עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברת זינגר שערים בעלת נסיון של למעלה מעשרים שנה, מאחורינו אלפי התקנות ולקוחות מרוצים, בסקטור הפרטי, המוסדי והממשלתי.

חברת זינגר שערים פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן מצד הציוד אותו היא מתקינה והן מרמת השירות הגבוהה. הציוד המותקן על ידי חברת זינגר שערים הינו ציוד אירופאי מהרמה הגבוהה ביותר, כל התקנה של מנוע לשער חשמלי וכל תיקון שער חשמלי נבדקים בקפידה, כך שהשער החשמלי יהיה תקין, יעיל ובטוח.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
בקרו אותנו
מה צריך לדעת לפני שמזמינים טכנאי שערים
17/08/2018 09:25
זינגר שערים חשמליים
הזמנת טכנאי שערים היא פעולה לא מסובכת, אך למצוא טכנאי מקצועי, זה כבר עניין אחר. תיקון השער החשמלי היא פעולה אשר מצריכה נסיון של שנים, ואין לחסוך בו. כל תיקון לא מקצועי בדרך כלל מקצר את חיי המנוע, תנועת שער לא חלקה המלווה בקפיצות, חריקות ונקישות. אי הבנה של המערכות גם יכולה להפוך את השער לסוכן לעוברי אורך ורכבים וחושפת את הלקוח לתביעות מיותרות.
טכנאי טוב אמור לזהות את התקלה בדרך כלל בדקות ספורות, במקרים נדירים התקלה היא קשה לאבחון. לכן שימו לב לזמני האבחון והתיקון. רוב התיקונים לוקחים פחות מחצי שעה עד שעה.
ישנם המון סוגים וחברות של מנועים, חלקם יותר טובים יותר וחלקם טובים פחות. כולם בסוף יניעו את השער, השוני בינהם יהיה ברמת האמינות לאורך חיי המוצר ומחירי חלקי החילוף, גם לרמת השירות והתיקונים יש תפקיד באורך חיי המוצר. ישנן חברות אשר חלקיהם יקרים מאוד ולא בהכרח טובים יותר מחברות אחרות. אנו עובדים עם חברת פרוטקו איטליה אשר ידועה באמינות ללא פשרות. 
המלצה שלנו לבדוק בקפידה את החברה שאתם מזמינים לתקן את השער החשמלי  שלכם, להזמין טכנאים עם נסיון רב, ולא להתפתות לטכנאים זולים שכן תיקונים אלו רק יפגעו במוצר ויקצרו את חייו. 


0 תגובות
שערים חשמליים
15/08/2018 17:52
זינגר שערים חשמליים
שערים חשמליים, מנוע נגרר, מנוע כנף
שערים חשמליים  הינם שערים אשר עליהם מותקן מנוע אשר מניע אותו. קיימים סוגים שנים של שערים חשמליים, לכל שער נתאים את המנוע הנכון, כך שהמערכת תעבוד לאורך שנים בצורה יעילה, בטוחה והכי חשוב אמינה. לכל שער יש מבנה מסוים שאליו מנוע השער החשמלי צריך להשתלב. כמו כן למידותיו ומישקלו יש תפקיד בבחירת המנוע לשער החשמלי. 
שערים חשמליים נגררים- הינם שערים אשר נעים על מסילה ברצפה או ע״י קורה קונזולית (ללא מסילה ברצפה) ישנם שערים חשמליים נגררים בעלי מסילה עליונה והשער תלוי בעזרת גלגלות אשר נעות במסילה העליונה. לא משנה באיזו צורה בנוי השער, השער הגרר נע ימינה ושמאלה בקו ישר.
על העשר אנו מתקינים פס שיניים אשר מונע ע״י גלגל השיניים אשר קיים במנוע  השער החשמלי הנגרר. כאשר המנוע עובד הוא מסובב את גלגל השיניים שר מניע את פס השיניים שעל השער החשמלי הנגרר ובכך נוצרת לנו התנועה לפתיה ולסגירה.
שערי כנף- שערים אשר מסגרתם תלויה על משקוף בעזרת צירים. תנועתו של שער חשמלי זה היא כמו תנועה של דלת כניסה בבית.
מנועים לשערים חשמליים אלו הינם מנועי בוכנה ע״י כניסת ויציאת הבוכנה נוצרת תנועת לסגירה ופתיחה.
מחסומי זרוע חשמליים- מחסום בעל מוט אלומיניום כאשר הוא למטה הוא סוגר את המפתח, כאשר אנו נותנים פקודת פתיחה למתקן המוט עולה ונהפך לניצב לקרקע ובכך פותח את המפתח ומאפשר תנועת רכבים.
0 תגובות