עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
פלד - עיצוב איכותי למפתחי עץ
16/06/2013 12:12
Yinon,Online Poker


 כשבוחרים חברה שמתעסקת במפתחי עץ, כדאי לבחור בחברה איכותית עם מוניטין ידוע בשוק, שמוצריה מחזיקים מעמד שנים רבות ולא מאבדים מהמראה ומהגימור הייחודי לעץ. חברת פלד הינה חברה מוכרת בשוק התריסים ודלתות העץ, והשירות בה אישי, אדיב ומקצועי. בקלות ניתן להתאים לכל חלון ולכל דרישה את התריס המתאים, מתוך מגוון של אפשרויות, צבעים, גימורים וסוגי עץ. העצים בחברה מעובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, תוך מתן תשומת לב לבעייתיות של עץ כגון עמידות בפני תנאי אקלים שונים ובפני מזיקים. לצורך פתרון הבעיות הללו, העץ עובר טיפול המשמר אותו הן מפני פגעי מזג האוויר והן מפני חרקים ומזיקים שונים. כמו כן החברה מספקת שירות תחזוקה למוצריה, ובמחיר שווה לכל נפש ניתן לתחזק את המוצרים כך שגם אחרי שנים יראו כמו חדשים. מוצרי העץ יוסיפו מראה קלאסי-רומנטי לכל בית בו יותקנו, וניתן להתרשם ממראם של הבתים בפרויקט שימור בתים בתל אביב, בהם מותקנים תריסי עץ קלאסיים שכאלו. החברה עובדת הן עם קבלנים והן עם לקוחות פרטיים והמוצר נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, ומספק פתרון עיצובי ופרקטי להצללה ולמיסוך. פלד הינה חברה ותיקה בשוק המתמחה ביבוא, שיווק והתקנת תריסים,  תריסי גלילה, חלונות ודלתות מעץ ובשילוב של עץ ואלומיניום, הפועלת כבר מעל לעשרים שנה ונחשבת מותג מוביל ואף שותפה לפרויקטים לשימור עשרות בניינים היסטוריים ברחבי תל אביב, יפו וירושלים, מה שהפך אותה לחברה הבולטת והמוכרת ביותר בתחום בקרב לקוחות מסחריים ופרטיים כאחד. בחברה מאמינים באהבה לעץ, שירות מקצועי ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מה שהופך אותה לבחירה הטובה ביותר ולאופציה הראשונה בביצוע עבודות מפתחי עץ איכותיות ומרשימות 

0 תגובות
ניירות ערך וסיגריות אלקטרוניות
24/02/2013 14:31
Yinon,Online Poker

סחר בניירות ערך עלול להביא לרווחיםנאים מאד. למרות זאת העובדה כי שוק ההון מאד דינמי, וכדי להרוויח חייב המשקיעלהיות מודע כל הזמן לערך ההשקעות שלו נחשב סחר בניירות ערך לעיסוק מלחיץ ביותר.הערך של ניירות ערך עלול להיות מושפע כמעט מכל תחום בחיים: בין אם זו אמירהפוליטית או מלחמה שמתרחשת ביבשת אחרת.

קיים קשר ישיר בין הלחץ הרב בחייהמשקיע, לבין הצורך שלהם לעשן. אנשים שמעשנים חיים, בדרך כלל, חיים לחוצים יותר.תחום ההשקעות בשוק ההון ובניירות ערך נחשב לתחום מלחיץ, בעיקר בשל העובדה כיההכנסה בתחום אינה קבועה כל חודש, ולעיתים אינה תלויה כלל במאמצי המשקיע.

עבודה בתחום מלחיץ כמו השקעה בניירותערך לצד נזקי העישון מגבירות בצורה משמעותית את הסיכוי לחלות במחלות שונות כמו לחץדם גבוה, התקף לב או אפילו סרטן. לכן רצוי מאד בייחוד בשביל אותם אנשים להפסיקלעשן. אחת הדרכים שנמצאו כיעילות ביותר להפסקת העישון הוא שימוש בסיגריותהאלקטרוניות. כדי ללמוד על הסיגריות אלקטרוניות והקשר בין עבודה עם ניירות ערך לסיגריותאלקטרוניות רצוי לבקר בקישור הבא: http://2all.co.il/Artical.asp?FType=165022&ID=17020&T1=104&T2=5&T3=1 

 

תריסי עץ

 

תריסי גלילה עשויים מעץ הינם אחד השימושים הנפוצים לעץ לצד דלתות מעץ, מסגרות עץ וארונות מעץ. תריסיהגלילה מאפשרים למשתמש לווסת את כניסת האור והאוויר לחדר. ניתן בקלות לפתוח פתחרחב החוצה וברגע שרוצים להחשיך את החדר להשתמש במנגנון ולסגור את התריס. למרותשתריסי הגלילה אינם נחשבים ליוקרתיים במיוחד, ניתן למצוא אותם בבתים רבים בישראלבגלל הנוחות שהם מעניקים למשתמש, המחיר הזול יחסית, אמינות המנגנון והתפעול היחסיתקל שלהם.

0 תגובות
מסגרות עץ ואלומיניום
23/01/2013 11:45
Yinon,Online Poker


 

החומרים הבולטים ביעילותם ליצירת מסגרות הם עץ ואלומיניום. האלומיניום הינו מתכת כסופה. אלומיניום הוא היסוד השכיח ביותר על פני כדור הארץ. למתכת האלומיניום שימושים רבים נוספים בשל זמינותו, העמידות שלו לתהליך החמצון ובעיקר בגלל משקלו הקל.

 

השימושים

 

אלומיניום היא המתכת השמישה ביותר (אולי אחרי ברזל). השימושים הרבים שלו נובעים בעיקר לאור העובדה כי בסגסוגת עם מתכות אחרות הוא מגיב בצורה גמישה וקלה לשימוש.

 

אלומיניום משמש ליצירת כלי רכב כבדים כמו מכוניות, משאיות, מטוסים, פסי רכבת ועוד. בנוסף ניתן למצוא אלומיניום גם בעדשות של טלסקופים.

 

מלבד לתחום התחבורה יש לאלומיניום שימושים רבים גם בתחום הבנייה – השימוש הבולט ביותר של האלומיניום בתחום זה הוא כחומר העיקרי למסגרות חלונות ודלתות.

 

עוד על מסגרות עץ ואלומיניום ניתן למצוא בקישור הבא:

 

http://www.bloger.co.il/tourismguide/49639/

 

מסגרות האלומיניום הינם עמידות לאורך זמן בפני נזקי הסביבה. גם במבנה בו חיים מעשנים, מצליח האלומיניום להחזיק שנים רבות ולא להתחמצן או לאבד מסגולותיו. למרות זאת עדיין מומלץ להפסיק לעשן בשל הסכנות הבריאותיות שיש בעישון הן למעשן והן לסביבתו. הדרך היעילה ביותר להפסיק לעשן לפי מחקרים רבים היא הסיגריה האלקטרונית. הסיגריה האלקטרונית הינה מכשיר חשמלי הפועל על בטרייה. הסיגריה האלקטרונית מדמה בדייקנות את פעולת העישון, החל משאיפת אדי המים שמדמים עשן, דרך צורתה שדומה מאד לצורתה של סיגריה רגילה וכלה באור קטנטן הנדלק בקצה הסיגריה שאמור לדמות ויזואלית תהליך בערה.

 

סוג נוסף של מסגרות הוא מסגרות העץ. המסגרת המקורית יוצרה מהעץ, עוד לפני שהייתה יכולת לעבד אלומיניום. מסגרת העץ אמנם פחות עמידה ממסגרת האלומיניום אך יתרונה הבולט הוא האווירה החמימה שהיא מכניסה הביתה והגמישות בעיצוב שלה.

0 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »