עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2017  (1)
ריהוט גן – עמידות אל מול עיצוב
29/05/2017 15:39
tamara
ריהוט גן, ריהוץ חוץ, ריהוט גינה

כאשר אנו מחפשים רהיטים לבית, נשאף וודאי לקנות את הטוב ביותר. ברובהמקרים הנתון הדומיננטי על פיו נחליט האם לקנות או לא את פריט הריהוט, יהיה המראה העיצובי שלו. אולם בעת נדבר על ריהוט גן, יתווספו מספר בדיקות נוספות אשר תכרענה בסופו של דבר את הכף. מכיוון שבגינות ובחצרות ישנה חשיפה יתרה של מזג האוויר, סביר להניח כי בעונות מסוימות הריהוט שיוצב במקום ייפגע בצורה מסוימת ממנו. על כן חשוב כי נשים את עמידות הרהיט אל מול סגנונו העיצובי בכל עת בו נרצה להתחדש ברהיטי גן.


כיצד ניתן לבחור בין רהיטים אשר ישמשו אותנו למשך זמן רב לבין אלו המעוצבים לטעמנו ?


השאלה הנ"ל מתארת מצב בו רק אחת מהאפשרויות תהייה קיימת אצל אותו מוצר. אולם בפועל אין כך הדבר. רבים מהחברות והעסקים המייצרים את רהיטי הגן, אשר מנסים לשלב בין סגנונות ייחודיים ומרהיבים תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים. אנו כלקוחות הקצה, נהיה מחויבים אמנם לבדוק את המוצר הסופי אך ביכולתנו גם לברור בין ההיצע הרב עוד קודם לכן.


אם נפתח את אותם אתרים המציגים את ריהוט הגן המחולק לקטגוריות, נוכל לשים לב גם לחתך החיפוש אשר יציג לנו מפרט טכני עשיר לצד תמונות וסרטונים שונים.עובדה זו מראה לנו עד כמה חשוב לבוא על ההבדלים בין שני נושאים חשובים אלו ברכישת רהיט גן חדש. מבחינת עמידות חשוב יהיה לוודא תקינות המוצר, עמידתו בפני נזקי מזג האוויר כפי שצוין קודם לכן וכמובן עמידתו בתקני הבטיחות השונים.


למרות כי בנושא שמישותו של הרהיט העתיד להיות מוצב בגינתנו, הבדיקות די ברורות, הרי שבמישור העיצובי הנושא נתון לפרשנות. ריבוי סגנונות העיצוב מביאים לא אחת לבלבול וחוסר אונים אל מול החבירה הסופית שלנו. באם נדע להתאים את המראה שלהרהיט המסוים למראה הקיים בבית ובחצר, הרי כי שני נושאים חשובים אלו יקנו לנו פריטריהוט איכותי, עמיד ונפלא שיתאים לצרכים ולמטרות אותן הצבנו מבעוד מועד.


קרא עוד: עיצוב גינות 

0 תגובות