עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
למה בכלל לקחת יועץ מס וכלכלה
17/01/2013 11:25
Maxim Nagorsky
למה בכלל לקחת יועץ מס וכלכלה לעסק שלך ?

אין ספק שכל עסק צריך יועץ מס וכלכלה כדי להתנהל נכון מול שלטונות המס והרשויות השונות וגם כדי לקבל יעוץ כלכלי מקיף אודות ההתנהלות של העסק שלכם. יעוץ מס איננו פינוק. יעוץ מס מאפשר לכם לממש את מלוא הזכויות המגיעות לכם מתוקף החוק ולא לשלם מס מעבר למה שהחוק דורש. לא מדובר כאן על מניפולציות שונות אלא על התנהלות נכונה ותקינה שתאפשר לעסק שלכם לצמוח ולא להתמוטט מרוב תשלומי מס שאין עליכם לשלם.

יעוץ מס מתכנן לכם את הדרך קדימה

יעוץ עסקי נכון תורם הרבה מאד לעסק שלכם. גם בתכנון מס נכון וגם בבקשה לזיכויים המגיעים לכם על פי החוק. אין צורך לשלם יותר מס ממה שהחוק דורש ולשם כך יש לקחת יועץ שמכיר את החוק וידע כיצד להתאים את העסק שלכם לחוק בכל הנוגע למיסוי. לעיתים מדובר בחסכון משמעותי לעסק – חסכון המתאפשר רק בעזרת מי שמומחה לחוקי המיסוי בארץ ולשינויים החלים בהם מעת לעת.

קבלו את מה שמגיע לכם

בישראל כל אדם חייב בתשלומי מס שונים. גם שכיר, גם עצמאי וגם בעל עסק או חברה בע"מ נדרשים לשלם מיסים שונים. יועץ מס טוב המכיר את החוק יכול ליצור מצב עבור העסק שלכם שבו תדרשו לשלם כמה שפחות מס על פי החוק, ולאפשר לכם לקבל את כל הזיכויים המגיעים לכם על פי החוק. כך אתם משלמים פחות מיסים ויכולים להשקיע את מירב כספכם להצמחת העסק שלכם. יועץ מס טוב ידע לעשות לעסק שלכם תכנון מס טוב שיוכל להשפיע על העסק שלכם לטווח הארוך ויוכל להגדיל עבורכם את הרווחים.

אודי שניג – ייעוץ מס מקצועי

ייעוץ מס מתבצע על ידי רואה חשבון המכיר את כל פקודות המס עד לרמת הפרט. אודי שניג הוא רואה חשבון המכיר את התחום לפרטיו, הוא בעל רשיון לראיית חשבון מזה 15 שנה והוא משמש כיועץ עסקי ואסטרטגי לחברות רבות. אתם מוזמנים ליצור קשר וליהנות משירות מקצועי ואישי כאחד.
0 תגובות
יעוץ מס וכלכלה לעסק שלך
17/01/2013 11:22
Maxim Nagorsky
מה יכול להועיל יעוץ מס וכלכלה לעסק שלך ?

עסקים רבים שואלים את עצמם את השאלה המטרידה– לשם מה לקחת יועץ מס או יועץ עסקי? יועצים לוקחים כסף עבור היעוץ אבל הם לא מסתכנים, הם לא נושאים באחריות להצלחה או לכשלון של העסק, אז למה בכלל להיעזר בהם? התשובה היא חד משמעית – כן להיעזר ביועץ מס או בייעוץ כלכלי מכל סוג שהוא. אין בעל עסק שמומחה בכל האספקטים הכלכליים של העסק שלו ובכל רזי החוק המתייחסים להתנהלות הכלכלית שלו. יועץ מס וכלכלה הוא כמו עורך דין שמסייע לכם בכל הנוגע לחוקים שונים. ייעוץ מיסוי וכלכלה הוא אחד החיוניים ביותר עבור העסק שלכם.

