עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
וואווו שנים לא היייתי פה
08/12/2013 19:17
פאק איט
אוקיי אז מלא זמן לא הייתי פה ואני מצטער רצחח שלא הייתי שחכתי לגמרי והייתי שקוע בתוך עצמי .. אוהב את כוכלםם כלכך ואעדכן בקרוב מה היה תודדהה רבה לכלל מי שדיבר ועזר [: יום טוב חברייםם שליי
0 תגובות
תודה לאל [:
13/09/2012 19:37
פאק איט
ייששש תודה לאל זה קרה (:
היום אני והיא דיברנו אמנם קצת , אבל עדיין...
קיצר היינו בהסעה וזה ועשינו צחוקים ואז הסתכלתי עליה והיא התסכלה עליי ואז סיפרתי בדיחה והיא לא הבינה כזה למרות שכולם כן..
אז הסברתי לה והיא צחקה.. ואז חמש דקות אחרי זה ירדתי מההסעה וכולם כזה שנה טובה שנה טובה ואז התחלתי להגיד גם ולהשתגע וזה חח ואז כולם צחקו וגם היא [: אניודע שזה דבילי אבל זה עדיין משו לא ? מקווה שימשיך כך (: א' אם את רואה את זה אני מאוהבבב בךך 3>

12 תגובות
פשוט אוכל אותי..
10/09/2012 22:07
פאק איט
אני פשוט לא יכול יותר , זה קורע אותי מבפנים אני כל יום איתה בהסעה מנסה לדבר איתה ולא יכול לעשות כלום .. אני מאוהב בה מפאקינג כיתה ב'!
היא לא מתייחסת אליי יותר , היא טיפוס שיותר אוהב אשכנזים מה אני לא עושה כדי להרשים אותה ? אני דווקא מצחיק והרוב אוהבים אותי אבל אני משתגע שאני צריך לעשות הכל רק כדי למשוך טיפה את תשומת הלב שלה.. לפי מה שאניודע כרגע היא לא אוהבת אפחד אבל אני מת עליה ולא אני לא רוצה רק לשכב איתה או משו כזה.. אני רוצה להיות חבר שלה על אמת. ללכת איתה על שפת הים לדבר איתה לשים מוזיקה רגועה ושנהנה שנינו אבל אני פשוט לא יכול .. אני כל יום חוזר הביתה ומדמיין איך זה יכול היה להיות .. אבל זה לא. זה פשוט לא קורה .. אני חי בפאקינג סרט.
למסיבות אני לא הולך כי אני לא טיפוס של זה . אני כל הזמן שמח מבחוץ ומצחיק את כולם ומראה כמה שכיף לי בחיים אבל בתכלס בפנים באלי למות. חוזר הביתה שומע שירים עצובים ומנסה כמה שיותר להיות עם עצמי..
23 תגובות
החיים שלי ..
05/09/2012 22:18
פאק איט
טוב , חזרתי לחפור לכם חחח דבר ראשון לילה טוב לכולם D: (דרך אגב אני בן 15)
קיצר בקשר לסיפור הקודם אני יספר לכם מה קרה בקצרה . מה שהיה זה ככה :
יש ילדה אחת נקרא לה ע' בתחילת ח' אני אהבתי אותה והיא אהבה אותי אני לא ידעתי שהיא אוהבת אותי ולא עשיתי כלום בנוגע לזה ולהיפך מה שקרה איתה.
במהלך השנה היא התאהבה בחבר הכי טוב שלי. בבצפר אני והוא כמו אחים תמיד ביחד וכל החברים וכולם תמיד אומרים א' ו-י' אפילו עד אמצע שנה חשבו אנחנו אחים.
קיצר ביום העצמאות ע' ו-י' נהיו חברים אני אישית היה באלי למות , עזבו את זה שהוא קילל אותה כל הזמן מאחורי הגב ותמיד צחק עליה שהיא מכוערת כי היא ג'ינג'ית כאב לי לראות אותה איתו ולא איתי.
אחרי זה היו המון ריבים בלאגנים בכל החבורה (כי אנחנו חבורה של המון ילדים).
היה לנו מפגש לקראת סוף החופש היה ממש כיף ו-ע' הייתה שם. שליוויתי ילדה אחת לבית שלה כדי להביא דברים למדורה כדי להצית אותה יותר , ע' באה איתנו. במהלך זה שהלכנו אני וע' פתחנו הכל. עכשיו אני עוד אוהב את ע' אבל אני גם שונא אותה , למה ? בגלל שיומיים לפני סוף כיתה ח' אני והיא דיברנו , דיברנו על זה שמה שקורה צריך לקרות וכו' וכו' ואז פתאום שהיא דיברה עם י' היא אמרה , "לא נכון , אף פעם לא אהבתי אותו וגם לא דיברתי איתו". באותו הרגע היה באלי להרוג אותה ועכשיו אנחנו לא מדברים אפילו רבנו אני והיא וקיללנו אחד את השני וזה קיצר בלאגן עצום.
זה בקשר לסוף השבוע הזה.
 מה שקרה היום זה דבר אפילו יותר מדהים. יש ילדה אחת שהיא הקראש שלי מכיתה א' עוד שכולם אמרו איכס על בנות ואהבו בנים אני חליתי לה על התחת.
מה לא עשיתי בשביל להתחיל איתה או להיות איתה. עברו עליי ועליה הרבה דברים ואני די חייתי בסרט שהיא אוהבת אותי למרות שהיא לא ובכיתה ה' ו-ו' הייתי מתתייחס אליה כמו אל חרא. היא הבינה את זה והפסקנו לדבר .. אני עכשיו לומד בבצפר אורט והיא למדה בכיתה ז' בבצפר אחר. כל הזמן בכיתה ז' שהייתי רואה מישי עם קוקו או משו כזה דומה (בגלל שהיא תמיד עם קוקו) ישר הייתי מסתכל לראות אם זאת היא. בכיתה ח' היא הצטרפה לבצפר שלנו ושמחתי עד השמיים. היא איתי בהסעה עכשיו ואני מנסה לעשות הכל כדי שהיא תשים לב אליי אבל לא הולך .. לא נורא לא יקרה בכל מקרה .. טוב יאללה חלאס לבאס אתכם יש גם דברים טובים בחיים , בגלל שאנחנו חוזרים מבצפר כל יום בשעה 4 בצהריים היום משעה 18:15 עד שעה 22:00 נרדמתי אז אני די ערני חחח לילה טוב לכולם [: אני ימשיך לעדכן בהמשך (:
2 תגובות
סתם פריקה
04/09/2012 22:15
פאק איט
טוב אניודע שאני בן והכל ובלוג וכל השטויות האלה זה לבנות והכל אבל בואו אני יחדש לכם משהו .
גם לבנים יש רגשות גם יש בנות שפוגעות בבנים ואני לא אומר סתם אני אומר מניסיון אישי.
אל תחשבו שבנים משחקים בכן וצוחקים עליכם ורק אתן נפגעות זה לא נכון בשיט אתן יודעות כמה בי פגעו ? וכן אני רגיש ופאק איט אני מזל בתולה.
קיצר תפסיקו לפגוע בכל העולם ותשימו לב מה קורה סביבכם .. דרך אגב הידידים הכי טובים שלכן הם אלה שיוכלו להיות החברים המושלמים בשבילכן תפתחו טיפה את העיניים בנות.
הידידים הכי טובים שלכם יודעים עליכם הכל ועזרו לכן בכל מצב ואתן מודות להם בזה שהם ידידים טובים אז שימו לב מה קורה סביבכם..
19 תגובות