עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

סולאר מרקט היא חברת יזמית המתמחה בתכנון, יבוא ושיווק של מוצרים חדשניים המופעלים באמצעות אנרגיה סולארית בלבד. אנו חרטנו על דגלנו את נושא קידום השמירה על איכות הסביבה ויצירת חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל, תוך כדי הקפדה על איכות השירות ואיכות המוצרים אותם אנו משווקים. בין מוצרינו ניתן למצוא:
מפוחים סולאריים לאוורור והוצאת החום מהגג
מגוון תאורת סולאריות לרחוב, לאבטחה ולגינה עוצמתיות ואיכותיות במיוחד.
צוות המהנדסים שלנו שמחים לייעץ ולספק פתרונות לכל בעיה.

מרכז מכירות ארצי: www.solarmarket.co.il
077-5567986
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
פתרונות לחסכון בחשמל
תאורת סולארית עם גלאי תנועה
19/07/2015 23:57
סולאר מרקט - הבית הסולארי שלי

יוצאים לחופשה ? רוצים שתהיה תאורה בחצר להרתעה גם כשאתם לא בבית ?  זרקור לד סולארי עם  גלאי תנועה עכשיו במבצע מיוחד. http://www.solarmarket.co.il/Product/תאורה-סולארית---זוג-ספוטים-סולארים-50-לדים--חיישן-תנועה-דגם-גור


מה זה מפוח סולארי ?
16/07/2015 00:12
סולאר מרקט - הבית הסולארי שלי
 מה זה מפוח סולארי ומדוע חובה להתקין בכל גג רעפים? הקיץ בישראל בשיא עוצמתו וכולנו מחפשים הקלה בחום. בבתים פרטיים ובמבני תעשייה, חלק ניכר מהתחממות המבנה נגרמת ע"י חום המצטבר בחלל הגג. כאשר החום אינו מפונה, אנו מפעילים את המזגן במשך שעות רבות ומגדילים את הוצאות חשבון החשמל בצורה ניכרת. כיום ישנם פתרונות אוורור חכמים וידידותיים לסביבה שאינם מצריכים שימוש בחשמל ומבצעים אוורור טבעי .

מפוחים סולארים לאוורור חלל הגג הם פתרון חדשני וידידותי לסביבה בתחום אוורור גגות טבעי. המפוח מוציא את החום המצטבר בחלל הגג החוצה ובכך מקרר ומוריד את הטמפרטורה בחלל הבית כולו. מפוחים אלה מנצלים את אנרגיית השמש ללא חשמל וללא צורך בחיווט, לטובת הפעלת המנוע החשמלי ועובדים בכל זמן שהשמש זורחת. בכך נחסכת עד 30% מצריכת החשמל על מיזוג.

המפוחים מאווררים את הגג בצורה רציפה, שקטה ויעילה. מעטפת המפוח בנויה פח מגולוון שחור והוא בעל פרופיל נמוך ומעוצב, המשתלב בגג בצורה מושלמת. לפרטים נוספים הקליקו:
תאורת גן סולארית - מבצע מיוחד
23/06/2015 10:36
סולאר מרקט - הבית הסולארי שלי
תאורה סולארית, תאורת גן סולארית

מבצע רביעיות!
ארבעה מוצרים סולארים במחיר מנצח + משלוח חינם למזמינים באתר.

שרשראות לד סולאריות

פרחים סולאריים לגינה

תאורה סולארית לכניסה לבית + חיישן תנועה

עמודי תאורה סולאריים לגינה


www.solarmarket.co.il