ייעוץ מס והחוק

על פי החוק כל עסק חייב בדיווח לשלטונות המס השונים. יועצי מס מייצגים את העסק מול שלטונות המס ומכירים את כל רזי החוק הקשורים לתחום זה. ניהול ספרים נכון והנהלת חשבונות טובה מועילה לעסק בניתוב ההוצאות ויכול לחסוך ולהשפיע על ריווחיות העסק שלכם.

באילו מקרים ניתן לקבל החזרי מס

•    הלוואה שנלקחה לצורך העסק תחשב כהוצאה מוכרת.
•    רכב המשמש לצרכי עבודה יכול להיחשב כהוצאה מוכרת.
•    הוצאות טלפונים סלולריים וקבועים יכולים להיחשב להוצאה מוכרת.
•    עסק הממוקם בבית שלכם יכול לקזז חלק מהוצאות העסק כהוצאה מוכרת.
•    סחורות הנרכשות לצורך מכירה נחשבות להוצאה מוכרת.
•    רכישת צרכי משרד שונים והוצאות דואר שונות נחשבים להוצאה מוכרת.

הוצאות אלה ורבות אחרות מקוזזות מן הצורך לשלם מס וכך אתם חוסכים כסף רב בחישוב שנתי. לא כל ההוצאות מוכרות במלוא 100 האחוזים וכמובן שלגבי כל עסק יש סעיפים שונים.

אודי שניג – יעוץ מיסוי וכלכלה לעסק שלכם

כדי לקבל יעוץ מיסוי וכלכלה שיחסוך לכם כסף רב פנו לאודי שניג – רואה חשבון מוסמך מזה 15 שנים, יועץ עסקי ויועץ מס וגם יועץ אסטרטגי לחברות שונות, ובעל נסיון בניהול פיננסי של חברות גדולות במשק. כאן תקבלו את הליווי העסקי הנדרש לכם, ותוכלו לספק לעסק שלכם דחיפה משמעותית בכיוון הנכון . בהצלחה !
1 תגובות
הכנת תוכנית עסקית לחברה חדשה
17/01/2013 11:18
Maxim Nagorsky
הכנת תוכנית עסקית לחברה חדשה

כל עסק חדש צריך תוכנית עסקית. תוכנית עסקית לעסק דומה לשרטוטי האדריכל לפני בניית הבניין או התסריט לפני צילומי סרט הקולנוע. ללא תוכנית עסקית לא ייתכן לצאת לדרך החדשה. תוכנית עסקית היא המסמך החשוב ביותר שיהיה בידכם כשתצאו לחפש משקיעים, שותפים או לבקש הלוואה בבנק כדי להתחיל להפעיל את העסק. תוכנית עסקית היא התוכנית שמתארת את העסק שלכם מכל האספקטים האפשריים על מנת להחיות דבר שנמצא בשלב זה רק בראש שלכם ואמור לצאת אל הפועל הלכה למעשה במציאות.

שלבים בהכנת תוכנית עסקית

בהכנת תוכנית עסקית יש להגדיר את המטרה העיקרית שלשמה כותבים את התוכנית העסקית. תוכנית עסקית יכולה לשמש עבור מספר מטרות וביניהן :

•    בחינת היתכנותו של העסק החדש ומדוע הוא מוצדק כלכלית.
•    תיאור רעיון העסק והדרך המתוכננת למימושו במטרה לגייס כספים, שותפים או הלוואות בבנקים.
•    הגדרת יעדים עסקיים וגיבוש תוכנית ריאלית למימושם.

הגדרת המטרה העיקרית של התוכנית העסקית תוביל את עריכת התוכנית ואלו פרקים בתוכנית יהיו משמעותיים יותר מאחרים. תוכנית עסקית איננה רק מסמך שיווקי, אלא כלי רציני לבחינת כדאיותו הכלכלית של העסק החדש שלכם. תהליך הכתיבה מתחיל באיסוף נתונים ובביצוע מחקר וניתוח של השוק והסקת מסקנות נכונות שעוזרות לגבש אסטרטגיה עסקית מתאימה ותוכנית שיווק פרטנית.

