עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מרץ 2013  (2)
קידום אתרים, שורדים במציאות כלכלית קשה!
05/03/2013 14:48
seomonday
קידום אתרים, קידום אתרים יקר, מיתון

לאחרונה אני נתקל בהרבה בעלי עסקים שמעוניינים לשווק את העסק שלהם, זה לא אומר שכולם רוצים לחתום על עסקה לקידום אתרים, התשובה לכך מצויה בקשיים כלכליים שנוצרו מהמיתון העולמי, בימים אלו להפעיל עסק לקידום אתרים זה דבר לא פשוט, לא מדובר במוצר זול שמתומחר ב100 או 200 ₪ בחודש, מדובר באלפי שקלים בחודש, הרבה אנשים יגידו אז תגבה 200 ₪ בחודש והתשובה לכך שזה בלתי אפשרי, אני בתור מקדם אתרים צריך להעסיק עובדים והמינימום להעסקת עובדים זה לפחות קופירייטר שיכתוב לי מאמרים ותוכן איכותי כי חלק גדול מאוד מתחום קידום האתרים נשען על תוכן איכותי לאחר עדכון הפנדה שעשתה גוגל, השאלה היא מי מוכן לשלם בימים אלו שהעסקים מאוד קשים ואנשים לא גוזרים קופון על עסקאות עתק כ 1500 ₪ לפחות בחודש, שאלה מאוד טובה ומבלבלת, מקווה שהשוק ישתנה והעסקים יפתחו, זה כבר לא הגיוני איך שהשוק מתנהל, אין ספק כי קידום אתרים הוא לחברות עם בשר וכאלה שמגלגלים מחזור שמאפשר להם להשקיע הרבה כסף בשיווק.

אני מקווה שהשוק ישתנה והקושי הכלכלי יעבור מעל העסקים, מה שיאפשר לנו להתפרנס בכבוד מעבודה שמגדילה רווחים של עסקים במאות אחוזים!

1 תגובות
קידום אתרים בגוגל
05/03/2013 09:03
seomonday
קידום אתרים בגוגל, קידום אתר בגוגל

בעידן כמו של היום, כנראה שגוגל נהפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, הרישלא היינו מדמיינים את חיינו בלעדיו, כל החיפושים שלנו מתבצעים בגוגל וכל שירות אומוצר שנרצה לחפש נחפש בו, כוח עצום שכזה יצר תחום שנקרא SEO  ובמילים פשוטות יותר קידום אתרים, תחום זה התפתחרבות והיום עסקים רבים משתמשים בשירותיו, אז בואו נתחיל ללמוד עוד . . .

מה זה קידום אתרים

קידום אתרים הוא מכלול של פעולות על מנת להביא אתר לתוצאות החיפושהראשונות במנועי החיפוש ואצלנו הישראלים בגוגל שהוא הדומיננטי ביותר אצלנו, קידוםאתרים התפתח מהדרישה של בעלי עסקים להביא לקוחות חדשים ולשלוט בכוח שמנועי החיפושהם נתיב להבאת תנועה ולקוחות חדשים לעסק.

מה עושים בקידום אתרים בגוגל

קידום אתרים הוא לא מדע מדויק אך בכל הסבך יש שיטות שהוכחו כיעילות ועליהן מתבססים מנועי החיפוש ובניהן:

קישורים – קישורים מהווים המלצה על אתר מסוים, ככל שיהיו לאתר יותר קישורים ככה הוא ידורג יותר טוב במנועי החיפוש, גוגל רואה את הקישורים כהמלצה על אתר אחר, אתר שהוא טוב ועל כן מדרג אותו יותר טוב – יותר קישורים יותר כוח לאתר.

תוכן איכותי – אם פעם היה אפשר להתבסס על קישורים בלבד או על דרכים רבות לרמות את גוגל, העידן הזה נגמר, היום לאחר עדכון שהוציא גוגל שנקרא פנדה ובא לתת דגש על איכות, האתר צריך להכיל תוכן איכותי, ככל שהוא יכיל יותר תוכן איכותי כך הוא ידורג יותר טוב.

אופטימיזציה – לאופטימיזציה של אתר מרכיב חשוב ומרכזי בקידום אתר, לפעמים האתרים בנויים בטכנולוגיות כמו Flash/ Javascript שגוגל אינו יודע לקרוא, במקרה כזה לא יהיה ניתן לקדם את האתר ויהיה צורך לשנות אותו בכדי שיהיה קריא על ידי גוגל.

בחירת מקדם אתרים

אחת הפעולות הסבוכות הוא לבחור חברה לקידום אתרים בגוגל או מקדם אתרים,אלה יציעו לכם כל אחד חבילה שונה, אחד הכללים המנחים הוא לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון, כלל זה יבטיח שלא תפלו לאנשים לא מיומנים שרק עכשיו נכנסו לתחום.

0 תגובות