עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
היי לכם ^_^
לסיכום: אל תחלום את החיים שאתה רוצה בהם
פשוט תחייה אותם! :}
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
ישנו בוקר
29/09/2013 21:30
pink
כל בוקר , שאני קמה כשעיניי נפתחות לאט לאט, אני חושבת, האם זה מובן מאליו שקמתי? לעולם כזה יפה, כה מסקרן, מודה לכל רגע! מורידה את השמיכה, מתמתחת ויודעת שעומד לפניי יום ארוך, מעניין, שבו אנסה להוציא את מיטביי לפתור כל בעיה שבה אתמודד. האם משהו חדש יקרה היום? משהו ישתנה? היום יכול להיות שהחלום שלי יתגשם!!  -- כל יום הוא יום בפני עצמו. יום אחד, אני יכולה לקום בשום מקום, במקום מכוער, מקום לא יפה, אין בו אנשים. עכשיו אני חושבת, האם עליי להודות שקמתי? דווקא לכאן...מקום בלי תועלת. הרגע הזה שבו חשבתי אם עליי להודות, עבר והמסקנה יכולה להרות אינה אמיתית בפניכם או אולי מתחנפת אך, אני חושבת שתודה שקמתי למקום הזה, תודה על כך שבכלל עיניי נפתחו, תודה! 
כך, לאט לאט, אלמד לאהוב את המקום, להפיק תועלת, לנסות, לגלות. וויתור היא מילה כל כך קלה לעשייה. שבן אדם נתון במצב מסוים שבו הוא מנסה להשלים משימה כלשהי, דרכו ארוכה. לפעמים מחפשים קיצורי דרך אבל קיצור הדרך לעתים רק מאריך לנו את דרכינו. 
0 תגובות
שתי אפשרויות...(מוטיבציה)
26/09/2013 16:41
pink
יש זמנים בחיים שאתה מרגיש שרק בא לך לוותר, לא לדבר עם אף אחד,  פשוט לעזוב את הכל. החיים לא תמיד קשתות בענן...יכול להיות שישפילו אותך ויפגעו בך. יש לך שתי אפשרויות: אתה  יכול לנכשל, לשלילי שבך לשלוט בך. לשחק את האויב זה לא תמיד סוד המשחק. אתה יושב בקצה ההר,לידך איו אף אחד, אתה כמעט ונופל! חושב וחושב, חושב על האנשים שפגעו בך, על האנשים שאולי כן אכפת להם ממך. ואז מגיעה הדילמה: מה עליי לעשות? במה לבחור? טוב אז, האפשרות השנייה שונה, תנסה כל דבר אפשרי לרצות את עצמך, את המטרות שלך אבל זכור- אל תפגע באף אחד בדרך. תבדוק מהן הסיבות לבעיות שלך ותתקדם.  לא משנה כמה זה כואב, אתה תמיד לומד משהו ולפעמים אתה יכול רק להתחזק דרך הכאב. תדע שלא משנה כמה שחור יש, תמיד אור איפשהו, מחכה לך. לא דברים שליליים ורעים ידריכו אותך, למרות הפיתויים בדרך, תתמקד בפעולות החיוביות שאתה יכול לקחת, תפסיק למנות תירוצים. לפעמים בחיים הדברים לא ילכו כמו התוכניות שלך. החיים פוגעים בנו לפעמים כל כך קשה שאנחנו לא יודעים לאיזה כיוון ללכת. מרגישים חסרי אונים ומאבדים את האמונה שלנו. מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להתמקד בפתרון. להיות מאוזנים, לעצור הכל ולנשום עמוק, להיות חיובי- איפה שיש אהבה ומוטיבציה שם תהיה הדרך הנכונה. תמיד תיהיה תקווה, להאמין. אנשים שפוגעים בך, יכולים לעצור אותך אבל אתה, אתה בלבד! החלטת, לא משנה מה, להילחם. תאמין בלב שלך ואתה תמצא את מה שמגיע לך. תהיה סובלני, תתגבר על כל הפחדים שלך, תדוג עמוק בתוך תוכך ותוציא את הדברים הרעים, השליליים. לוותר אף פעם לא יאפשר לך למלא את הבקשות שלך. אנשים תמיד שופטים אחד את השני, אל תקשיב להם. אתה לא ליצן ולא נוצרת כדי לרצות כל אחד, תמיד תרגיש טוב עם עצמך וזה לא רע לשים את עצמך במקום הראשון, כמובן שלא יותר מידי. כשהעולם נראה משוגע ומתיש- תיצור את עולמך, עולם של אהבה ושלום. תמיד תהיה טוב, תעשה טוב. אם אתה לא יכול לעזור לאחר, לפחות אל תפגע. אנשים צריכים אותך, אנשים שאוהבים אותך, אפילו אנשים שלא פגשת תלויים בך, אל תחשוב לדקה שאתה לא חשוב, כי אף אחד לא יכול להיות האדם שנוצרת להיות. אני קיבלתי את זה שלא כל הדברים בחיים יכולים להיות שלי. כשאתה לא יכול לקבל את מה שאתה רוצה תלמד לאהוב את מה שכבר יש לך. אם אתה עדיין לא מרוצה אתה חייב ללמוד ולנסות את הדברים הנכונים על מנת להגיע לשם. החיים הם למידה ולפעמים החיים מכים בך כל הרבה פעמים שכבר נמאס לך, אבל דבר אחד נשאר- האמונה. לא לוותר, הספינה שלך אולי דולפת, תאטום את החורים האלה. אנשים עושים כל כך הרבה טעויות בחיים שלהם, אבל זה לא אומר שאני כישלון. כי כישלון זה לא אומר ליפול, זה אומר להישאר למטה כשיש לך הזדמנות לקום.  אנשים אולי יודעים מה השם שלך, אבל הם לא יודעים את הסיפור שלך. הם אולי שמעו מה עשית, אבל אין להם מושג מה עברת כדי להגיע לאותה נקודה שאתה נמצא בה. לבסוף, זה לא משנה מה אנשים חושבים זה חשוב מה שאתה חושב על עצמך. תעשה מה שמתאים לך עד גבול הטעם הטוב כי אתה לא צריך לרצות אף אחד תזכור שכל ההצלחה באה עם המון עבודה. אתה נולדת להצליח. 
4 תגובות