עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברים
noa8ניצןעדן מאיראלמהבין הצללים
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
הג'ימיל
6535251@gmail.com
תחרות!
שמתי לב שכולם עושים תחרויות לכן גם אני והתחרות שלנו עוסקת ב...יצירה!!!! כן כן ! אז ככה שלחו לי תמונה של משהו שהכנתם לחדר , לבית ספר , וכולי ... ואני אחליט איזה רעיון הכי טוב , הקריטריונים הם :
-אתם הכנתם
-קל להכנה
-מוצרים שאפשר למצוא בכל מקום
התחרות היא עד ה1.1.15! בהצלחה!!!
ספר מחזור
30/12/2014 19:53
daniela
היום אני עומר קובי ונתן כתבנו חמשירים לספר מחזור , וכשהלכנו למחנכת לברר מה צריך לעשות היא אמרה שאני ועומר נהיה זוג והם יהיו זוג כדי שזה ילך יותר מהר , במהלך ההכנה דיברנו , צחקנו ובעיקר עבדנו . היה לי ממש כיף איתו ונראה לי שגם לו , וכשחן באה אז גם אתה צחקנו ועומר ואני גם קצת עליה , הנקודה זה שהיינו 3 שעות ביחד וצחקנו ממש , עשינו גם קפיצות על הפופים , הוא עזר לי עם הספרים של הספרייה - עכשיו זה הקטע כשעמית באה [ חברה שלו לשעבר] הוא ישב איתה ועבר איתה על החמשירים ונראה כאילו הוא ממש שקט ותמים לידה . 
זה נורא מעצבן , מה לעשות עם זה ?
2 תגובות
אז ככה!
18/12/2014 23:45
daniela
הוא אומר שהוא לא אוהב אותי אמא שלו אומרת ההפך , הוא צוחק איתי וזורם איתי כשליה ועמית לא בסביבה אבל כשהן כן הוא לא מדבר איתי וצוחק רק איתן ....  לפעמים הוא ממש מדבר איתי בווטצאפ ולפעמים הוא קוטל אותי ברמות !מה לעשות? , אני לא כותבת כדי להוציא החוצה אלא בשביל לקבל עזרה!
0 תגובות
היום רבתי עם זוהר !
15/12/2014 23:32
daniela
הילדה הזאת היא ממש מעצבנת! זה היה שיעור תנך והיא לא למדה , אז היא כל הזמן הפריעה לנו ללמוד [ זה היה חומר חשוב] אז ביקשנו ממנה די והיא לא הפסיקה והתחילה לריב עם כולם וכשהיא רבה עם עומר אז היא צעקה "לא ואתה ! הצעת לדניאלה חברות בווטצאפ!" למזלי הוא הבין את המצב שלי ולא אמר שזה לא נכון אלא אני אוהבת אותו , אלא הכחיש .וביקש ממני בטלפון לנסות להרגיע את המצב, חברים שלו הבינו אותו , ולא עשו עניין רק שהיא יכולה לספר עכשיו הכל ! אוף איתה! אני עדין אשמח לעזרה!
0 תגובות
זה היה אדיר ונדיר
13/12/2014 23:30
daniela
טוב תקשיבו אני לא אכתוב יותר אסף מטעמי פרטיות - מעכשיו יקראו לו עומר .

אז כה עומר איחר בכמה דקות אבל כשהוא הגיע התחלנו לשחק נשיקה סטירה וכל הזמן כשמישהי יצאה אז אמרו "בטח דניאלה עכשיו אומרת ' גנבת חברים '" או מהו בסגנון , זה גם הביך אותי וגם זה היה לידו והוא שמע את זה {אנחנו לא חברים } כולם היו פחדנים ואף אחד לא נישק את השני , עשינו לילה לבן ובאחד המשחקים יצא שאני ועומר ביחד , והסתובבנו לאותו צד , אז עשינו כאילו . הפאונטה זה שהוא כל הזמן דיבר איתי וצחק , ולא סתם - למשל כשהייתי קצת עייפה הוא שאל למה אני לא באה וכו'... באותו יום גם לא הרגשתי טוב אז הודעתי בקבוצה שאולי אני לא באה והוא דיבר איתי בפרטי , וכאילו אמר שיהיה משעמם אם זה יהיה 4 בנות...

אבל באיזה שהוא שלב , כשמישהי אמרה הנה הזוג החדש [ כדי לעצבן אותי ] הוא אמר בקול רם " מישהו אמר שאני בככל אוהב אותה?!" 

