עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2013  (1)
מחירון שיפוצים
08/05/2013 17:09
קבלן שיפוצים
החלטתם לשפץ דירה, ובכן סימן שחסכתם מספיק כסף או שהחלטתם לוותר על טיסה לחו"ל השנה. בכל מקרה כדאי לכם לבדוק את המחירים לפני שאתם מזמינים קבלן שיפוצים לפרויקט גדול.  מכיוון שהמחירים לא ידועים לכולם, שיפוצניק רמאי יכול לקבוע את המחיר שהוא רוצה. זקוקים לבעל מקצוע בתחום? אתם מוזמנים למצוא אותם באתר יצאת גדול. כל אחד מהקבלנים אצלנו נבדק בדומה לתכנית הטלוויזיה יצאת צדיק.

הדבקת ריצוף

כדי להחליף את הריצוף בחדר כלשהו או בדירה כולה, לא תמיד צריך  לשבור אותו. פשוט אפשר להדביק עליו את מרצפות חדשות. המחיר מתחיל ב 130 ₪ למטר מרובע מסתיים ב 180 ₪. מחיר נמוך באופן משמעותי יכול להעיד על בעל מקצוע שאינו מנוסה או מיומן בעבודתו. מחיר גבוה במאות אחוזים צריך להדליק נורת אזהרה. זאת לא יכולת על אנושית.

בניית קיר גבס וצביעתו

עבודות גבס הם דרך נפלאה לחלק דירה אחת לכמה דירות או למשל לתחום שטח כלשהו במחסן. עלות הקמת קיר נעה בין 200-300 ₪. המחיר כולל צבע. כאשר בוחרים קיר גבס יש להתאימו למקום. ישנם קירות עם חומרי בידוד חזקים במיוחד, קירות חסיני אש ועוד. בדקו את התקנות המתאימות לפני הזמנת קבלן שיפוצים.

צביעת חדר

במקרה הזה המחירים מתחילים ב 850 ₪ ונגמרים ב 1100. כמובן שמדובר בחדר סטנדרטי פחות או יותר ולא בחדר בגודל של דירה. המחיר צריך להיות כולל צביעת תיקרה. אם צבעי אומר מעלה את מחיר השיפוצים בגלל שאתם דורשים ממנו לצבוע גם את התקרה, סימן שמדובר בבעל מקצוע שיש לבדוק את אמינותו.

איפה מוצאים שיפוצניק איכותי?

בנוסף לאתר אנו מחלקים ברחבי הארץ גם את המדריך המודפס שלנו המרכז בעלי מקצוע לפי אזורים. בכל אחד מהנושאים תוכלו למצוא מחירון בהתאם לנושא -  כך שתוכלו לדעת יותר על  המחיר כאשר אתם מדברים השיפוצניק ולפני שאתם נותנים לו את הפרויקט.

0 תגובות