עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני אנסטסיה (שם נפוץ אני יודעת!)
אני איבתי את הסיסמה לבלוג הקודם שלי עם הסיפור "Dark fire"
לכן אני אמשיך לכתוב אותו מהבלוג הזה!!!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
Dark fire  (11)
הודעה  (1)
ארכיון
Dark fire- פרק 47
03/03/2013 12:02
princess of darkness
Dark fire
עצרתי מתנשפת והסתכלתי מאחורי. אף אחד לא היה שם פלטתי אנחת רווחה כבר הייתי בטוחה שיהרגו אותי. הסתובבתי ונתקלתי בזוג עיניים חומות לוהטות. לקחתי צעד אחד אחורה זה היה זאק. "זאק מה אתה עושה פה?" אמרתי מנסה להישמע בטוחה אך רעדתי. פחדתי ממנו הכוח שלו היה עצום, והוא לא היה לבד הוא היה שם עם סאלי. "איימי?! מה את עושה פה ?! ומה זה הריח המטונף שנודף ממך?" אמרה סאלי בהפתעה. "אה........" פלטתי וניסיתי לחשוב על מה לומר. אבל עם הם עם סטיוארט הם צריכים לדעת שאני זאבה לא? "מה אתם עושים פה?" שמעתי קול קפוא וארסי מאחורי. הסתובבתי זה היה ג'ייק. "אנחנו פה כדאי למנוע מלחמה בין הערפדים לזאבים." אמר זאק בביטחון מלא. "ואיך אנחנו אמורים לבטוח בכם?" אמר ג'ייק. "אנחנו?! ממתי זה אנחנו?! תראה הם לא תקפו אותי למרות שהייתה להם הזדמנות! הם הרבה יותר חזקים ממני. ואם הם היו עם סטיוארט הם היו יודעים שאני זאבה אז תעשה טובה!" הטחתי בו, ואז פניתי לזאק וסאלי "אני סומכת עליכם אבל צעד אחד שגוי וטוב תוכלו רק להתפלל למוות זה ברור?" אמרתי בקול תקיף. הם הנהנו והרחתי פחד באוויר. אוקיי אני מתה על חוש הריח הזה! "טוב אז בואו אחריי אני בטוחה שתוכלו להועיל לנו" אמרתי והובלתי אותם אחרי. ג'ייק בהה בי בפליאה אך לא אמר דבר, מה הוא כבר יכול לעשות?הרי אני פה הזאבה המלכותית לא הוא. כשהגענו למחנה שלנו כולם היו בחוץ ובהו בי באימה. "תרגעו הם בסדר." אמרתי בנימה מרגיעה. "נסיכה אני לא מפקפק בך אבל את בטוחה בקשר לזה?" אמר דרייק. "כן לגמרי סמכו עליי." אמרתי. עדיין היו להם ספקות. "נו קדימה אני סומכת עליהם וכולכם יודעים עד כמה קשה לי לסמוך על אנשים." אמרתי מפצירה בהם. "אוקיי עם איימס אומרת שזה בסדר אז זה בסדר! אני סומך עלייך בעיניים עצומות אל תעכזבי אותי איימס." אמר מקס. "מקס התחת שלך בטוח איתי." אמרתי בחיוך כולם פרצו בצחוק חוץ מקלואי וג'ייק.
1 תגובות
Dark fire- פרק 46
21/02/2013 16:25
princess of darkness
Dark fire
"וואו באמת לא ידעתי כמה שהכוחות שלך שווים בחיי!" אמרתי ושרקתי. "כן, תאמיני לי היה קשה אבל הם היו עסוקים מדי בריבים של עצמם ולא שמו לב לזה שצותתי להם." היא אמרה בגאווה קורנת. "טוב לפחות עכשיו אני יודעת שאנחנו ביתרון." אמרתי. 
* * *
"כן יש לנו קצת זמן לאמן אותך. אני בטוחה שג'ייק כבר התחיל לאמן אותך, דרך אגב איך את וג'ייק?"
שאלה אותי מנדי. "אה...זה...אמ...אני וג'ייק נפרדנו." אמרתי ופרצתי בבכי. "אוי אני כל כך מצטערת לא ידעתי" היא אמרה וחיבקה אותי. "ז-זה בסדר" אמרתי והרגשתי שוב בשליטה עצמית. קמתי והתמתחתי. "טוב אני צריכה קצת אוויר פתוח וחוץ מזה מה זה נמאס לי לישון!" אמרתי בהחלטיות ויצאתי. מנדי יצאה בעקבותיי. "מה את הולכת לעשות?" היא שאלה ושמץ של דאגה נשמע בקולה. 
"המ...למצוא את טיי! לא ראיתי אותו מלא זמן! וחוץ מזה מה רע באימונים." אמרתי וצעדתי לאוהל של טיי. "היי איימי, היי מנדי כבר חזרת?!" אמר טיי ויצא לקראתנו. "כולם ידעו על זה חוץ ממני?!" התעצבנתי קצת בגלל חוסר הידע שלי. מנדי הסמיקה וטיי השפיל את מבטו. "מ-מה    ? או!" רק עכשיו בגלל חוש הריח המפותח שלי קלטתי ריח של תשוקה נודף מטיי ומנדי. הם היו מאוהבים! 
אני ברוב אדיבותי הדבקתי את שניהם לנשיקה וברחתי בתקווה שעשיתי עבודה טובה. 