מה לעשות??? אני אובדת עצות...
0 תגובות
לא משנה מה יקרה אני לא ארדם!
09/12/2014 19:06
daniela
יש מסיבת פיג'מות ביום שישי הקרוב עם אסף , אז נויה [שיושבת לידי] שאלה אותי :"את רוצה שאסף יציע לך חברות במסיבת פיג'מות?" ואני עניתי "כן" והיא אמרה "טוב, אני אדאג לזה " באותו אחר צהריים נפגשנו אני נויה ומוריה ואז נויה שאלה אותי שוב ועניתי לה כן אבל אל תגידי לו ,  אז צחקה ואמרה "כן בטח ..." ואז הן עשו איתי סימולציות [מצבים] על דברים שיקרו לי ולאסף ואני ממש צחקתי וזרמתי איתן , ואז אמרתי להן שכשהוא יציע לי חברות אני אחבק אותו ... אז נויה אמרה " טוב אני אגיד לו..." מה לעשות???? אני לא אשן מהפחד שהוא לא יציע לי חברות ואני לא אשן ממה שיקרה אם הוא כן ... אוף תעזרו לי!!!!אני לא מעלה סתם פוסטים , תעזרו לייי בבקשהה
0 תגובות
מתנה חמודה במיוחד!
05/12/2014 23:29
daniela
חומרים:

חפיסת קלפים

טושים

מספריים

מחורר

סרט

דבק

הכנה:

מסמנים מקום בכל הקלפים ומחוררים שם חור , אחר כך גוזרים דפים לרצועה של חמישה סנטימטר על רוחב כל הדף . מדביקים את הרצועה על הקלף בין שתי החורים וכותבים בעברית או באנגלית 52 דרכים בהן אתה מדהים [ אתה גורם לי לחייך ,  אתה אף פעם לא משעמם אותי , אתה לא נוחר ,  וכו...] השחילו את הסרט בין כל החורים וזו אחלה מתנה!

0 תגובות
כבר אין לי כותרת לדבר הזה...
04/12/2014 17:31
daniela
אוף זה מעצבן אותי , בהתחלה הוא אומר שהוא לא אוהב אותי ואז אמא שלו מספרת לאבא שלי שהוא עומד להציע לי חברות ואחרי זה הוא מדבר , צוחק ומגן עם כל בת אחרת חוץ ממני , למה אהבה זה דבר מסובך?! ): ): ):
2 תגובות
משהו חמוד לחדר ומשהו חמוד למגירה
03/12/2014 22:45
daniela
מוצרים :

בקבוק 
חומרי יצירה

הכנה :

גזרו את הבקבוק בעזרת מספריים קשטו אותו וצבעו שימו בפנים טושים ודברים גדולים שלא נכנסים בקלמר סדרו את זה במגירה והנה לכם !!

מוצרים :

גרב ישנה ונקייה
בקבוק משפריץ
חוט
מחט

הכנה:
הכניסו את הבקבוק המשפריץ אל הגרב וחתכו את הגרב קצת מעליו הכניסו את השוליים הגזורים לבפנים והפכו ,תתפרו את הקצה  והנה לכם משפריץ לבוקר !
0 תגובות
זוכרים אותה?
03/12/2014 07:11
daniela
החברה שלי , שעזבה לבית ספר אחר , החלטתי לדבר איתה , אז נפגשתי איתה חצי שעה לפני הפעולה וסיפרתי לה הכל היא אמרה להפגש איתו בלי שאף אחד ידע ולשאול אותו אם הוא בעניין , אני לא יודעת אם להקשיב לה כי :

א. יכול להיות שהוא ירד מזה בגלל הפגישה.

ב. אני חושבת שהיא הולכת לספר לחברה שלה [שעזבה איתה] וזה ממש יעצבן אותי .

ג. אני לא רוצה שהמשפחה שלי תדע מזה .
0 תגובות
צריכה לשתף מישהו!!
01/12/2014 22:42
daniela
איך המשימה הזאת אפשרית ?! אז אני יודעת שזה הוא ... אבל מתי ? איפה ? איך ? נו שזה יקרה כבר , אני מחכה לזה הרבה!!! איך מחכים לזה בלי להתחרפן ? אוף זה מעצבן אותי מתי הוא יעזור אומץ ויציע לי?איזה מבאס זה!):
0 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »