עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2012  (1)
טיפול זוגי – כשהאהבה הולכת לאיבוד..
30/07/2012 11:09
orit
טיפול זוגי
לפעמים מגלים שאהבה נעדרת מהקשר, טיפול זוגי יוכל לסייע לכם להשיב אותה.. 
השגרה, היומיום, הטיפול בילדים, החובות בבנק, השעות הארוכות בעבודה ואיך לא שמתם לב שאהבה הלכה לכם לאיבוד. וכשעוצרים פתאום והיא לא נמצאת, החיפוש אחריה נהיה בלתי אפשרי והזוגיות מתערערת ובמקרים רבים יש כבר מחשבות על הסוף של הקשר, כי אם לא מוצאים את האהבה, להישאר יחד בגלל הרגל זה לא מספיק. אז מה עושים? מוותרים או מנסים לחפש קצת יותר טוב את אהבה, אולי עדיין אפשר למצוא אותה. אולי לפנות לאיש מקצוע בתחום של טיפול זוגי, לקבל סיוע במציאתה או לפחות כלים לבנות אותה מחדש כי גם אם זה לא יצליח בסופו של דבר, גם ההחלטה על פרידה צריכה להתבצע ממקום נכון ולהיעשות בצורה טובה. 

טיפול זוגי – אולי יש עוד סיכוי?

איש מקצוע בתחום של טיפול זוגי יוכל לסייע בחיפוש אחר האהבה ואולי יישום הכלים שיתקבלו ממנו, יוכל לסייע לבני הזוג להחזיר את הקשר למסלול. בכל זאת, אם הם הגיעו למצב של פנייה לטיפול, כנראה שיש משהו שכן מחזיק אותם ביחד, משהו שגורם להם לרצות להמשיך עם הקשר ולא להרים ידיים ממנו לחלוטין ורק הרצון הזה הוא כבר סיבה מספיק טובה לתת סיכוי לקשר הזה ומי יודע אולי הוא אפילו ישתפר ממה שהוא היה מלכתחילה ויעלה על מסלול יותר חיובי ויותר גדול. מסלו בו הם מעריכים יותר את האהבה ביניהם, שומרים עליה ולא לוקחים אותה כמובן מאליו. 

טיפול זוגי – והם חיו באושר ועושר..

אז טיפול זוגי אומנם הוא לא קסם ולא יכול לסדר לכם סיפור אהבה מהאגדות כמו שאולי הייתם רוצים. אבל הוא בהחלט ייתן סיכוי לנסות ולטפל בקשר שלכם ולקבל כלים למנוע מעצמכם מצבים כאלו גם בשנים הבאות שלכם יחד. אבל כאמור, בשלב שלא מוצאים את האהבה, אולי קשה לראות את הסיכויים לעבור את הקושי הזה ולהתגבר על המשבר הזוגי. פנייה לאיש מקצוע בתחום של טיפול זוגי, יכולה להיות הצעד לקראת שינוי ושינוי יכול להיות טוב ברוב המקרים, לכן, כדאי לעשות את הניסיון ולתת צ'אנס להמשך הקשר הזוגי שלכם.
0 תגובות