים פה..
מי יודע אולי כול התשובות נכונות..
טוב אז בקיצור אני עם הבעיות אמון המפגרות שלי לא מצליחה לבטוח באף אחד. 
אז אני פשוט אראה לכם שיחה איתו ותבינו למה לי לא לבטוח בו..
בכול מקרה.. קוראים לו אוסטין והוא מאוד חמוד ^_^ הוא בן 14 שזה דבר דיי טוב סוף סוף למצוא מישהו נורמלי בסביבות הגיל שלי.. אז התחלנו לדבר לפני כמה זמן ואני מקווה שהדברים ימשיכו ללכת טוב ביניינו :)


הוא:how much do you like me?
אני:umm
i like you very very very much 
הוא: (: 
אני: what about you?
הוא:well... i don't like you..
i actually love you
אני:you do?
הוא:yeah i do זה היה עכשיו ואז הוא היה צריך לישון כי זה 6 בבוקר שם T_T
עכשיו הבעייה היא שאני לא יכולה לבטוח בו בגלל שאנחנו מכירים רק שבוע וקצת אוליי שבועיים. 
אז לא יודעת.. לא נראה לי הגיוני.. למרות שגם אני מחבבת אותו אבל לא אוהבת (נראלי O.o) איך אפשר בכלל לדעת. אבל פשוט לא נראה לי שאפשר לאהוב מישהו תוך שבוע ובטח שלא מישהו שבחיים לא פגשת T_T (כן נהייתי קצת סקפטית מאז שנזרקתי לכלבים על ידי מישהו שאהבתי תנסו גם אתם pain changes people) אז אין לי מושג אם להאמין לו או לא ._.
פשוט הרסו לי את החיים עם הבעיות אמון האלו T_T נראה לי כאילו כול בחור הוא נצלן. סליחה לכול הבנים שלא כאלה אבל זה לא שאני יכולה להאמין לכם אז לא נורא.

