עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
באבלס
10/06/2012 13:29
סיוון
באבלס
בעשור האחרונה האינטרנט התפתח בצורה מיוחדת,עקב פיתוח הטכנולוגיה נוצרו משחקים רבים באינטרנט,ישנם כיום
כמויות ענקיות של אתרי משחקים אך לא כולם מכילים משחקים ממכרים ומהנים,אחד המשחקים עליהם אנחנו מדברים
הוא באבלס, משחקי באבלס הם משחקים מיוחדים ומאוד מוכרים,גולשים מכל העולם מחפשים אתרי משחקים עם משחקי באבלס
עקב כך שמשחקי באבלס הם משחקים בעלי גיוון רחב וישנם המון משחקי באבלס נגישים ברשת.
במשחק באבלס עליכם לשגר מתותח בועות,ברוב משחקי הבאבלס מדובר בבועות אך ישנם משחקים רבים שמדובר באלמנטים
שונים שקשורים לגיוון הרחב שקיים במשחקי הבאבלס,כאשר תשגרו את הבועות המטרה שלכם תיהיה לדייק בזמן השיגור ולהפנות
את הכוונת שלכם על בועות שזהות בצבע לבועה ששיגרתם,במידה ותצליחו לייצר רצף של מעל שלוש בועות זהות הן יתפוצצו ואתם
תרוויחו נקודות,המטרה מבחינתכם היא לא להיפסל ולהרוויח כמה שיותר נקודות,במידה ובאמת תיהיו טובים ותצליחו לצבור המון נקודות
תוכלו להיכנס לטבלת השיאים של משחקי הבאבלס ותוכלו לראות את עצמכם ברשימת השחקנים הטובים בבאבלס,ישנו גיוון רחב מאוד
של משחקי באבלס,יש עשרות משחקי באבלס שונים ברשת בהמון שפות,משחקי באבלס הם משחקים מאוד מוכרים ברשת וגולשים
מכל העולם משחקים בהם.
אתם נפסלים במשחקי באבלס כאשר אתם משגרים יותר מידי בועות בלי לדייק ולפגוע וכאשר יקרה מצב שהבועות יפגעו בתותח אתם
תיפסלו ותיאלצו להתחיל את המשחק מהתחלה,לכן חשוב לדייק ולנסות לפוצץ כמה שיותר בועות,במשחקי באבלס דרושה מחשבה
ותיכנון לפני כל שיגור אך ישנם משחקי באבלס שבהם יש שעון שמודד את הזמן ולפי זה אתם מקבלים נקודות,לכן אם תיתאמנו תוכלו
לצבור המון נקודות ולהיכנס לטבלאות השיאים.
כדור בעננים
01/04/2012 12:59
סיוון
כדור בעננים

כדור בעננים - מהו סוד הקסם?

משחק המחשב, כדור בעננים, הוא אחד ממשחקי המחשב הפופולאריים והמבוקשים ביותר היום ברשת. רבים מן השחקנים ברשת בין אם מבוגרים יותר או צעירים יותר, בוחרים לשחק במשחק זה על פני המשחקים האחרים הזמינים ברשת האינטרנט. אם כן, מה הופך את המשחק, כדור בעננים לאחד המשחקים המובילים המושך קהל שחקנים כה רחב? בכתבה הבאה ננסה לענות על שאלות אלו באמצעות בחינת תכונותיו של המשחק. 

סוד הקסם של התוכן

סוד הקסם של המשחק, כדור בעננים, הוא בפשטות של המשחק הבאה לידי ביטוי באופן בו נצברות הנקודות, בטכניקה הפשוטה ובהיעדר אמצעים מתוחכמים הנדרשים מהשחקן על מנת לשחק. כל אלו מאפשרים לשחקנים בכל הרמות ליהנות ממשחק פשוט ומהנה. בנוסף, מהות המשחק שהיא לגלגל כדור בין שבילים הנמצאים בעננים אינם מהווים תוכן המכיל אלימות מסוגים שונים או ידע מוקדם וניסיון במשחקי מחשב. מסיבות אלו, המשחק סוחף אליו קהל שחקנים בכל הרמות והגילאים הנהנים ממנו. 

סוד הקסם בתפעול המשחק

על מנת לשחק את המשחק, כדור בעננים, על השחקן להשתמש במקשי החיצים שעל המקלדת בלבד. מקשי החיצים ימינה ומקשי החיצים שמאלה מאפשרים תזוזה של הכדור ימינה ושמאלה, מקש החץ העליון מאפשר הקפת הכדור לצורך מעבר של מכשולים, מקש החץ התחתון מאפשר האטת המהירות של כדור ומקש הרווח מאפשר תפעול המשחק כמו מעבר בין השלבים וגם קפיצות של הכדור. הטכניקה הפשוטה והאמצעים בהם יכול השחקן לשחק במשחק גם הם הופכים אותו לאטרקטיבי במיוחד וזמין לקהל שחקנים בכל הגילאים והרמות.

