עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2014  (1)
עיצוב מושך מקורי ומושקע עבור מרזבים מעוצבים!
20/07/2014 15:57
תמיר
מרזבים, גגות רעפים

תחזוקה של בית אינהדבר של מה בכך, ועל מנת שהיא תעשה בצורה טובה עד כמה שניתן, יש לדאוג בראשובראשונה להתקנה של ציוד מתאים ובין השאר גם מרזבים. האמת היא כי יותר ויותר בעלינכסים ובתים מבינים כיום את הצורך הנרחב במרזבים. התפקיד שלהם הוא לא רקלנקז את מי הגשם מהגגות, אלא גם למנוע מצבים של רטיבות, הרס, נזקים בלתי הפיכיםלקירות חיצוניים ופנימיים ועוד. מעבר לכך, באמצעות מרזבים ניתן לפנות מים עומדים.מים מן הסוג הזה מהווים את מוקד המשיכה העיקרי של חרקים ומזיקים. פינוי של מיםעומדים יכול לשפר באופן משמעותי את ההיגיינה בסביבת הבית ולתרום לתחושה נעימה יותרבקרב הדיירים.

יש סוגים רביםשל מרזבים לפינוי מים וניקוז גשם מהגגות. יחד עם זאת, המאפיין המשותף לכולםהוא התפקיד של פינוי המים אל גינה, חצר או מקום המאושר על ידי הרשויות.כך תדעו מה לבחור


מי שמתלבט ביןאפשרויות שונות יכול לבצע את הבחירה בהתאם לשיקולים הבאים:

א. חיצוני או פנימי – הבחירה ביןחיצוני או פנימי תלויה בעיקר בצרכי הבית ובמבנה. כל הפתרונות לניקוז ופינוי מיםמאפשרים שילוב חיצוני או פנימי, לבחירת הלקוח. היתרון של אמצעי פינוי חיצוני הואשניתן לתקן אותו בקלות, אולם החיסרון הוא חשיפה מוגברת לפגעי מזג האוויר.

ב. חומר גלם – השיקול העיקריבעת בחירת מרזבים עבור הבית או העסק בא לידי ביטוי בהשוואה בין חומרי הגלם. ייצורפתרונות ניקוז מאלומיניום מבטיח משקל נמוך ועמידות נגד חלודה, אך אפשרויות אחרותהן שימוש בנחושת המעניק ערך מוסף מבחינה עיצובית. גם פח מגולוון או אבץ יכולים לתתמענה על דרישות מן הסוג הזה.

ג. פינוי - השימוש במרזביםלצורך פינוי מים או ניקוז מאגרים עומדים כפוף להוראות הרשות המקומית ובעל הנכס אוהדירה אינו מחליט לבדו. לפיכך, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שמבצעים התקנהולוודא כי הכל נעשה על פי החוק והתקנות.

0 תגובות