0 תגובות
סרטוןEminem ft. LiL Wayne - No Love Lyrics *D...
Good For Nothing..
05/01/2014 22:18
just me :D
חיים, בית ספר, לימודים, מבחנים, חברים
טוב.. אז היום כפי שאפשר לראות בכותרת היה לי יום חרא T_T
בואו נתחיל עם זה ש.. היה לי מבחן בחשבון היום שהתכוננתי אליו אתמול לא כול כך הרבה אבל ידעתי טוב את החומר..הוא היה לי דיי קל אבל בסוף שסיימתי וביקשתי מהמורה לבדוק לי מסתבר שטעיתי על משהו ממש ממש קטן..ולא עברתי \: והייתי מזה מאוכזבת מעצמי...אבל החברה הכי טובה שלי עוד לא סיימה אז נתתי לה את התשובה אחרי שהמורה בדק לי את המבחן.. והיא קיבלה 100.. אני מרגישה מזה חרא.. גם מזה שאני לא שמחה בשבילה וגם מזה שכאילו אני לא עברתי והיא קיבלה מאה בגללי למרות שהיא גם לפעמים עוזרת לי.. אבל אף פעם לא קיבלתי מאה בגללה... אני יודעת שאני נשמעת ממש חברה רעה.. אבל זה ממש מתסכל אותי.. כאילו ברור שאני שמחה בשבילה קצת שהיא פעם ראשונה קיבלה מאה בחשבון אבל אני גם הייתי יותר גאה בה אם היא הייתה עושה את זה בעצמה. בטח עכשיו אתם חושבים שאני זבל T_T לא רוצה להישמע רעה אבל לא ממש אכפת לי.. כי פה אני אמורה לכתוב בדיוק את מה שאני חושבת ומה שאני מרגישה בלי שישפטו אותי.. אז מחר אני נשארת אחרי בית הספר לעשות את המבחן עוד פעם.. (תחזיקו לי אצבעות) והדבר השני שאני הכי מתביישת בו T____________________T היום היו צריכים לקרוא בכיתה בשיעור אנגלית.. וזה נושא שדיי קשה לי.\: ואני לא רגילה שקשה לי באנגלית.. כי תמיד הכול קל לי במקצוע הזה... וזה היה כול כך משפיל בשבילי... עניתי על השאלה והכול אבל אז היא פשוט שאלה למה כתבתי את זה? ולא ידעתי מה להגיד. והרגשתי ממש כמו ילדה מפגרת \: אני פשוט מרגישה שאם אני לא טובה כבר גם במקצוע שאני הכי טובה בו.. במה אני כן טובה..?\: בכלום... אני פשוט מרגישה שאני לא טובה בכלום שאני אף פעם לא אהיה טובה בכלום..חסרת ערך..חסרת משמעות בעולם הזה.. 
אני לא הולכת ממש להתלונן על זה אבל זה משגע אותי ומעצבן אותי.. 
והירידות מהילדים בכיתה זה גם לא עוזר T_T למרות שאני תמיד יורדת בחזרה אבל לא יודעים שבפנים הלב שלי דופק כמו משוגע כאילו הוא עומד להתפוצץ.. אני ממש נעלבת אני עצבנית.. אני לא מראה כלום על פני השטח אבל האמת היא שאני הילדה הכי רגישה בעולם כול דבר פוגע בי אני בוכה מכול דבר.. רק איכשהו לא בבית הספר..
טוב אני מקווה שמצבי ישתפר.. תאחלו לי בהצלחה.. אני מתה מעייפות שמתי לב שאני ממש עייפה בזמן האחרון.. וגם ממש ממש בדיכאון אז סורי \: תזכרו להחזיר לי אצבעות למבחן מחר lol
נתראה בפוסט הבא שלי.
טסתי לקחת ארטיק *_* cya.
0 תגובות
if you knew who i really am..
03/01/2014 18:33
just me :D
חיים, החיים שלי, עבודה, אני
לפעמים אני חובשת שאם אנשים היו יודעים מי אני ואיך אני מתנהגת באמת שאין אף אחד איתי בחדר הם בחיים לא היו מדברים איתי יותר והיו שולחים אותי לאיזה מוסד לחולי נפש .____. אני יודעת שכולם מתנהגים שונה כשהם לבד. אבל תאמינו לי שאני עושה דברים לא נורמליים.. אני מדברת לעצמי כמעט כול הזמן XD  שאני שמחה במקום לדבר לעצמי בקול רם אני פשוט שרה דברים שאני חושבת עם מנגינה מפגרת כזאת XD  פשוט קצת לא נורמלית <.< לא שהחיים שלי כאלה מעניינים שיש לי ממש מה לדבר לעצמי אבל אתם יודעים סתם דברים דפוקים שאני חושבת רוב הזמן על אנשים שאני שונאת וכאלה XD לפעמים אני חושבת שלשנוא אנשים זה לא טוב.. כי נגיד קורה משהו ואני מתנהגת רע למישהו אז אני מרגישה ממש ממש חרא עם זה. למרות שבכול הפעמים אני לא זאת שמתחילה עם זה. אבל בכול זאת זה מרגיש לי רע שאמרתי משהו מגעיל למישהו או כאלה דברים. זה רצת דפוק כן אבל לא יודעת זה כנראה פשוט מי שאני לא יודעת למה אני ככה.. 
אוקיי אז באלי רגע נושא חדש ולא קשור...
אוקיי מוכנים..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.מה אני רוצה להיות כשאני אהייה גדולה ^___________________^