0 תגובות
Dark fire- פרק 45
25/01/2013 23:00
princess of darkness
Dark fire
נשמתי עמוק אבל לא הצלחתי לפתוח את פי. "זה בסדר שלי, אמבר ביקרה אותנו היום אנחנו יודעים." הוא אמר לי בשלווה. 
* * *
"א-אתם יודעים?" שאלתי מוכת הלם. "כן שלי,למה את חושבת שאיימי לא כאן מטילה אימה עלינו?" הוא אמר וחיוך בצבץ על שפתיו. "אבל יש רק דבר אחד אתם עוד לא יודעים..."אמרתי שוקעת בזיכרון לא נעים על השיחה שלי אמבר. "מממ...תני לי לנחש! אמבר מתחילה לחשוד בך?" הוא שאל פוגע בול! "לצערי הרב כן ואני לא יודעת איך להשיב אליה את אמונה." אמרתי בקול מהורהר. "הי כשאיימי תתעורר אני בטוח שהיא תחשוב על פתרון, בנתיים הסירי דאגה מלבך." הוא חייך חיוך אוהד וחיבק אותי. חייכתי. "טוב דבר אחד אני יודעת אני נותנת אמון מלא בכם". 

עם איימי: 
התעוררתי. "וואו איך שהראש שלי מתפוצץ!" אמרתי כשהתקף מיגרנה תקף אותי. "אלוהים אדירים איפה הערפדים האלה כשצריף אותם?!" הטחתי בזעם לעבר האוהל. מנדי נכנסה לפתע. הרבה זמן לא ראיתי אותה. "היי איימי, אני מניחה שאת כבר מודעת לזה שלא הייתי כאן בערך שבוע." היא אמרה. "לא..האמת היא שאני באמת תהיתי איפה את אולי תוכלי לספר לי" אמרתי וחיוך רפה נסוך על פניי. "אני מניחה שיש לך התקף מיגרנה?" שאלה מנדי. "כן, את בהחלט קלת בול." אמרתי. בלי הזהרות מיותרות היא הניחה לי את ידה הקרירה על המצח, מיד הוקל לי. "וואי הרגע הצלת לי את חיי. " אמרתי בהקרת תודה. "אין בעד מה אני מניחה שעוד שנייה והיית מתפוצצת!" היא צחקקה. "אכן כן." חייכתי. "טוב אז בואי אני אספר על המסע שלי." היא חייכה חיוך קל והתחילה לספר.

"וואו באמת לא ידעתי כמה שהכוחות שלך שווים בחיי!" אמרתי ושרקתי. "כן, תאמיני לי היה קשה אבל הם היו עסוקים מדי בריבים של עצמם ולא שמו לב לזה שצותתי להם." היא אמרה בגאווה קורנת. "טוב לפחות עכשיו אני יודעת שאנחנו ביתרון." אמרתי.  
2 תגובות
Dark fire- פרק 43
12/01/2013 00:14
princess of darkness
Dark fire
 "אה..לא חשבתי שהם איתכם." היא ענתה לי בהיסוס קל. היא יודעת משהו שאני לא.."תגידי את יודעת איפה איימי?" שאלתי. דחקתי אותה לפינה. "לא..א-אני חי-חיפשתי אותה בשבילכם א-אמבר" היא ללא ספק הייתה מבוהלת. 
* * *
"את יודעת משהו על איימי? איפה היא נמצאת? מה היא? כמה חזקה היא?" שאלתי אותה. "מה?! מובן שלא! עוד לא הצלחתי למצוא אותה!" היא ענתה, ראיתי שהיא ממש לחוצה. "טוב אם את אומרת,את יכולה ללכת." אמרתי. היא ברחה במהירות כזאת שאפילו אני לא אצליח להשיג אותה. 

