עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
רשת צל  (1)
ארכיון
מרץ 2012  (1)
רשת צל
27/03/2012 16:20
baruh
רשת צל

חודשי יולי אוגוסט ידועים לשמצה בארץ ישראל, למרות שיש מקווי מים עדיין מאוד חם. טיולים תחת השמש הקופחת הופכים להיות מאוד מסוכנים אם לא נערכים כראוי ומורחים קרם הגנה ונעזרים בכובעים כאלו ואחרים אין כל כך הרבה מה לעשות אם אתם בשטח הפתוח. אם אתם בית עסק כגון מסעדה, בית קפה או קניון יהיה מאוד קשה למשוך לקוחות במזג האוויר הקיצי אם לא תפרשו רשת צל שתגן מהשמש.


רשת צל – הגנה על הבריאות


מעבר לכך שהשמש מאוד לא נעימה היא עלולה להיות מאוד מסוכנת. כיום חשיפה לשמש מגדילה את הסיכויים לחלות בסרטן. הקרינה מאוד גבוהה לכן אנשים רבים מקפידים למרוח קרם הגנה. החשיפה לשמש מסוכנת עבור כל הגילאים, כך שאין הנחה לאף אחד וכולם צריכים לשמור על העור. אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על עצמנו חוץ ממריחת קרם הגנה היא לשהות במקום מוצל. לא תמיד אפקטיבי לפרוש שמשיות, בייחוד בשטחים נרחבים, לכן מה שיכול לענות על הצללה במקום גדול הנה רשת צל.


רשת צל – הצלה על ידי הצללה


אנשים רבים אוהבים לבלות בשמש, אם בכדי לספוג מעט ויטמין די ואם על מנת להשתזף. כיום, בשל המודעות הגבוהה לנזק שעלולה השמש לגרום נראה שיש יותר ויותר אנשים שמעדיפים לשהות במקום מוצל. ניתן לראות פריסה גדולה של רשתות צל בבתי קפה, בריכות, מסעדות וכל מקום שיש בו לקוחות במשך הקיץ. הבריכה, שנחשבת למקום בילוי מועדף בחודשי הקיץ בכדי להתקרר הופכת להיות גם המקום שבו נחשפים ביותר לשמש. פריסה של רשת צל מעל למספר נקודות בבריכה תגן על הלקוחות ותהפוך אותם לשמחים ובטוחים יותר לאורך היום. ילדים לא תמיד מודעים לחשיבות השהייה בצל בכדי בייחוד בשמש, לכן חשוב מאוד להציב מעל בריכת הילדים הקטנים רשת צל.