אוקיי אז בחרא הזה אינלי מושגגגג!
בהתחלה חשבתי להיות מנתחת.. 
אחר כך.. חוקרת מוח...
ועכשיו מדענית O.o כן נשמע קצת מוזר.. אבל תשמעו זה ממש מגניב.. אני עוד לא יודעת של מה.. יש מלא מלא תחומי עניין שהייתי רוצה ללמוד עליהם אז אין לי מושג ^_^ מקווה שהכול יסתדר לי בקרוב ^_^ 
אני דווקא מרגישה דיי טוב עכשיו גם לדבר פה על החיים שלי ועליי במקום על האקס שלי כול הזמן כדאי שאני אעשה את זה יותר 3:

טוב ניפגש בפוסט הבא שלי :)
אוהבת 3>
5 תגובות
עבר זמן מאז שכבתי בעברית או בכלל..
29/12/2013 19:01
just me :D
חרא חיים, חרא יום, פרידה, חבר, זכרונות
טוב אז כן עבר זמן מאז שכתבתי.. אני באה לפה יותר שאני עצובה האמתי.. כי אין לי למי לספר.. אני מצטערת שאני דכאונית והכול אבל זה מה יש עכשיו לצערי. אוליי ישתפר בקרוב אני מקווה. וואי אתם מכירים את זה אתם כול כך בדאון שלא בא לכם לעשות כלום..? \: לא שאני באה להתלונן.. פשוט זה כמו יומן כזה בשבילי כאילו אני פשוט מספרת פה על מה שקורה לי.. והחיים שלי חרא.. אז.. אם אתם רוצים לשמוע סיפורי סינדרלה על כמה שהחיים יפים ובלה בלה בלה פה לא תמצאו כאלה דברים...אז בקיצור כול הקטע של הפרידה.. עדיין קשה לי לעבור הלאה..ממש ממש קשה..מי שעבר פרידה בטח מבין על מה אני מדברת במיוחד אנשים שזרקו אותם -____- בשביל מישהו אחר... -______________________-
בקיצור החיים חרא ^_+ מה יש עוד להגיד.. בנתיים אנחנו לא מדברים.. אני לא מבינה את זה לא מדברים בכלל בכלל וכול יום.. כול דקה.. כול שנייה.. אני חושבת עליו.. חושבת מה הוא היה אומר על זה.. מה הוא היה עושה אם הוא היה פה.. איך זה היה אם עדיין היינו בייחד.. סתם חושבת על זה שאני רוצה לדבר איתו.. מה אני רוצה להגיד לו.. מה שלומו.. מה הוא עושה.. אם הוא חושב עליי.. ועוד מלא מלא...\:  בקיצור אני חושבת שאני אדבר איתו ביום הולדת שלו.. לא עכשיו.. כי צריך להיות חזקים בשביל שאני אוכל להמשיך הלאה לא שזה הולך לקרות איי פעם -___________-
כאילו מה הקטע עברו כבר חודשיים \: ואני עדיין אוהבת אותו... לא מפסיקה לחשבו עלייו.. אני אומרת שלאף אחד לא אכפת.. אבל לאנשים כן אכפת פשוט מפריע לי שלו לא אכפת.. כי הוא כול העולם בשבילי...אז ב-31.1 נדבר איתו.. שזה יום לפני היומולדת שלי...נקווה שיהיה טוב.. 
חרא של חיים \:
0 תגובות
סרטוןBritney Spears Everytime lyrics Yo...
למחוק או לא למחוק..?
07/09/2013 19:25
just me :D
חיים, חיים משעממים, מה לעשות, עזרה
טוב. אני יודעת אני רק איזה כמה ימים פה אבל לא יודעת זה מרגיש לי כזה שלא ממש אכפת לאנשים ולא הרבה אנשים מסתכלים וזה : אז אני לא יודעת מה בכלל הטעם: גם אין לי שום דבר טוב לכתוב.. אז.. לשאלה למחוק את הבלוג או לא?: 

אם לא אז לפחות תנו לי רעיונות לשיפור וכאלה אני באמת עובדת עצות :

-תודה.
11 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
My Fvorite Songs ^_^
ME


REGRET NOTHING..