נקודת מבטה של שלי:
היא ידעה! היא הגישה שאני יודעת משהו שהיא לא! חשבתי לעצמי והגברתי את המהירות שלי אפילו יותר. לא ידעתי לאן אני רצה אל הייתי חייבת לברוח. לבסוף הגעתי אל המחנה של איימי והלהקה. נתקלתי בדרייק. "וואה וואה ילדה לאט! את יכולה להעיף למשהו את הנשמה ככה!" הוא אמר והקים אותי. ללא ספק הוא היה מבוהל כהוגן. "אתה חייב לעזור לי אמבר יודעת, איימי בסכנה ס-סטיו-" אמרתי במהירות והייתי חסרת נשימה. "לאט חמודה עכשיו תסבירי לי שוב ותנסי לנשום בין לבין" הוא אמר לי. נשמתי עמוק אבל לא הצלחתי לפתוח את פי. "זה בסדר שלי, אמבר ביקרה אותנו היום אנחנו יודעים." הוא אמר לי בשלווה. 
1 תגובות
Dark fire- פרק 42
03/01/2013 22:17
princess of darkness
Dark fire
שעתיים אחר כך:(נקודת מבט של דרייק)
המ...היא עדיין ישנה. היא כל כך יפה כשהיא ישנה, איך ג'ייק היה יכול לוותר על אוצר שכזה? חשבתי לעצמי. נשמעו צעקות מבחוץ מיד יצאתי החוצה. הצעקות היו של וונסה וג'סטין. "הי על מה אתם רבים עכשיו?" שאלתי. "הוא טחן את כול ההמבורגרים!!!" צרחה וונסה. ג'סטין צחק וחיבק אותה. 
* * *
"אוקיי..." אמרתי והתרחקתי מהם באיטיות. הסתובבתי ונתקלתי בג'ייק. "תזהר!" הוא אמר אליי בקור.
מה לעזעזל הוא רוצה ממני? "מה שתגיד" החזרתי לו באדישות מוחלטת, מנסה להסתיר את הזעם שלי. "איימי בסדר?" הוא שאאל באותו טון קפוא. "כן." עניתי לו בקצרה והתרחקתי. אני חייב למצוא את בלה! אבל איפה היא?

עם אמבר:(נקודת מבט של אמבר)
"אני שונאת את העולם הזה והחיים האלה!" צרחתי ובכיתי לתוך הכרית שלי. "למה אתה אוהב את איימי ולא אותי?" שאלתי את האוויר. אני יודעת שסטיוארט אובססיבי לגבי איימי, אבל למה דפקה איימי? נשמעה דפיקה שהרהרה את מחשבותיי. ניגבתי במהירות את הדמעות ופתחתי את הדלת. שלי עמדה שם. "היי אמבר..הי את בסדר?" היא שאלה אותי. "כ-כן אני בסדר..." אמרתי וזייפתי חיוך. אני לא יודעת עם היא קנתה את זה או לא הבעת פניה הייתה אטומה ולא הסגירה דבר. "טוב לדעת, חשבתי שאת תהיה עם סטיו...מה קורה?" היא שאלה ומבטה ננעץ בי כמו השיניים של איימי. "אהה...הוא רצה קצת...אה...מרחב! כן הוא היה צריך זמן לבד." אמרתי.
"אוקיי..." היא אמרה ויכולתי לחוש בשמץ של ספק בקולה. "ולאן את נעלמת?!" שאלתי בניסיון לשנות את הנושא. "אני...אה...שום מקום מיוחד..." היא הסתייגה. היא איבדה את  קור רוחה, משהבו מסריח קורה פה ואני הולכת לגלות מה! "טוב עם את אומרת..את יודעת איפה סאלי וזאק?" שאלתי. "אה..לא חשבתי שהם איתכם." היא ענתה לי בהיסוס קל. היא יודעת משהו שאני לא.."תגידי את יודעת איפה איימי?" שאלתי. דחקתי אותה לפינה. "לא..א-אני חי-חיפשתי אותה בשבילכם א-אמבר" היא ללא ספק הייתה מבוהלת. 
3 תגובות
Dark fire- פרק 41
31/12/2012 14:09
princess of darkness
Dark fire
 "טוב די תפסיק אלכס!" אמרה וונסה. "וואו איך התגעגעתי לכאב ראש הזה.." אמרתי ועצמתי עיניים. כולם צחקו ואני שמחתי כי סוף סוף האווירה הייתה משוחררת, מחשבותיי נדדו אל דרייק שישב לידי והחזיק את ידי. 
* * *
"תגידו מה עם קלואי ואמ...ג'ייק?" שאלתי. לרגע הצטערתי על כך המחשבה הזאת הכאיבה לי. כולם שתקו והפנו את מבטיהם לכיוונים שונים. "טוב אני מבינה שהם ביחד...שיהיה להם בכיף!" חייכתי חיוך מזויף. לא האמנתי למראה עיניי הם קנו את זה! חוץ מדרייק הוא סרק אותי ועיניו אמרו לי שהוא יודע שאני משקרת. "טוב אני חושב שכדי לתת לנסיכה קצת מנוחה." חייך מקס וחיבק אותי. "מקס...אני לא י-יכולה לנשום!!!" אמרתי נמעכת. "סליחה איימס!" הוא צחקק והרפה ממני. צחקתי. הם עזבו את האוהל ורק דרייק נשאר איתי. "את אולי יכולה לעבוד עליהם אבל לא עליי, אז קדימה ספרי." הוא אמר ועיניו ננעצו בי. "טוב אני לא ממש התגברתי על ג'ייק.."אמרתי והרגשתי דמעה זולגת על לחיי. דרייק ניגב את הדמעה וחיבק אותי. הלב שלי פעם מהר וחזק כול כך שחשבתי שדרייק ישמע אותו. מה קורה פה? חשבתי לעצמי, זה לא ג'ייק זה דרייק למה הלב שלי פועם כל כך מהר? הייתי המומה. "תשני נסיכה אני אלך אם את רוצה" הוא אמר בחמימות שלא אופיינית לו. "א-אתה י-יכול ב-בקשה להישאר פה איתי?" שאלתי אותו והרגשתי כיצד פניי מאדימות לאט לאט. "ברור שאני יכול נסיכה.." הוא אמר ונשכב לידי עוטף אותי בזרועותיו הקרירות והנעימות. עצמתי את עיניי ונתתי לדרייק להגן עליי. 

שעתיים אחר כך:(נקודת מבט של דרייק)
המ...היא עדיין ישנה. היא כל כך יפה כשהיא ישנה, איך ג'ייק היה יכול לוותר על אוצר שכזה? חשבתי לעצמי. נשמעו צעקות מבחוץ מיד יצאתי החוצה. הצעקות היו של וונסה וג'סטין. "הי על מה אתם רבים עכשיו?" שאלתי. "הוא טחן את כול ההמבורגרים!!!" צרחה וונסה. ג'סטין צחק וחיבק אותה. 
1 תגובות
Dark fire- פרק 40
30/12/2012 00:14
princess of darkness
Dark fire
עם סטיוארט, אמבר, יולי ואפריל: 
"הכול באשמתך! את כלבה סנובית!" צעקה יולי על אמבר. "ואתה סטיוארט משותק מכדי לזוז! אני זוכרת שלפני כמה זמן אתה רצית להרוג את איימי לחוש את דמה על שפתייך, ומה קרה עכשיו!? סטיוארט הגדול מפחד!?" צעקה יולי. "יולי תרגעי..." אמרה אפריל. "אבל יש משהו בדבריה ואתה יודע את זה!" זרקה אפריל לעבר סטיוארט. "שתקו! אני לא יכולה לסבול את זה!" צרחה אמבר.
* * *
"יאללה שקט למה מי את בכלל?! ישר קפצת על הזאבה המלכותית! סתומה! קודם היינו מנטרלים את דרייק הבוגד ומקס הגמד! ואז היה לנו סיכוי לנצח איימי עוד לא מאומנת!" צעקה יולי ומשכה את שיערה של אמבר. "אייי תפסיקי כלבה!" צרחה אמבר. אפריל ניסתה להפריד בניהן ללא הצלחה. "אולי תעזור קצת סטיוארט?!" שאלה אפריל חסרת נשימה. "מה? למה? הן יסתדרו לבד.."אמר סטיוארט והלך אל המרפסת. "פחדן!" סיננה לעברו אפריל ולבסוף הצליחה להפריד בין יולי לאמבר. "טוב מספיק!" אמרה אפריל. "אני לא מוכנה שתעשו את שטויות! אם אנחנו רוצים להשיג משהו, צריך לתכנן דברים! ובטח שלהתאמן! אז סטיוארט תזיז ת'תחת השמן שלך פעם בחיים, ואת אמבר נסיכת הנילוס את הכישלון הכי גדול שלנו את תעבדי יום ולילה. למזלך יש לך צמידי כוח ככה שתשרדי, אפילו שאני לא ממש רוצה שזה יקרה אחרי כול מה שעוללת!" אמרה אפריל והפסיקה כדי לקחת נשימה. "את יולי תלמדי לשלוט בזעם שלך. מהיום אני לוקחת פיקוד!" הוסיפה אפריל. "מה נראה ל-" התחיל סטיוארט לומר אבל אפריל הפסיקה אותו, "לא חמוד שלי
אתה עשית די והותר, איבדת את שלי אין לך מושג איפה סאלי וזאק ואתה אפילו לא יכול להשתלט על הריבים בין כולם! אז אני אנהיג מעכשיו!". 