עריכת תוכנית עסקית על ידי איש מקצוע


כשאתם עומדים לפתוח עסק חדש ואתם מעוניינים לכתוב תוכנית עסקית מומלץ לקחת איש מקצוע בעל נסיון בתחום זה. התוכנית העסקית שלכם תוכל להכריע את עתיד העסק שלכם. גיוס משקיעים או לקיחת הלוואות יהיו תלויים בהרבה בתוכנית העסקית שתכתבו. אין לזלזל בכך ויש להיעזר באיש מקצוע.

צריכים תוכנית עסקית? צריכים את אודי שניג !

אודי שניג הוא מומחה לכתיבת תוכניות עסקיות שונות. הוא מוסמך לראיית חשבון ועבד שנים רבות כמנהל פיננסי בחברות מובילות במשק. אודי שניג משמש כיועץ עסקי ואסטרטגי לעסקים וגם עוסק בליווי עסקים. אם אתם מעוניינים לקבל תוכנית עסקית איכותית ומקצועית, זה הזמן לפנות אלינו!
0 תגובות
הגשת דוח שנתי למס הכנסה
17/01/2013 11:16
Maxim Nagorsky
הגשת דוח שנתי למס הכנסה והצהרת הון

כל תושב בישראל מעל גיל 18 חייב להגיש דוח שנתי למס הכנסה, פרט למי שנקבע פטור מחובה זו. במקרה של ספק בעניין זה מומלץ לפנות לרואה חשבון או יועץ מס כדי לברר את העניין היטב. את הדוח יש להגיש עד לסוף חודש אפריל של שנת המס הנוכחית לגבי שנת הפעילות בשנה אשר קדמה לה.

הדוח השנתי מרכז את ההכנסות וההוצאות השנתיות של העסק. מתוך סכומים אלו קובעים את המס המגיע למדינה על פי החוק. יש מקרים שאין התאמה בין הסכומים ששילמתם כמקדמה לרשויות המס במהלך השנה ולדוח השנתי שלכם. במידה וחוסר ההתאמה לרעתכם תידרשו לשלם את הפרשי המס ובמקרה הפוך תיהנו מהחזרי מס מהרשויות השונות, כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ.

מכיוון שהדוח השנתי מציג את סיכום התנהלותכם השנתית מבחינה פיננסית ניתן להשתמש בו גם כדי להפריש תשלומים לקופות גמל ולקרנות השתלמות, כך שניתן ליהנות מהטבות המס באופן אופטימאלי.

הגשת הצהרת הון

אחת לכמה שנים נדרשים הנישומים במדינת ישראל להגיש הצהרת הון. בדוח זה מצהיר האדם על כל רכושו הנזיל והמושקע במקומות שונים (נדל"ן, עסקים שונים וכדומה) כדי שלשלטונות המס תהיה נקודת התייחסות לדוחות שלו בשנים הבאות. במידה ואין התאמה בין הצהרת ההון ובין יכולותיו המוצהרות של הנישום יתבקש המצהיר לענות על שאלות מאיין הכסף שלו ואיך הגיע לידיו .

הגשת דוחות שנתיים או הצהרת הון – רק עם איש מקצוע

כדי לא למצוא את עצמכם במקום לא נוח מול רשויות המס השונות מומלץ להגיש דוחות אלה עם רואה חשבון או יועץ עסקי הבקיאים בחוק, והמבטיחים לכם טיפול מתאים ויסודי מול רשויות המס השונות.  

הצהרת הון אצל אודי שניג – בדיוק עבור העסק שלכם!

משרד של רואה חשבון הפירמה מוסמך מזה 15 שנים והוא נותן שירותי הגשת דוחות שנתיים והצהרות הון. משרד של רואה חשבון הפירמה הוא יועץ עסקי ומלווה עסקי לחברות רבות ויש לו נסיון רב שנים בניהול פיננסי של חברות מובילות במשק.
0 תגובות