עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אני, אתה
05/11/2011 22:38
צ'וטה

כולם הולכים עם עצמם לעצמם. אחד הולך ברחוב עם עצמו ולא מסתכל ימינה ושמאלה וכשהוא מסתכל לצדדים הוא רואה אותה ואותו ואותה ואותו... וכולם נראים לו....

הוא רוצה לחייך, להגיד שלום אבל הזרם הולך בכיוון אחד מבלי להסתכל הצידה והוא ממשיך לביתו הוא סיים לקנות בחנות את המצרכים הביתה הוא סיים לקנות חולצה ומכנס שהוא הבין שזה יעשה אותו יפה וכשהוא מגיע הביתה הוא מסתכל במראה והוא שונא,  שונא את עצמו. הוא מגיע לבית ריק ומחכה... עוברות מס שעות ויוצא שוב, פוגש חבר מדברים על היום שהיה, על היום שעבר, על היום שיגיע.

הם מסיימים לשתות קפה הוא מומרץ עם אנרגיות אך לא יודע ולאן להוציא אז או שהוא יוצא בערב לשתות עם חבר מחכה שמישהי, שמישהו יסתכל עליו ויתן לו אישור שהוא יפה ורואים אותי. הוא חוזר הביתה יום חדש מגיע מה הוא מבין שהיום חוזר על עצמו וגם הלילה הוא רוצה יותר מזה, עמוק מזה אז הוא מחפש בספרים, באנשים ומחפש את עצמו, מי הוא ויום אחד הוא רוצה לנגן ביום השני הוא רוצה לצייר ביום השלישי הוא כבר מתבלבל והוא מציג את עצמו כאדם מורכב, מצחיק כי זה מה שמבדיל אותו מכולם וזה מה שגורם לו להרגיש מיוחד. כשהוא בחדר עם עצמו הכול מתרוקן ונשאר הוא עם עצמו, משעמם לו אז הוא שותה יין ומעשן סיגריות, שומע מוזיקה מרגשת, מוזיקת עולם שמחייה לו את החלומות והתקוות האם כשהוא ילך לישון זה יגמר שוב??

0 תגובות