עם איימי מקס ודרייק:
"איימי להירגע! הכול בסדר חוץ מזה שיש לי ולך שריטה פה ושם אבל בעיקרון הכול בסדר, את היית מעולה!" חייך מקס. "כן זה היה מאוד מפתיע איימס" צחקקה בלה. חייכתי. "אמ..איפה שלי?"
שאלתי. "היא הלכה לרגל אחרי סטיוארט בשבילנו הם עוד לא חושדים בה" אמרה קייטי. "אני מקווה שהיא תהיה בסדר..."אמרתי. "אמרה משהי שקודם רצתה להרוג אותה" גיחך אלכס. "טוב די תפסיק אלכס!" אמרה וונסה. "וואו איך התגעגעתי לכאב ראש הזה.." אמרתי ועצמתי עיניים. כולם צחקו ואני שמחתי כי סוף סוף האווירה הייתה משוחררת, מחשבותיי נדדו אל דרייק שישב לידי והחזיק את ידי. 
1 תגובות
Dark fire- פרק 39
13/12/2012 08:20
princess of darkness
Dark fire
תהיתי מה יהיה עליי בעוד שבוע..ואז שמתי לב שמישהו צופה בי מהשיחים. התקרבתי אל השיחים. 
זהיתי את העיניים האלה. אלו היו העיניים של.....

* * *
אלו היו העיניים של סטיוארט! צרחתי באימה. מקס נעמד לידי. משום מקום הופיע דרייק. 
סטיוארט יצא מן השיחים ביחד עם אמבר יולי ואפריל. "חח עכשיו הסיכויים שלכם קטנים! ערפד זאב ובת אדם. חה נראה אתכם!" צחקה אמבר. מקס תקשר איתי בטלפתיה זאבית. "איימס יש לנו את יתרון ההפתעה!" אמר מקס בתוך ראשי. "כן אבל אני לא מיומנת בכלל!" אמרתי. "תפעלי לפי הגנים והכישרון ויהיה טוב!" הוא אמר לי, ואז הוסיף "תסמכי עליי!" . מקס הפך לזאב שחור בוהק ואפל. הוא הנהן לעברי. אני הפכתי לזאבה אדומה כאש. הערפדים הופתעו. סביבי היה זוהר זהוב כסוף. "איך זה אפשרי!? ז-זאבים מ-מלכותיים נכחדו!" גמגם סטיוארט. ראיתי את הפחד בעיניו. דרייק חשף את שיניו לעבר סטיוארט. סטיוארט לא עזב את המקום. כנראה לאמבר נמאס לחכות. את המתקפה הראשונה היא כיוונה אליי. נשרטתי. הזעם בי גאה יותר ויותר כלפי אמבר. חשפתי את שיניי וקפצתי עם אמבר. 
כולם הופתעו. אמבר צרחה. ניסיתי לתפוס אותה ולקרוע אותה בשיניי אבל היא הצליחה להשתחרר. 
הם נסוגו. הפכתי לצורת האדם שלי ואיבדתי הכרה. הדבר הבא שאני זוכרת היה שהתעוררתי באוהל של דרייק כשסביבי עומדים : וונסה, אלכס, קייטי, מקס, דרייק ובלה. "מ-מה ק-קרה?" שאלתי בגמגום. "כלום איימס, חוץ מזה שאת זאבה מוצלחת מלידה" אמר מקס בחיוך. "כן את פגשת את אמבר סטיוארט יולי ונו איך קוראים לה...יש לה שם של חודש...אהה כן אפריל!" אמר דרייק. "מה!? אני נפגשתי עם סטיוארט!?" אמרתי מזועזעת לגמרי. 