סוד הקסם במטרת המשחק

מבחינת הנקודות הנצברות במשחק, גם כאן באה לידי ביטוי הפשטות של המשחק. צבירת הנקודות במשחק, כדור בעננים, מתאפשרת לאחר סיום השלבים ובאופן בו ביצע השחקן את גלגול הכדור בשלבים. צבירת הנקודות תעלה יותר עם סיום השלב במהירות רבה יותר. האתגר שבצבירת הנקודות בדרך זו היא בקושי שבביצוע הקפיצות והתזוזות בזמן הנכון תוך כדי מהירות גבוהה של הכדור. השחקן אינו נדרש לתכנן אסטרטגיה מורכבת או לצבור נקודות כתוצאה ממהלכים המעודדים אלימות ולכן מוצא את המשחק פשוט להבנה.

לאור האמור לעיל נראה כי סוד הקסם של המשחק, כדור בעננים, הוא במרכיבים השונים של המשחק ובייחודיות ובפשטות אשר מביאים את השחקנים להשתמש במשחק יותר ויותר.

 

 

משחקים ברשת
30/01/2012 14:58
סיוון
משחקים ברשת

משחקים ברשת הם ללא ספק אחד מההנאות הרבותשרת האינטרנט מספקת לנו בכל מקום בו נהיה, בבית, בעסק, בחוף הים, במשרד, בטיסה,בנסיעה באוטובוס, בבית קפה, בספרייה העירונית, בכל מקום, בכל שעה ורק במידה וישלכם מחשב מכל סוג שהוא עם חיבור פשוט לאינטרנט. משחקים באינטרנט הם ללא ספק כבר לארק סתם משחקים אלא תרבות של ממש לכל דבר, למשחקים יש ביקוש, פופולאריות וקהלמעריצים אדוק הדואגים לרכוש אותם בכל גרסא עדכנית שיוצאת לשוק מיד עם שיווקם, חלקםנמצא שעות רבות מול מסך המחשב, מכורים לחלוטין.

 

עולם וירטואלילחלוטין:

משחקים ברשת מאפשרים לשחק הראשילבנות לעצמו ולו לפרק זמן מוגבל עולם וירטואלי משל עצמו. באמצעות המשחק הוא בורחמהעולם האמיתי אל מציאות חדשה, מלהיבה ומרתקת של גיבורי על, משחקי אקסטרים בהםהשמיים הם הגבול, הוא כובש ממלכות, מציל נסיכות, נוהג במכוניות מרוץ, לוחם אמיץללא חת  ולמעשה יכול להיות כל מה שהוא רוצהבפרטיות ביתו מבלי לטרוח, בקלות ובנוחות.

 

משחקים ברשת בכלהזמנים:

כמו בכל תחום אחר בחיים גם במשחקים ברשת ישאת הקלאסיקות של כל הזמנים. אלו הם אותם משחקים מוכרים ואהובים שכולנו תמיד אוהביםלחזור אליהם והחברות המייצרות גוזרות קופונים בכל פעם שהם מוציאות גרסאות חדישותועדכניות של המשחק המקורי. המשחקים הללו הם קלאסיקות שלא נס חיקם כדוגמת השרברביםהאיטלקיים בסופר מריו או משחקי הכדורגל של פיפ"א וכדומה.

 

מה כל כך מהנהבמשחקים ברשת?

שלל המשחקים באינטרנט מהווים מקור משיכה לאקטן לכל אחד מאיתנו ללא הבדל גיל, שפה, דת, גזע וצבע. הם זמינים לכל אחד בכל עתובכל מקום, תמיד כשנמאס ממשחק אחד אפשר להתחיל את השני מבלי לחשוב פעמיים. קל מאודלשחק בהם, חלק מהמשחקים הם ללא תוספת תשלום, יש מגוון רחב שלהם, ניתן לשחק בכל שעהבמהלך היום און ליין, אפשר לשחק לבד, לשחק עם אדם אחר בחצי השני של כדור הארץ אועם החבר הכי טוב שלך. המשחקים באינטרנט הם הדרך הטובה ביותר למלא כמה שעות של פנאישאין לכם משהו אחר לעשות.

 

כל אחד יכול:

כל אחד יכול לשחק באינטרנט גם אם אין לו כלמושג במחשבים. פעוטות רכים בשנים, ילדים בגיל בית ספר, סבא וסבתא שלך ואפילוהמטפלת הפיליפינית שלך. המשחקים ממכרים, מאתגרים ומרתקים למסך הקטן מבלי יכולתלזוז.