עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יוני 2017  (1)
חברה שעיסוקה הוא כיבוי אש צריכה לעמוד בתקנים
28/06/2017 18:40
תומר

כשאתם זקוקים לציוד ומערכות כיבוי אש ובטיחות אש במרחב העסק שלכם, אתם פונים לחברות מקצועיות שזהו תחום עיסוקן. החברות האלה מתאימות לכם את המוצרים הרלוונטיים ברמת הגילוי והכיבוי של דליקות, ואתם אמורים לישון בשקט בלילה בידיעה שאתם מוגנים מפני סכנת אש בעסק שלכם. עם זאת, חשוב מאוד לוודא שמדובר בחברה מקצועית שעומדת בתקני הבטיחות השונים בכדי למנוע סכנות מהותיות מאוד.

מהם התקנים הרלוונטיים, ומדוע חשוב לפנות רק לחברה שעומדת בהם?

מהם התקנים? התקנים לעבודה עם מערכות כיבוי אש הם אלה – תקן 129 לספק שירותי תחזוקה למטפים מטלטלים (עבור עבודה עם מטפים), תקן ISO 9002 לתכנון, מכירה, תחזוקה והתקנה של ציוד בטיחות אש, תקן 1220 להתקנה ואספקה של מערכות גילוי אש, ותקן 1596 לתכנון הנדסי והתקנת ספרינקלרים לכיבוי אוטומטי (עבור עבודה עם ספרינקלרים).

פונים רק לחברה בתקנים – כאשר אתם מתקינים ×¦×™×•×“ כיבוי אש, כמו גם ציוד גילוי וציוד סובב – אתם זקוקים לחברה שעומדת בתקנים המחמירים ביותר. אם תפנו לחברה שלא עומדת בתקנים האלה, אתם מסכנים את עצמכם עם מוצרים שאולי אינם בטיחותיים ותקינים ברמה המתאימה, ומעבר לכך – בביקורות אש של מכבי האש ושל חברות הביטוח, לא תעמדו בהצלחה.

ודאו כי אתם פונים לחברה מקצועית ותמנעו מעצמכם עגמת נפש עצומה

פנייה לחברה מקצועית בתחום ההתקנה וההתאמה של מערכות כיבוי אש עבור העסק שלכם היא תעודת ביטחון משמעותית ביותר עבורכם. כך, תוכלו באמת ללכת לישון בלילה בשקט, בידיעה שהעסק שלכם מוגן מאחת הסכנות המפחידות ביותר בכל מרחב מודרני – סכנת האש.

0 תגובות