עם סטיוארט, אמבר, יולי ואפריל: 
"הכול באשמתך! את כלבה סנובית!" צעקה יולי על אמבר. "ואתה סטיוארט משותק מכדי לזוז! אני זוכרת שלפני כמה זמן אתה רצית להרוג את איימי לחוש את דמה על שפתייך, ומה קרה עכשיו!? סטיוארט הגדול מפחד!?" צעקה יולי. "יולי תרגעי..." אמרה אפריל. "אבל יש משהו בדבריה ואתה יודע את זה!" זרקה אפריל לעבר סטיוארט. "שתקו! אני לא יכולה לסבול את זה!" צרחה אמבר.
2 תגובות
Dark fire- פרק 38
05/12/2012 16:47
princess of darkness
Dark fire
"בחיים שלך אל תעשה את שוב!" אמרתי וצחקנו. "טוב אז את מוכנה לאימון שלך?" שאל מקס.
"אמ...כן...אני חושבת שכן" אמרתי. "טוב אז בואי איתי" הוא אמר והתחיל ללכת לכיוון המנוגד לזריחה. 

* * *
הלכתי אחריו. כשהגענו הוא התחיל לומר " טוב איימי אז קודם כול נתחיל עם פיתוח מהירות ואז נע-"
קטעתי אותו. "מתי אני אוכל לשנות צורה?" שאלתי. "טוב עם נתחשב בעובדה שאת זאבה מלכותית וטוב שיש לך כישרון טבעי...אני מניח שבעוד שבוע.." הוא אמר. "אהה תודה מקס." עניתי לו.
תהיתי מה יהיה עליי בעוד שבוע..ואז שמתי לב שמישהו צופה בי מהשיחים. התקרבתי אל השיחים. 
זהיתי את העיניים האלה. אלו היו העיניים של.....
5 תגובות
Dark fire- פרק 37
29/11/2012 14:44
princess of darkness
Dark fire
"תודה מקס על הניסוח המדהים!" אמרתי וחיבקתי את מקס. "דרייק אני יכולה לשון איתך באוהל היום?" שאלתי במבט מתחנן. "אה...ברור איימס..." הוא ענה לי וראיתי שהוא מסמיק.

* * *
הסתכלתי על דרייק וגיכחתי. "טוב איימי מחר יש לך יום ארוך את צריכה ללכת לנוח" אמר לי מקס וחיבק אותי. "טוב טוב אני הולכת" חייכתי ותפסתי את דרייק. "בוא דרייק!" אמרתי ומשכתי אותו איתי. 
דרייק היה אדום כמו עגבנייה וכל פעם שהסתכלתי לו על הפנים מיד פרצתי בצחוק. 

ביום שלמחרת : 

התעוררתי ושמתי לב שדרייק עדיין ישן. היד שלו הייתה מסביבי. חייכתי לעצמי ובעדינות הזזתי את ידו הצידה. לפתע הוא פקח עיניים. "איימי כבר התעוררת?" שאל דרייק בהפתעה. "כן" חייכתי. "אבל עכשיו רק הזריחה" אמר דרייק, כאילו מנסה לשכנע אותי לחזור לישון איתו. צחקתי. "תחזור לישון אני צריכה להתאמן" אמרתי ונישקתי לו את הלחי. הוא חייך וחזר לישון. יצאתי מהאוהל והסתכלתי על הזריחה היפה. "זריחה יפה נכון איימי?" אמר מקס שצץ משום מקום. קפצתי. "בחיים שלך אל תעשה את שוב!" אמרתי וצחקנו. "טוב אז את מוכנה לאימון שלך?" שאל מקס.
"אמ...כן...אני חושבת שכן" אמרתי. "טוב אז בואי איתי" הוא אמר והתחיל ללכת לכיוון המנוגד לזריחה. 
2 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »