עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני בת 16 וחצי מהדרום.
כאן אני יספר כל מה שעובר עליי בלי לצנזר כלום, לא שמות ולא מעשים.
אני מקווה שתהנו...
ואל תשפטו אף אחד!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אקסים
07/01/2014 21:10
ThatGirl
אוייי עינייני אקסים זה דבר קשהה !
לילווש החברה שליי הראתה לי שיחה שלה ושל האקס שלי שהוא כתב שעדיין הוא לא שכח ממני וכל זה
ואקס אחר ישלו חברה וסבבה והכל אני לא מקנאה כי אני לא אוהבת אותו יותר, אבל עוד השנה הוא אמר לי כמה פעמים שהוא עוד אוהב אותי וביום אחד הוא החליט שהוא לא מדבר איתי ואין לי בעיה שהוא לא אוהב איתי אבל לנתק את הקשר ביום ואני צריכה לנחש למה הוא לא מדבר איתי ואז אתמול גיליתי שיש לו חברה מכוערת!
אין מה לעשות ואני רוצה עוד לשמוע את הסיבות המטומטמות שבגללן הוא לא מדבר איתי כי הוא אמר שהוא יסביר לי אבל הוא עדיין לא אמר ליי הוא ילד חרא הוא אמר לי שהבעיה אצלו היא שהוא מוריד מהערך שלו ואמרתי לו כמה הוא מדהים ואז הייתי צריכה לדעת מחברה שיש לו חברה אז אמרתי לו תהנה עם החברה המכוערת שלו ושהוא חרא!! יש אותו ביותר מגעיל?!
ובסילבסטר נאנסתי הייתי מסוממת הלכתי לישון אצל חברים זה היה כאילו הגוף שלי ישן אבל כל הפנים לא הייתי עירנית, הרגשתי הכל, שמעתי הכל אבל קפאתי לו יכולתי לזוז לא הוצאתיי שום צליל פשוט קפאתי!!!
0 תגובות
טיפה המשך...
26/12/2013 15:42
ThatGirl
וואו אני רואה את מיכאל בבצפר וואו באמת שרציתי לנשק אותו הוא פשוט שם. אני כבר לא יודעת מה אני רוצה מעצמי וממנו כי אני כן מוכנה להיות איתו בכל מובן שהוא אבל זה נראה לי כאילו הוא ילך לספר לכולם :\ אני לא יודעת מה לעשות

0 תגובות
That Girl . . .
21/12/2013 00:01
ThatGirl
נתחיל מההתחלה..
זה התחיל בחופש כלשהו שנה שעברה, הוא היה שם ובהתחלה לא התייחסתי כי זה כולה מישהו מהכיתה שלי, לא מישהו מיוחד.
פעם ראשונה שעישנתי (FYI נחנקתי) תאמת בהתחלה הוא התנגד לזה שאני יעשן כי הוא מכיר את אח שלי אז לא היה לו נעים להביא לי פעם ראשונה סיגריה אבל בסוף שכנעתי אותו ולמרות הכל הוא הרגיש אשם.
בלילה הזה לא עישנתי עוד אבל הייתי איתו ועם חברים שלו, דיברנו כל הלילה.
כולם נרדמו ורק אני הוא וחבר ממש חמוד שלו נשארנו ערים, הם הלכו לעשן כל 5 דקות ואני באתי איתם כי אני אוהבת חברה של בנים והם נתנו לי יחס :)
וככה זה המשיך רוב הלילה בסוף הלכנו לישון וישנתי כפיות איתו, עם צנטי, ומאז הרגשתי אליו משהו. בהמשך השנה אני עישנתי קבוע כל הפסקה בבצפר, זה אומר שעישנתי 2-3 סיגריות ביום ובשישי שבת הייתי עצבנית.
בסוף השנה היה לנו איזה ערב כיתה היה דווקא טוב היינו עם המורה שלנו ושתינו בירות ואני הלכתי לחדר של זאתי שאירחה אותנו ושתיתי שם שוט וודקה (ואן גוך אוכמניות ניראלי) כי זאת הייתה החובה שלי היה ממש טעים..
בסוף נישארתי לישון אצלו, יותר נכון אצל אחותו בדירת חדר בקיבוץ שלהם. וזה הגיע לזה שעשינו סקס.
אח"כ "חבר" שלו נכנס איתו ואמר שהוא צריך להתקלח בחדר שלה ושאל אם זה יפריע לי אז אמרתי שלא ובאמת לא הייתה לי בעיה.
הוא התקלח ואני נשארתי בחזייה הוא היה יותר חתיך מצנטי הרבה יותר, בסוף מסתבר שזה היה בןדוד חורג שלו ולא ידעתי, וניסיתי לעשות אנאלי (סקס בתחת) וזה כאב אז הפסקנו. הוא כיבד אותי. קראו לו מיכאל.
לפני כמה ימים הוא התחיל לדבר איתי שוב ועשינו שיחות סקס בסקייפ אני נשארתי בתחתונים והוא היה פעם אחת שהוא אונן ערום.
הוא הכיר לי את חבר שלו, אח של איזה מישהי שפעם החשבתי אותה חברה שלי, לו קוראים אור.
אתמול אני התנשקתי עם מיכאל ואור היה ממש כיף, והתגעגעתי לנשיקות של מיכאל ישלו נשיקות עדינות כאלה. התנשקתי איתם אחד אחרי השני והייתי מעדיפה להיות עם מיכאל לבד, אור לא מושך אותיי הוא גם ערס אבל פחות ממיכאל, בינתיים אני רוצה עוד לשבת איתם ולסקס זה יגיע רק עם מיכאל לא עם אור,למרות שלאור יש ציפיות שאולי יהיה סקס ואני אומרת שלא אני מקווה שזה לא ימשיך ככה כי אני באמת רוצה להשאר לבד עם מיכאל
0 תגובות